Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od dzisiaj Słupsk będzie kojarzył się z tymi fotami, nie z Biedroniem.

Hahaha :D

 

Mi nadal z Biedroniem :)

Arsenał konkretny - myślę, że otwierające się studia nie robią często takich zakupów jak ArtB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę, patrze i kopara opadła :D zazdroszczę w szczególności wszystkich tych wosków Zymola/SV :) ja bym jeszcze dokupił kilka PolishAngel bo chyba tylko jeden widziałem ;)

 

Prawda jest taka że jak są możliwości finansowe to dlaczego nie mieć 1000 wosków ? skoro daje mi to fun to kupuje i się bawię :) jak nie używam to wącham co jakiś czas albo patrze jak fajnie na półce wyglądają :good:

 

ARTBRABUS, wrzucaj fotki garażu a komentarzami nie ma co się przejmować, każdy ma inny gust ;) ja takie fotki mogę godzinami oglądać, zawsze można zaczerpnąć jakiś pomysł itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę, patrze i kopara opadła :D zazdroszczę w szczególności wszystkich tych wosków Zymola/SV :) ja bym jeszcze dokupił kilka PolishAngel bo chyba tylko jeden widziałem ;)

 

Prawda jest taka że jak są możliwości finansowe to dlaczego nie mieć 1000 wosków ? skoro daje mi to fun to kupuje i się bawię :) jak nie używam to wącham co jakiś czas albo patrze jak fajnie na półce wyglądają :good:

 

ARTBRABUS, wrzucaj fotki garażu a komentarzami nie ma co się przejmować, każdy ma inny gust ;) ja takie fotki mogę godzinami oglądać, zawsze można zaczerpnąć jakiś pomysł itp.

W tym wątku kilka fotek z dziupli:)

viewtopic.php?f=35&t=10984&start=480

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Szacunek. Wszystko ładnie poukładane, posegregowane. W sumie nie masz czym się przejmować opinią innych bo i tak 99% użytkowników zazdrości Ci tej kolekcji. Jednak najfajniejsze jest realizacje swojej pasji. Widać masz możliwośći, pieniądze, czas, i miejsce wiec czemu by nie? Podziwiam i z całego serca powodzenia przy kosmetykach i autach. To który wosk według Ciebie najlepiej pachnie? I co na to żona jak zobaczyła garaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Szacunek. Wszystko ładnie poukładane, posegregowane. W sumie nie masz czym się przejmować opinią innych bo i tak 99% użytkowników zazdrości Ci tej kolekcji. Jednak najfajniejsze jest realizacje swojej pasji. Widać masz możliwośći, pieniądze, czas, i miejsce wiec czemu by nie? Podziwiam i z całego serca powodzenia przy kosmetykach i autach. To który wosk według Ciebie najlepiej pachnie? I co na to żona jak zobaczyła garaż?

Co do zapachów to mam wielu faworytów.

A co do żony, to bez ściemy mam kochającą żonę która podziela moją pasję nie tylko tą.

Jeśli moja pasja wpływa to na wygląd auta to tylko kibicuje mi.

Fakt jest nieraz zła ostatnio bo więcej czasu siedzę w studio niż w domu, ale to jest tak zawsze trzeba po przenosinach dopilnować tego czy tamtego.

Jedną cechą tego studia jak dla mnie i mej żony jest to że jak umyję samochód to tylko do siebie mogę mieć pretensję jak ostatecznie wygląda.

Ostatnio nosiło mnie po mieście bo nie było warunków w żadnej myjni, która by spełniała moje oczekiwania choć w połowie, ba może w 20%...

Kocham mieć auto perfekcyjnie czyste, a nie tylko umyte i to zawsze było moją bolączką.

Teraz mogę pozwolić sobie na to żeby mieć zawsze jeden lub dwa auta gotowe do drogi na totalny błysk i to było mym głównym założeniem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid.zu, możesz opisać zapach SG fruit jest mocno wyczuwalny i jak z gęstością, w dalszym ciągu taka jak w poprzedniej wersji - czyli gęsta jak kisiel?

 

 

Bardziej wyczuwalny owocowy zapach (najbardziej czuć wiśnie), mam poprzednika, porównywałem gęstość i nowa wersja jest bardziej gęsta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Shiny też byłem bardzo zadowolony - przynajmniej poprzedniej wersji, cytrynowej. Jednak dla mnie jest zbyt upierdliwe rozlewanie jej, mieszanie itd. Może się czepiam, ale pod tym względem lepiej mi się korzysta z Blinka - konsystencja taka jak Magi, czyli woda, więc wystarczy raz zakręcić PA czy Marolexem i można działać ;)

Jednak tak jak mówię, jak komu wygodniej bo domywanie raczej zbliżone :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.