Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ja kupowałem u innego z partnerów za lekko ponad 850zł to dostałem gratisów za ok 120 zł nie licząc tych co były w promocji "kup dany produkt, a inny dostaniesz gratis". Oczywiście to w przypadku rezygnacji z forumowego rabatu na rzecz gratisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Wszystkie fibry są z WWL. Eryczek doodajjj.. :D

 

Sam chciałeś :P

Od lewej:

jakiś dziwny Prik (prywatny import Jacka, poza SNB? :o ), chyba 5 litrów – 125 zł

Iron 4 litry – 330 zł

Daimos – 50 zł

Tao – 95 zł

2 x Aladdin – 120 zł

Jasmine – 23 zł

4 x 3M – 120 zł

4 x pady WWL – 105 zł

6 x pady Flexi – 235 zł (tego faktycznie nie policzyłem :D:D )

razem ok 1200 zł – zgaduję że od tego dostałeś jakieś 10% rabatu ? :-]:-]

 

Zakupy zacne, wszystko poza padami Flexi mam i mogę powiedzieć że będzie Pan zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek księgowy czy jak :D Właśnie jestem bardzo ciekaw jak te flexi się będą sprawować :o

Lizak był, a jakże. Najbardziej mi się podobało jego schowanie, w pudełku z niebieską gąbką 3M, smak cola- bardzo dobry :-] Co do pakowania- najwyższy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Sucre, napisz słowo i skasuję moją kalkulację, ale wg mnie nie ma powodów do wstydu, wręcz przeciwnie :evil:

Też z niecierpliwością będę wyglądał Twojego komentarza na temat padów Flexi :o

I o tych karbonowych WWLach też coś napisz. Ja się zdecydowałem na płaskie i je sobie bardzo chwale ale te Twoje też mnie strasznie ciekawią :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest w słoikach po ogórkach? Tlenek ceru?

 

Panie, przede wszystkim, to jeden słoik jest po miodzie, a drugi po jakiejś przyprawie typu chrzan, czy coś :D A jeśli chodzi o zawartość, to jest to chemia do prania: prespray i środek do płukania.

 

soll, jedzenia tam nie trzymam - niektóre kosmetyki tak ładnie pachną, że możnaby się pomylić rzeczywiście ;)

 

fernando gdzie można dorwać takie duże, 1l opakowania AutoGlym?

 

Jeśli u nas nie ma, to zapewne kupowałem w UK, część z tych kosmetyków była prywatnie importowana ;)

 

Jak się spisuje Fast Glass? Jakieś porównanie do czegoś innego, podobnego, jak domywa? ;)

 

Daje radę, chociaż podejścia do SV Crystal nie ma :|

 

KamilRosen, w garażu mam drugie tyle, muszę resztę uporządkować, bo jednak trzymanie wszystkiego w plastikowych pojemnikach w moim przypadku się nie sprawdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[....]Właśnie jestem bardzo ciekaw jak te flexi się będą sprawować :o[...]

 

Zdjecie od KDS:

 

903347_10200865254971823_1744359430_o.jpg

 

Chemical Guys HexLogic VS Flexipads HexLogic

 

so both pads used from brand new , one pad was used on one half of a wet sanded bonnet and the other pad used in exactly the same way on the other half of the bonnet , the preferred pad and one that cuts better and leaves better finish and clearly lasts is a chemical guys pad , the other is pretending to be a chemicals guys pad. They looked exactly the same in the packet when new , different story after 30 minutes of heavy usage

 

Sam jestem ciekaw wiec Adam próbuj i daj znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zbieram po rodzinie atomizery po mocniejszej chemii- niektóre o wiele lepiej rozpylają (jeśli chcę mgiełkę to jest) niż te dedykowane do pracy z naszymi kosmetykami.

 

Gdybym ja zrobił zdjęcie mojego obecnego arsenału, wyszło by że lecę wszystko Cifem i siuwaksami od W5 Lidla. Naprawdę sprawdzają się te atomizery. Ten różowy po chemii do WC nieźle radzi sobie z BlueGelem w stężeniu 1:3 :good:

A jak nawet klęknie, bez żalu do kosza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie sam siebie zacytować: (21 Luty 2013, 18:24)

Nic więcej nie kupuje :)

 

Moje najnowsze nabytki (chociaż kilku rzeczy tutaj brakuje jak np. Finish Kare 317, zapachu Monster Shine, do tego szczotki Monster Shine, AG CGP, Cyclone Nielsena...):

2013_04_24_16.26.58.jpg

2013_05_06_16.33.15.jpg

Dodam, że tym razem naprawdę nic więcej nie kupuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.