Skocz do zawartości

Reanimacja kierownicy


dit71

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Czyli do wytartych plastikowych kierownic nic nie ma?? W astrze mam dosc zmeczona plastikowa kiere i mialem nadzieje ze znajdzie sie cos do podpicowania.

za grosze kupisz mniej zmęczoną,bo np.ktoś na skórzaną zmienił i z głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

Mi nie wypada pisać bo jestem związany z marką, po prostu pokazałem alternatywę :)

 

Mamy, nie wszystkie ale mamy. Oczywiście z proporcji więc kolor nie będzie idealny. Jednak jak malujesz kierownicę nie będzie problemu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny zestaw ma w ofercie Klinika Skóry.

http://klinikaskory.pl/index.php?page=s ... &Itemid=53

 

Kupiłem ten zestaw do renowacji kierownicy w moim aucie. Jeśli czas pozwoli będę działał w następnym tygodni. Przy okazji postaram się zdać relacje z przeprowadzonych prac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy, nie wszystkie ale mamy.

 

A możecie dobrać tak samo jak przy większych zestawach kolor na podstawie tapicerki?

Bo chętnie przetestowałbym ten mniejszy zestaw likwidując przetarcie na podłokietniku zanim zabiorę się za resztę tapicerki :)

 

Co do tematu, testowałem kiedyś renoskór na gałce zmiany biegów i nie polecam. Chyba, że po prostu nie umiałem poradzić sobie z aplikacją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

W tej cenie? Nie ma takiej opcji nawet jakbyśmy jechali cały miesiąc na ryżu. Nie przy tej ilości farb które mamy do namieszania :) Kto mieszał ten wie, że to nie jest łatwy kawałek chleba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Tę cenę traktujcie jako promocyjną i małe badanie rynku produktów z innej półki cenowej.

 

Korzystajcie puki badamy rynek :mrgreen: Jeśli wszystko pójdzie dobrze niedługo produkty zagoszczą na półkach waszych ulubionych sklepów :ad:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można zrobić z taką kierownicą?

 

 

img20130508131504.jpg

img20130508131517.jpg

 

Przetarłem wczoraj cleanerem od AF i pod brudem wyszly takie kwiatki.

No chyba, że to ja za bardzo przykładałem się do czyszczenia gliptonową szczotką. :/

 

Zestaw do kierownic z Lederzentrum poradzi sobie? :o

Dodam, że pacjent to Lexus GS300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Poradzi.

 

Dołóż tylko pad aby ładnie to przeszlifować. Pierwsza warstwę wklep gąbeczką. Przeszlifuj ponownie i tak do uzyskania zamierzonego efektu.

 

Pytanie tylko co to za kolor :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko co to za kolor :o

 

Zdjęcie poglądowe, ale wnętrze i zestawienie kolorów jest identyczne jak na zdjęciu poniżej.

 

lexusgs3002002interior8.jpg

 

Jakby udało się coś dobrać z dostępnych kolorów to czy jest możliwość odbioru osobistego we Wrocławiu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po numerze VIN znalazłem jedynie kod konfiguracji kolorystycznej wnętrza (Interior trim code). Jak uda mi się go rozebrać na czynniki pierwsze to wtedy odezwę się na PW żeby już nie robić OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.