Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

kiedy będzie dostępna piana AUTOBRITE MAGI FOAM 1L i FINISH KARE 317 Exterior Black Trim Restorer 118ml TESTER , ponieważ brakuje mi tego do zamknięcia zamówienia :mrgreen: (mojego pierwszego więc liczę na jakiś gratis na dobry początek współpracy )

pzdr. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Marcin_ko7 powinien byc pod koniec tygodnia

 

SeBuŚ G1 : jest G4 także pod koniec tygodnia ale nie jestem pewny na 100%, ewentualnie weź AG CGP.

 

Frett_ MAgi 1L na razie nie będzie tylko 5L i 500ml, testery fk wszystko zależy od dostępności w hurtowni a to się często zmienia więc nic nie obiecuję.

 

Dziękuje za zamówienia i opinie

 

Przypominam że dużó ważniejsze jest wpisanie że jesteście z forum w miejscu na komentarz podczas składania zamówienia niż tutaj na forum, ponieważ nie jestem w stanie śledzić forum przez cały dzień :/ i żeby się nie okazało że jakieś zamówienie dojedzie bez rabatu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromne zamówienie 010333 złożone. z niecierpliwością czekam na paczkę ;)

A tak na marginesie muszę napisać, że ostatnio miałem przyjemność przetestować w końcu SCS'owe aplikatory piankowe (słoneczko) - w końcu pogoda ostatnio nam dopisuje, więc była okazja ;)... Powiem szczerze, że całkiem przyjemne mi się z nimi pracowało. Także pewnie nie raz trafią jeszcze na listę zakupów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukis89, Nic nie wpisałes przy zamówieniu więc nie miałem pojęcia że jesteś z forum dlatego dopiero teraz wysłałem maila ile po rabacie. ;)

 

Dziękuje za zamówienia

 

Hejka, no właśnie zapomniałem, niestety nie mam żadnej wiadomości email od Ciebie cos chyba nie doszło napisz najwyżej PW z kowtą do zapłaty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.