Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

damiann88, Powinien być ok środy, nawet jak nie zdążę wstawić do sklepu do w magazynie będzie ;)

 

Sparco, Powinny być jeszcze w czerwcu

 

Dziękuje wszystkim za zamówienia i opinie, maile z kwotami wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej cenie będzie Shiny Garage Care for Me Leather Cream? Jak nie wystawisz w sklepie to przy zamówieniu w "informacjach do sprzedawcy" dopisać że to potrzebuje? Zamawiać będę w środę, więc do poniedziałku powinno dojść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za przesylke szybką oraz gratisy, ale mam jedną uwage.

Zamawiajac u Was maszyne za 550zl dostaje tylko paragon z hasłem" akcesoria" na 656zl.

Juz widze, jak za jakis czas jak sie cos wydarzy z ta maszyna uznajecie mi gwarancje po takim dowodzie zakupu. Gdzie karta gwarancyjna?

 

Pozdrawiam!

 

[ Dodano: 13 Czerwiec 2013, 23:04 ]

Teraz widze ze ne otrzymalem w paczce SHINY GARAGE RED DEVIL HD NANO 1L, zamówienie #010765. Prosze o sprawdzenie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Vaxh, Miała być i ciągle czekam :/ Jakbyś potrzebował jedną sztukę to mam ostatnią, jakby co to wpisz w komentarzu do zamówienia żeby doliczyć

 

 

danielo, Przy Kraussie paragon jest wystarczającym dowodem zakupu na nim jest data , do tego masz historię zamówień w naszym sklepie dla potwierdzenia co i kiedy było kupione, a jak chcesz koniecznie nazwę to odeslij paragon i wystawię Ci fakturę, niestety na paragonie nie mam możliwości wbicia nazwy produktu, ale bez obaw gwarancja jeżeli będzie w terminie to na pewno będzie przyjęta.

 

Juz widze, jak za jakis czas jak sie cos wydarzy z ta maszyna uznajecie mi gwarancje po takim dowodzie zakupu

Na pewno nie zostaniesz skrzywdzony ;)

 

Red devil , jutro sprawdzam o co chodzi i oczywiście wysyłam. Przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, Ok jak wróce do domu to zamawiam:)

 

[ Dodano: 14 Czerwiec 2013, 14:17 ]

Zamówienie nr 10841 złożone proszę o naliczenie rabatu i dorzucenie do zamówienia presty oraz 2 sztuk fibr crystal detail (jak nie ma to trudno) coś wspominałeś w postach ze sa 4 szt. oraz o dorzucenie atomaizera pet który uszkodził się w poprzedniej przesyłce i dogadywaliśmy to na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

danielo, Przy Kraussie paragon jest wystarczającym dowodem zakupu na nim jest data , do tego masz historię zamówień w naszym sklepie dla potwierdzenia co i kiedy było kupione, a jak chcesz koniecznie nazwę to odeslij paragon i wystawię Ci fakturę, niestety na paragonie nie mam możliwości wbicia nazwy produktu, ale bez obaw gwarancja jeżeli będzie w terminie to na pewno będzie przyjęta.

 

Juz widze, jak za jakis czas jak sie cos wydarzy z ta maszyna uznajecie mi gwarancje po takim dowodzie zakupu

Na pewno nie zostaniesz skrzywdzony ;)

 

Red devil , jutro sprawdzam o co chodzi i oczywiście wysyłam. Przepraszam za zamieszanie.

 

Co do dowodu zakupu, nie ma sprawy, skoro uznajecie wg historii zamówienia to dla mnie nie ma problemu.

 

Natomiast co z Red Devilem? Nie ukrywam, ze jestem troche zły, bo chciałem to mieć na weekend a tu dupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.