Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mawa33, jak podczas pracy coś zacznie strzelać, to się nie przeraź. Nie wiem czy to kwestia pojedynczej sztuki, ale z pilniczkiem i papierem ściennym będziesz musiał się zaprzyjaźnić i trochę podszlifować maszynę i BP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzęt, tzn cena :) Ale jak nie można założyć np gąbki 100mm to trochę kicha. A czemu BP nie można wymienić? Gwint inny czy o co chodzi? Sama maszyna wygląda ciekawie i jest szansa, że będzie wygodna w użytku :) Ale chętnie bym jakiś test zobaczył i opis kogoś kto ma i użytkuje ;) Może więcej osób by się skusiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

mawa33, odpalona "na sucho" maszyna nie będzie wykazywała żadnych oznak że coś jest nie tak ;) Dopiero po dociśnięciu włączonej maszyny do lakieru wyszło że ten ciężarek ma pozostałości po odlewach, o które tarł uginajacy się BP. I fabryczna podkładka oczywiście była zastosowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil_rosen Da się wymienić BP. Sam mam dokupiony BP od Felxi 75 mm i 125 mm i chodzi bez problemu. O wrażeniach nic nie powiem, bo sam jeszcze jej nie używałem. Jako wadę na tym etapie można uznać krótki kabel. Ewentualnie jak chcesz jakieś zdjęcia bliższe to nie ma problemu.

 

mawa33, Odpaliłeś ale na sucho. Przy minimalnym docisku maszyny do lakieru nity z talerza oporowego spotykały się z obudową maszyny. Przy BP od Flexi problem nie występuje. A co do samej jakości tego BP, to jest po prostu bardzo twardy i ma aż 150 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba każdy widział wątek zakupu grupowego Gyeona i widział co się tam działo, kto potrzebował mieć na już i kto co zamówił :)

tomasns fajne zakupy, zdaj relację z użycia pędzelka do felg z niebieskim włosiem od ValetPro. Bo mam ten Autoglyma i jest dość twardy, zastanawia mnie, czy ten ma miększe, bardziej elastyczne włosie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil_rosen, akurat będę testować Shiny Garage EF Wheel, będzie video relacja z testów więc może zobaczysz na filmiku jak sobie radzi ten pędzelek. Pierwsze wrażenie niestety nie fajne.. pierścień wokół włosia trochę lata względem trzonka. Wydaje się mniej solidny od starej wersji. Samo włosie jest dość długie wiec wygina się na wszystkie strony i jest elastyczne ale nie jakiś miękkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie double bucket dolly :D Może nie wygląda jak zestaw GG za 800 zł ale kosztowało mnie to 80 zł. (20 zł farba, 10 zł wiadra i 50 kółka- resztę materiałów miałem)

Jestem już po 1 myciu i jestem w 100% zadowolony, spełnia swoją rolę idealnie :)

 

 

 

 

jq3j.jpg

 

pm46.jpg

 

pxai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa, ale według mnie nie poręczne i za dużo miejsca zajmuje :)

Nie chwaląc się ja mam zrobiony taki zestaw :mrgreen:

Nie wyobrażam sobie mycia teraz bez tego. A co do twardego podjazdu. Wiadomo, wtedy jest bajka, ale nawet na żwirowym wolę przenieść 2-3 razy cały zestaw niż przenosić dwa wiadra te 2-3 razy :D

0x0h.jpg

 

A co do kosztów, trochę mniej mnie to kosztowało. Kółka chyba 35zł/6szt i 4 wiaderka Obi są po 6złx4= 24zł i dwie pokrywki jedna 3złx2 = 6zł. Za wszystko mamy 65zł i trochę śrubek z nakrętkami i blaszka do połączenia (moja jest z InPostu :kox:). Jeszcze dochodza dwa Grit Guardy. No generalnie robi się suma koło 120-130zł, ale mamy kompletny system. Fakt robiony samodzielnie, ale według mnie działa dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.