Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

No masakra ja bym nie usiadł na nim . W zeszłym tygodniu byłem na parkingu w aucie i widzę idzie fajna , bardzo fajna kobieta i wsiada do auta które stoi obok mojego i tak oglądam auto a w środku syf , fotelik od dziecka z tyłu jasny cały zaplamiony brudny na maxa ... Tak sobie myślę przecież to poszycie się ściąga i pierze nawet w pralce - 5 min roboty . Jeśli taka kobieta dba o "podwozie " i o dom tak jak o fotelik swojego dziecka kij tam z autem... to nie chciał bym jej . Chyba że do mycia okien hehe jeśli potrafi umyć okna z tymi tipsami...

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe 50/50 z prób na jasnej skórze w Alfa Romeo 156. W szrankach stanęli Colourlock Strong Cleaner vs. Gliptone Cleaner GT12.

Na zdjęciach widać siłę obu produktów, w moim odczuciu lepiej pracowało się z colourlock, gliptone to taki glut i może wcześniejsze zwilżenie skóry lepiej by pomogło w rozprowadzeniu środka i siła czyszczenia byłaby lepsza. Efekt końcowy sporo lepszy na Colourlock i tym środkiem skończyłem całe fotele.

 

0df2fbc3a120dec7e60e4c98872bd8ee.jpg

4383aeea105d562e7a113b801bc06844.jpg

d28eb4e95dafa3b128bfec48e859bd39.jpg

65a343ad79cd4589b8ed5e1356ddfe57.jpg

ede419a75ce420ad4b1ecc1830fdccf1.jpg

8d867419ead7baedcba09434fb85c17d.jpg

d02882152154a07ba486517543ca193a.jpg

3fbf5fd322c384b831014f0bd6986cf3.jpg

4cd35781efb40649ee0eb03fe2810d1e.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BiałyGTi napisał:

@Balzac jak możesz do dopisz czego używałeś

Juz szczegółowo objaśniam :-)

Pierwsze zdjęcie to fotel Lexusa. Auto z przebiegiem 400.000 km Podjołem próbem zestawem Colourlock efekty mizerne. Po 10 min zabawy przy jednym fotelu ręce opadły. Następnie spróbowałem zestawu CarChemu juz lepiej ale nadal brak efektu wow. No to z zdenerwowania poszło w ruch APC od ADBL. Spryskałem jeden element fotela, pędzelek w ruch i przecierałem od razu nie czekając MF. Efekt wow od razu.

Druge zdjęcie do skóra w BMW. Użyłem CarChem do czyszczenia skóry na początki clener i tak z odstępem 30 minutowym na aplikator z MF użyłem olejku tez z CarChemu. 

Efekty widać na zdjęciu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Balzac napisał:

Druge zdjęcie do skóra w BMW. Użyłem CarChem do czyszczenia skóry na początki clener i tak z odstępem 30 minutowym na aplikator z MF użyłem olejku tez z CarChemu. 

ooo i to mnie właśnie interesuje bo tez mam ich olejek kupiłem dla siebie do testu jak oceniasz te dwa preparaty olejek i  do czyszczenia w porównaniu do colourlock-a ?

 

głownie jak olejek czy na prawdę zmiękcza skore  ?? tak dobrze

 

po olejku jeszcze czyms zabezpieczałes ? czy tylko olejek i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak kupując zestaw z colourlock-a myślałem ze będzie mega a tak naprawdę nie zrobił na mnie wrażenia a co do CarChemu było odwrotnie. Każda skóra jest inna w jednym aucie będzie tak w drugim tak.Co do skóry czarnej którą robiłem w BMW to faktycznie na drugi dzień po całym zabiegu skórka była zmiękczona i czuc bylo taką świeżość skóry, miękkość. Olejek jest wydajny tak więc go nie żałowałem. Oczywiście olejek później wchłania się w skórę i nie będzie takiego wizerunku jak na zdjęciu (zdjęcie robione po 15 min po aplikacji ) ale jak napisałem na drugi dzień skóra jest ożywiona.

Użyłem tylko clener i olejek. Jeszcze coś tam mają do zabezpieczenia ale na chwile obecna tylko tego używałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, Balzac napisał:

Użyłem tylko clener i olejek. Jeszcze coś tam mają do zabezpieczenia ale na chwile obecna tylko tego używałem

no wlasnie zaraz chyba sie do nich odezwę czy po olejku trzeba dodatkowo zabezpieczać czy nie 

 

dzieki za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za jakość ale tak to jest jak się inwestuje w kosmetyki a nie telefon/aparat :D

Miejsce pod klamką przed:

1.jpg

Miejsce pod klamką po Koch heavy cut na niebieskim padzie NAT, Koch F5 na czerwonym padzie NAT, Koch antyhologram na czarnym.

2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2017 o 10:48, Balzac napisał:

Powiem tak kupując zestaw z colourlock-a myślałem ze będzie mega a tak naprawdę nie zrobił na mnie wrażenia a co do CarChemu było odwrotnie. Każda skóra jest inna w jednym aucie będzie tak w drugim tak.Co do skóry czarnej którą robiłem w BMW to faktycznie na drugi dzień po całym zabiegu skórka była zmiękczona i czuc bylo taką świeżość skóry, miękkość. Olejek jest wydajny tak więc go nie żałowałem. Oczywiście olejek później wchłania się w skórę i nie będzie takiego wizerunku jak na zdjęciu (zdjęcie robione po 15 min po aplikacji ) ale jak napisałem na drugi dzień skóra jest ożywiona.

Użyłem tylko clener i olejek. Jeszcze coś tam mają do zabezpieczenia ale na chwile obecna tylko tego używałem

Jakiego Colourlocka miałeś Stronga czy Softa? Obecnie tez mam Carchem i jestem zadowolony z tego cleanera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.