Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

weglus , nie wiem, ale mnie ta gąbka jakoś nie zachwyciła ;/ Spróbuj, po testuj. Jest niezła, ale jakaś taka... Właśnie jedzie do mnie CarPro... Tylko po co tą gąbkę kupiłem to nie wiem. Chciałem kupić Washpudla, ale się spóźniłem, kupiłem Chemicala, a w końcu zamówiłem CarPro :(

Ciekaw jestem czym ci będzie winogrono od Californi na początku pachniało :mrgreen: Ja nawet nie chce mówić co mi to na początku przypominało... Później jest już ok, ale pierwszy tydzień średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilRosen, lepiej mi sie myje gąbkami niż rękawicami dlatego sie na nią zdecydowałem ;) zobaczymy ile jest warta.

 

KamilRosen, Griffe, ja aktualnie zakatarzony, ale jak potarłem ten tester na wieczku to brat stwierdził, że jak w kiblu :D niestety na forum nie znalazłem żadnego info o winogronie.

czyli, że po paru dniach już będzie przypominało winogrono? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem zwolennikiem rękawic, ale chyba jednak to CarPro to będzie to czego szukam. Zobaczę, może jak by kiedyś Washpudel był w dobrej monecie to się skuszę :)

No cóż, jak się auto nagrzało i otwierało się drzwi na początku, to śmierdziało, jak dla mnie "wymiocinami". Wiem, że to nic miłego co napisałem, ale to mi 2 czy 3 osoby podobną opinię powiedziały. Zamknąłem na maxa pudełko i wrzuciłem do bagażnika, po paru dniach jak pierwszy ten mocny zapach minął było całkiem przyjemnie i ładnie pachniało winogronem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do past to rozumiem albo 2500->4000 albo 2000->3000 ? mowie o menzernie a wczesniej to wiadomo 500 albo 400

Najlepszy układ 400/500->200/2500->4000.

Oczywiście wszystko zależy od osobistych preferencji oraz konkretnego lakieru, nie ma złotego środka na "all" :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem zwolennikiem rękawic, ale chyba jednak to CarPro to będzie to czego szukam. Zobaczę, może jak by kiedyś Washpudel był w dobrej monecie to się skuszę :)

No cóż, jak się auto nagrzało i otwierało się drzwi na początku, to śmierdziało, jak dla mnie "wymiocinami". Wiem, że to nic miłego co napisałem, ale to mi 2 czy 3 osoby podobną opinię powiedziały. Zamknąłem na maxa pudełko i wrzuciłem do bagażnika, po paru dniach jak pierwszy ten mocny zapach minął było całkiem przyjemnie i ładnie pachniało winogronem :)

 

Podzielam opinie o winogronku, trwalosc tez nie jest tak dobra jak wisienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem dziś małe porządki w kosmetykach i doszedłem do wniosku, że chyba mam za małe mieszkanie :lol:

Na foto większość środków jakie mam aktualnie w arsenale.

Nie ma maszyny, padów, aplikatorów, szczotek, rękawic i mikrofibr (piorą się ;) ) i paru środków, które trzymam u moich rodziców na wsi (m.in. Rise & Shine Big Apple Shampoo 5L, Stjarnagloss Silke galon, Dodo Juice Basics Of Bling Detailing Spray, SmartWax SmartDetail, SmartWax SmartCarWash, ValetPro Blue Gel, Meguiar's Quik Wax, Nielsen Finesse, Nielsen i paru innych o których nie pamiętam :) )

 

9317199418_265b200c8a_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.