Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz, ja też mam na uwadze mini i duetto, ale wcześniej jeszcze kilka sprzętów by się przydało typu Mirka ceros, mała polerka 50mm do kompresora czy porządny pistolet lakierniczy :P U mnie też ciągle DA 21mm w użyciu a rotacja flexa leży nieużywana prawie. Zbieranie sprzętu to chyba mam po ojcu :)

Chętnie bym zobaczył jak 3401 się prowadzi na lakierze. Można się kiedyś zgadać i powymieniać doświadczenie, akurat podkarpacie nie istnieje jeśli chodzi o jakieś spoty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie też rotacja Flexa poszła w kąt, może się sprzeda, zobaczymy ;p 21 też by się pewnie przydała chociaż 15 daje rade ;)

 

Coś pomyślimy bliżej wiosny, na razie pogoda skutecznie zatrzymuje mnie przed kompem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kandy gdzie oddałeś koła do malowanie ? też mnie to czeka :o

 

http://autoszyby.katowice.pl/

Tutaj, miałem blisko i potrzebowałem jeszcze wyprostować, w cenę ok 500 zł za 17" wchodzi malowanie ze zrzuceniem i wrzuceniem opon plus wyważenie. Wiem, że można taniej, ale nie muszę jeździć po całych Katowicach/aglomeracji żeby robić wszystko osobno.

 

Piotrek mam nadzieję, że nic nie zwalę przy aplikacji, bo to moja pierwsza powłoka ;) Wiesz może ile to się życiowo trzyma na kołach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piotrek mam nadzieję, że nic nie zwalę przy aplikacji, bo to moja pierwsza powłoka ;) Wiesz może ile to się życiowo trzyma na kołach?

 

Będzie dobrze z aplikacją, to nie prowadzenie promu kosmicznego.

Sam nie sprawdzałem, bo jeszcze nie założyłem felg, ale minimum 10 kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel dzięki za info, bo właśnie z mainza z uk dla naszego użytku jadą 2 takie :) Jeżeli to nie tajemnica, ile płaciłeś za jedną sztukę ?

 

 

MrCleaner ma w promocji 19,99

 

https://www.facebook.com/wwwMrCleanerpl ... hare_reply

 

http://mrcleaner.pl/scratch-shield-buck ... p2702.html

 

Regulowane, pasuja do wiekszosci wiaderek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam info na maila o promocjach od Mr Cleaner i w tej cenie jak tylko przeczytałem maila kupiłem do dwóch wiaderek z Leroya. Jest regulowany to powinien pasować mimo iż wiadro z Leroya ma 28cm u dołu

 

Wysłane z mojego X9180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego grita wlasnie w wiadrze z leroya, ma minimalny luz. W castorame wchodzi idealnie czy jak?

Mam dwa takie wiaderka i dwa Scrath Shieldy i też jest lekki luz, po delikatnym wyregulowaniu ramionami wchodzi z delikatnym oporem i nie kręci się razem z wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.