Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
golden0282, wiem, że się będę czepiał , ale etykiety na 5l baniakach słabo wyglądają tak nierówno naklejone

estetycznie wyglada to fatalnie. ale np dla mnie liczy sie to jak latwo mozna zerwac naklejke z opakowania poniewaz pojemniki po skonczonym produkcie uzywam do innych - dlatego nie lubie makabrycznych klejow pod naklejkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam taką samą uwage. Dla mnie etykiety stanowią 1/4 oceny produktu :D

Golden08282, daj znać jak się spisuje APC od ADBL :)

 

Jeżeli chodzi o 5l baniaki , to nawet gdyby były takie jak u wszystkich czyli przezroczyste czy białe , to akurat mi to różnicy nie robi gdyż oglądam je tylko gdy uzupełniam mniejszą butelke .Co innego jeżeli chodzi o butelki 0,5 i 1l , tutaj muszę stwierdzić ,że ADBL zrobiło konkretną robotę :good: . Jeszcze niczego nie próbowałem , tylko wąchanie :D i np APC pachnie rewelacyjnie . Wczoraj przyszedł do mnie znajomy , zobaczył te butelki i :song: , dałem mu powąchać szmpon o zapachu coli , Apc , Big apple , jeszcze coś tam , jak już wciągnął się w delektowanie zapachami dałem mu do powąchania Vampire , mówiąc że to doświeżacz powietrza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem mu do powąchania Vampire , mówiąc że to doświeżacz powietrza

 

będziesz się smażyć w piekle za to ! :evil:;)

 

a jak pachnie APC od ADBL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem mu do powąchania Vampire , mówiąc że to doświeżacz powietrza

 

będziesz się smażyć w piekle za to ! :evil:;)

 

a jak pachnie APC od ADBL ?

 

Nie mam jak póść do garażu żeby jeszcze raz powąchać ,ale z tego co pamiętam to coś jakby limonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzuć namiar na mikrofibry w takich wielopakach

 

napisz też coś o nich,czy warto itp...

 

 

Ebay UK , Kirkland signature ;) gramatura 500 g , paczka waży prawie 2 kg , a kosztuje 20 funtów ;) do UK przesyłka za darmo . Warto :good: ,do bardzo miękkiego lakieru jeszcze ich nie używałem ale na vagowskich lakierach żadnych śladów nie zostawiają , bez obaw używam je do docierania wosków , wycierania past itp . Po kilkunastu praniach w płynie do mf w pralce ( w zimnej wodzie, gdyż moja garażowa pralka nie podgrzewa wody ), suszone w suszarce nadal zachowują swoje właściwości powiedzmy w 75 %

 

-- 14 maja 2015, o 16:53 --

 

Osz w morde...ładnie Piotruś zaszalałeś ;)

Ta jedna z menzerny to FG500? ja mam chyba inny kolor.. :o

 

Znasz moja sytuację ;) trzeba było się jakoś pocieszyć :)

 

Tak to fg 500 , normalnie bym jej nie brał , ale była w pakiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, EL miałem i też byłem zadowolony. Natomiast HDC to chyba ciągle będzie HDC :) Ciekaw jestem czy jest duża różnica między nimi, mnie zawsze intrygowało Heidelberry, ale jakoś nigdy nie było mi go dane kupić.

 

Z tego co pamiętam to bardzo podobny do EL :)

Ale dawno temu go używałem, więc może mi się mylić z innym.

Osobiście jeśli mam wybierać między HDC a EL, to wolę HDC :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.