Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdy nie nosiłem zegarków ale teraz od rodziców na święta dostanę taki:

2.jpg

Mi się bardzo podoba, jest w miare tani bo około 400 zł, na jakiś droższy to już sam sobie kiedys zarobie ;)

 

Super ta certina ostatnia widziałem taką tylko całą czarną i baaardzo mi się spodobała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Fortisek:

chyba 'taki jak moj' ; ) fotka ze strony chronomaster.co.uk, moj B-42 Pilot Profesional Day/Date jest 'bardziej prawdziwy' ; )

 

Faktycznie, mój "mniej prawdziwy" cyka sobie w pudełku ; )

 

Nawet fajny B-42, ale nie rozumiem i nie trawię bransolet ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiam po co w eleganckich zegarkach jest Tachometr. Przecież wiadomo, że facet w garniturze i lakierkach nie będzie sobie mierzył z jaką przeszedł kilometr.

Bo fajnie wyglada, niektorzy nie lubia prostych zegarkow. Dlaczego np nurki Omegi maja zawor helowy? Wiekszosc ludkow glebiej niz do basenu nie wchodzi :P Jak ktos chce byc praktyczny, to nie kupi zegarka za wiecej niz 300zl- bo po co?

 

Osobiscie jestem zarazony juz kilka lat i przewinelo mi sie przez nadgarstek kilka Seiko. Teraz gosci model o pseudonimie Kamikaze. Moge go smialo polecic, ladny i bardzo wygodny. Super wyglada na pasku, bransolecie jak i gumie. Przesiadka jedynie na Sumo lub Samuraja, ale niestety obydwa drogie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wrzucic zdjecie ale wlasnie to mnie troche zniechecilo :P

 

Zegarek to taki nurek z tarcza pilota. Bardzo ladnie swieci i to juz seria tych troche lepszych seiko- bardziej finezyjne wykonanie i swieci jak glupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mój "mniej prawdziwy" cyka sobie w pudełku ; )

... nie rozumiem i nie trawię bransolet ; )

 

ja wole na rece niz do gablotki ale jak cos majsterkuje to zakladam na przegub, budzetowego Citizena Promastera

bransoleta ze wzgledow estetycznych czy praktycznych? kiedys nie lubilem bransolet bo wycieraly mankiety koszul

i wyrywaly futro ; ) ale dobrze wykonana bransoleta nie ma prawa sie tak zachowywac

 

nurki Omegi maja zawor helowy? Wiekszosc ludkow glebiej niz do basenu nie wchodzi :P Jak ktos chce byc praktyczny, to nie kupi zegarka za wiecej niz 300zl- bo po co?

 

zegarki za kilkanascie tysiecy zl nie maja nic wspolnego z praktycznoscia dla ludzi ktorych zarobki oscyluja

w granicach sredniej krajowej a pomimo to sa na rynku podobnie jak woski z wyzszej polki, te w woreczkach ; )

niektorzy sa w stanie zarobic na te luksusowe dobra, inni nie dojedza, nie dospia, sprzedadza nerke

zeby posiasc cudowny gadget ktory w ich przekonaniu ustawi ich o szczebel wyzej na drabinie spolecznego prestizu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mój "mniej prawdziwy" cyka sobie w pudełku ; )

 

ja wole na rece niz do gablotki..

 

bransoleta ze wzgledow estetycznych czy praktycznych?

 

Nie jest po to żeby leżał w pudełku, normalnie używam, ale są też inne którym nie pozwalam się zakurzyć :)

 

Co do bransolet, to pewnie są praktyczniejsze i potrafią być naprawdę ładne. Dla mnie pasek i tak zawsze będzie na pierwszym miejscu, może dlatego że uważam że potrafi nadać zegarkowi "charakteru", zwłaszcza eleganckiemu bo takie mam w tej chwili na myśli, a tego właśnie jak dla mnie brakuje bransolecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś coś powiedzieć o zegarkach tej firmy:

 

Amerykańska firma specjalizująca się w zegarkach dla miłośników sportów wodnych.

Ten modek zrobiony jest dla żeglarzy więc jest specjalnie uszczelniany. Zegarek o rozmiarach ponadprzeciętnych - jest przeogromny.

img1361d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz obwod nadgarstka? Nautica ma szerokosc koperty bez koronki 44 tyle co przedstawiony na poczatku tematu Orient Big Mako. Mialem przyjemnosc uzytkowac takiego orienta i nie byl on jakis wyjatkowo duzy- dobrze lezal, nie rzucal sie zbytnio w oczy. Nautica mi sie nie podoba wizualnie, obawiam sie, ze koronka moze Cie uwierac. W tej cenie dostaniesz spokojnie juz cos mechanicznego, zastanow sie nad:

Seiko Atlas

SKZ209.jpg

Na zywo robi znacznie wieksze wrazenie, automat, WR200 i swietne wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś coś powiedzieć o zegarkach tej firmy:

 

Amerykańska firma specjalizująca się w zegarkach dla miłośników sportów wodnych.

Ten modek zrobiony jest dla żeglarzy więc jest specjalnie uszczelniany. Zegarek o rozmiarach ponadprzeciętnych - jest przeogromny.

Obrazek

 

ooooo i takie właśnie lubie zegarki : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarki Nautica to takie marketingowe coś, to jest sklep z ciuchami żeglarskimi (moda, nie sportowe) więc na zegarki pomijając wygląd bym się nie napalał. To coś jak zegarki fossil czy boss :kox:

 

Moim zdaniem od zegarków są inne firmy;) No ale podobać się może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj bym sie nie zgodził po dzisiejszej rozmowie z moim byłym szefem, chłop ma 93 zegarki na codzień nosi TAGa wymiennie z Omegą 007 :P , ma 4 Nauticki i wypowiadał się raczej pozytywnie, w temacie zegarków siedzi dosyć grubo patrząc po jego ostatnim zakupie IWC za 40 pare tyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.