Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

rogo wrzuciłbyś fotki torby bo zastanawiam sie własnie czy brać zestaw z torbą czy walizką:P

 

torby jeszcze nie rozpakowałem ale wygląda na sporą, mam jeszcze maszynki Lare z oryginalnymi torbami i ta od Flex-a wygląda na większą

 

Jezeli chodzi o taka czarna torbe termo od Flexa to jak najbardziej polecam :) SPOKOJNIE wchodza tam dwie maszyny Flexa i duperele.

 

[ Komentarz dodany przez: rychu: 18 Wrzesień 2014, 08:23 ]

Za duże foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne Maćku!:)

Własnie o takie foto mi chodziło.:)

Ogólnie zastanawiam sie cow moim przypadku bedzie bardziej praktyczne, bo raczej w wiekszości maszynka bedzie wykorzystywana w domu, na wyjazdach sporadycznie i stad sie zastanawiam która opcja lepsza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inne firmy, ale np ja maszyny z Graphita nie włożę do pudełka bo trzeba by talerz odkręcać więc jest to nie wygodne i wożę ja bez niczego... A do pokrowca chętnie bym wsadził, ale nie mam... Niby w pudle bardziej "profi" ale według mnie pokrowiec sto razy wygodniejszy i poręczniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_,

Ta z szarą obudową

 

A ta całkiem miniaturowa polerka ? co to za model ? elektryczna ?

 

To pneumat Rupes LD30, w PL widzialem gdzies promocje ok 900zł netto.

 

http://www.rupes.it/p/it/maticph.html/0294732454891

 

:D

 

TA50 dojdzie za tydzien :song:

 

http://www.rupes.it/p/it/maticph.html/0280867670671

 

:kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Maly update arsenalu.

 

th_392618341_2014_09_2213.46.40_122_155lo.jpg

 

EPOCA 10L.

 

Pierwsze testy wskazują ze to mój najlepszy produkt w tym roku. ( Miał byc GYEON TRIM ale moje plastiki odmówiły posłuszeństwa ... grrr ... na wiosnę powtórzę aplikacje wraz z odświeżeniem GYEON RIM na alufelgach - bardzo wydajne środki jak na Domelową "grubą" aplikację "wszystkiego" ;) )

 

Detailerzy testują kwarce, smalce, Japońskie/Koreańskie cuda a w mojej osiedlowej rzeczywistości liczy się czas i wygoda.

Już po minucie byłem pod ogromnym wrażeniem. Trzy filce w środku a ja używałem jednego.

 

EPOCA10L ma rewelacyjne ciśnienie, wygodny uchwyt i po dzisiejszych testach wiem, że potrafię opryskać auto w dwie minuty (Dwu litrowa epoca trafi na półkę ;) ). Szczerze polecam. Może nagram kiedy filmik dla zainteresowanych.

 

Pianownica trafia pod ścianę obok Marolexa 12L

th_392626134_2014_09_2214.21.46_122_555lo.jpg

 

 

Plus kilka środków do miejscowej walki z korozją w zawieszeniu i podwoziu ;)

 

th_392633314_2014_09_2214.25.43_122_1183lo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie "weekendowe" zakupy w szczegolach ;)

 

dsc01453_1.jpg

 

dsc01454_1.jpg

 

Tu miala byc jedna pasta Buwi dark jedna light a wyszlo jak zawsze :/

 

dsc01455_1.jpg

 

Hehe

 

dsc01456_1.jpg

 

dsc01417_1.jpg

 

dsc01418_1.jpg

 

dsc01419_1.jpg

 

dsc01420_1.jpg

 

dsc01421_1.jpg

 

dsc01422_1.jpg

 

dsc01423_1.jpg

 

Ta pomaranczowa mf jest :good:

 

dsc01424_1.jpg

 

dsc01425_1.jpg

 

dsc01426_1.jpg

 

dsc01427_1.jpg

 

dsc01445_1.jpg

 

dsc01446_1.jpg

 

dsc01447_1.jpg

 

dsc01448_1.jpg

 

jaaaaaaaaaaaaaaaaaasne ;)

 

dsc01450_1.jpg

 

dsc01451_1.jpg

 

dsc01452_1.jpg

 

Dziupla zamknieta do odwolania :ad::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki twoje posty poprawiają humor :D Co to za gąbki do mycia? Wyglądają całkiem spoko do mycia auta przed korektą :idea:

 

A to milo, u mnie tak samo z zakupami, do momentu platnosci faktury ;)

Gabki to kopia Zymola, nasza norweska marka North Detailing. Jak narazie, moge moge spokojnie powiedziec, ze nadaja sie takze do mycia lakieru po korekcie :-]

 

_Makki_, z KC Heavy Cut powinieneś być zadowolony.

Napisz proszę po użyciu dwa słowa, jeśli możesz ;)

CarPRO BOA faktycznie :good:

 

Heavy Cut naprawde robi dobra robote, pracowalem teraz z tym caly weekend i jest bardzo zadowolony. Testowalem na 5 orginalnych panelach z roznymi gabkami na rotacji Flexa, Flex DA, Krauss S21 oraz Rupes Duetto. Nie jestem jeszcze pewny tego w 100% ale wydaje mi sie jednak ze zostawia wiekszy balagan niz FG400.

 

_Makki_, czym kierowałeś się kupując MF z flexi do cięcia? porównywałem w niedzielę vs pad MF od megsa i różnica była spora.

 

Ciekawoscia. Jestem uczulony na Megsa, wiec tutaj nie moge sie wypowiedziec. Ale to ze wzgledu na norweskiego importera Megsa :zly:

 

Twój arsenal zaczyna doganiac swoja wielkoscia sklepy detailingowe :)

Tutaj jedno jest pewne, mam na pewno wiekszy porzadek w zabawkach niz wiele sklepow ma w magazynie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.