Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, tak. Onyx i regular, to gratisy :D . Było małe zamieszanie z moim zamówieniem (dostałem cudze za pierwszym razem) i w ramach przeprosin dostałem próbki :) .

A tego onyxa, to jest tyle, że może na lusterka nakładając dłońmi wystarczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy Soft więc nie mam jako takiego punktu odniesienia. Samo auto było wcześniej wyglinkowane, liźnięte finiszem a później wymyte Ipą. Wosk jest wg. mnie bardzo wydajny i nie zauważyłem praktycznie żadnego zużycia po nawoskowaniu dużego sedana. Docierany był chwilę po nałożeniu bo szybko wysychał (temp. przy aplikacji powyżej 30 stopni), tam gdzie trochę dłużej poleżał wymagał większego dotarcia. Zapach tuż po otwarciu puszki był podobny do pasty do butów, dopiero po chwili czuć było "chemiczne cytrusy". Nie wiem jak zachowuje się po kontakcie z wodą, bo tego nie sprawdzałem, może po nawoskowaniu dużego kombi napisze jeszcze o nim kilka słów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak zachowuje się po kontakcie z wodą, bo tego nie sprawdzałem, może po nawoskowaniu dużego kombi napisze jeszcze o nim kilka słów ;)

Stwórz może nowy temat w dziale Testy, kilka osób prosiło. Zapachowo moim zdaniem identycznie jak KoG, ta sama nuta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.