Skocz do zawartości

Czym myjecie felgi ?


przemas22

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Auto to jest zło. Mi uszkodzilo felgi.

Nie słyszałem jeszcze żeby ten preparat dobrze umył, a co dopiero zniszczył. Może masz polerowane? Bo ja spotykam się tylko z lakierowanymi. Ja używam do bieżącego mycia Autoglym i koledzy z pracy też kupili, tanio i dobrze, mam Mainz'a i jestem ciekaw jak wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam najprostszego ATACK do felg. cena: około 10zł, zależy gdzie się kupuje :) spełnia w sumie swoją rolę..

7zł w Biedronce, są jeszcze ostatnie sztuki :D

 

wiesz kolego, jedynie się zastanawiam, czy ten ATACK mógł mieć wpływ na to, że kawałeczek lakieru z felg mi odprysknął... bo mam troche "szprychowate" felgi 19" i na po wewnętrznej stronie jednej ze szprych odpadł kawałek (taki 0,5cm x 0,5cm) lakieru..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozrabiam ostatnio apc green star.butla 250 ml.50 ml apc i 200 woda.pryskam,czekam kolo min.znow peyskam na pędzel,pedzluje,spłukuję i jest clean.ranty w poler i nic im nie jest.Ładnie domywa.a raz na mies k2 roton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozrabiam ostatnio apc green star.butla 250 ml.50 ml apc i 200 woda.pryskam,czekam kolo min.znow peyskam na pędzel,pedzluje,spłukuję i jest clean.ranty w poler i nic im nie jest.Ładnie domywa.a raz na mies k2 roton

Czy k2 roton jest do kupienia tylko w internetach czy moze da sie go znalezc w supermarkecie jak tak to w jakim. W tesco, carrefour, makro tam nie znalazlem

 

Wysłane z mojego P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

APropo felg to dimer jest bezbłedny, zdaża mi się nawet 100% robić - trzeba tylko uważać aby nie zostawiać na zbyt długo np na lakierowanych felgach i aby absolutnie nie psikac na gorące, odbarawia się. Zastanawiam się jak dimer ma się do ceramici - mam auto zrobione Gyeon Mohs q2 i gdy auto ma pełen przód d owadów psikam dimerem 1;5, czy on przypadkiem nie zniweluje działania w/w ceramic;i ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W moim aucie mam białe felgi,które strasznie się brudzą.

Nawet jeżeli jakimś cudem uda mi się je doczyścić to za chwilę są znów brudne.

Czy znacie może jakiś preparat żeby w miarę szybko dało sie je doczyścić i może jeszcze coś co by je zabezpieczyło przed osadzaniem sie na nich tak bardzo brudu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z droższych Car Pro Iron-X, z tańszych np. TUGA-chemie Alu-Teufel Spezial Gel zielony lub ADBL Vampire / Wheel Warrior.

Do zabezpieczenia to najlepiej oczyścić felgi zgodnie ze sztuką a potem np. wosk Finish Kare 1000P Hi-Temp Paste Wax, albo droższa opcja - jakaś powłoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.