Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie jak Wy sępicie o te gratisy :/:/ ja bym się wstydził :dontknow: W spożywczaku też "może dwie bułki pani dorzuci?" :idea::thumbdown::thumbdown:

Jeśli było to personalnie do mnie (bo zaraz pod moim postem) to mimo, że nie przejąłem się " tą krytyką" informuję Cię, że Najpierw zrobiłem zamówienie nie doczytując o 5% rabacie dla forumowiczów.

Zapłaciłem zatem pełną kwotę dla tego też napisałem że może być jakiś gratis - choć gdybym nie dostał wcale bym się nie obraził bo zakupy zrobiłem na małą kwotę.

Czyli zamiast rabatu gratis

 

Myślę że niema co się więcej rozpisywać.

Nie czuję się urażony więc luzik.

To tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak Wy sępicie o te gratisy :/:/ ja bym się wstydził :dontknow: W spożywczaku też "może dwie bułki pani dorzuci?" :idea::thumbdown::thumbdown:

 

Jeśli jest okazja dostać jakiś tester produktu i później kupić go w tym sklepie w większej ilości to nie widzę w tym nic złego... Pielgrzymek na kolanach tu nie urządzamy. Jest taka promocja sklepu i właścicielowi to nie przeszkadza - dlaczego mieli byśmy to negować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest okazja dostać jakiś tester produktu i później kupić go w tym sklepie w większej ilości to nie widzę w tym nic złego... Pielgrzymek na kolanach tu nie urządzamy. Jest taka promocja sklepu i właścicielowi to nie przeszkadza - dlaczego mieli byśmy to negować...

 

tylko czym innym jest fakt, że podczas robieniu zakupów taki gratis dorzuci sklep a czym innym jest żebranie w stylu: "poproszę o gratis/y". Jak ktoś ma taki gratis dać to da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole... masakra... pójdę na kolanach do Częstochowy przepraszać za swą próżność.

 

Najlepiej niech Założyciel wątku napisze mi priv czy poczuł się tym urażony i czy go to wkurza. Przeproszę go wtedy oficjalnie jeśli tak to odebrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogarnijcie się. Ja dostałem dziś nawet co najmniej jeden gratis :kox: z racji tego ze nie dostaje się nigdy czegoś ot tak za "fri" to ciesze się jakbym znalazł co najmniej 5 zł na chodniku i chyba poniekąd o to w tym chodzi, zaplanowana część marketingu którą świadomie realizuje pan Mariusz i chwała mu za to ze kiedyś wrzucił mi próbkę strippera bo dziś dzięki temu zachowaniu rano cała butelka wylądowała u mnie na biurku, jak komuś się nie podoba to zawsze może kupić sobie 3 rzeczy u trzech konkurencyjnych partnerów i płacić 3 razy za przesyłkę dla ew trzech gratisów :dontknow: . Zatem .. " jor Czojs " :song:

 

zamówienie całe i zdrowe dotarło dziś rano, pozdrawiam i dziękuję :good:

 

Zamówienie: #010378

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dziękuje wszystkim za zamówienia i opinie , mam nadzieje że wszystko dotarło na czas :good:

Przepraszam za lekką nieobecność na forum :oops:

 

Chudy89, jest to aplikator z bawełny, fajnie spisuje się przy aplikacji dressingów, odzywki do skóry, cleaner-ów itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.