Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

I zegarek dostałem na komunię- wskazówkowy :) POLIOT

koledzy dostawali już z melodyjkami i kalkulatorem Montany i inne badziewie.

Potem długa przerwa i pierwszy kanciasty zegarek LOTUS (podmarka Festiny) potem już FESTINA (też kanciasta) i stosunkowo niedawno do aktywnej zabawy CASIO G-Shock (dla odmiany okrągły :P )

Paski TYLKO skóra ew plastik. Nienawidzę kiedy bransoletka depiluje mi włosy na rękach.

 

Jak trzasnę to wrzucę foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są piękne zegarki, chyba każdy o nich marzy... Ja daję kolejną godną uwagi propozycje, manufaktura Panerai

 

chyba nie kazdy, mnie Panerai wydaje sie totalnym brzydactwem podobnie jak i przereklamowany Rolex

ale de gustibulus non disputantum est, ciekawe ile osob nie widzac na wielu wyrobach magicznych literek

ktore pozycjonuja dobro w hierarchii snobistycznego marketingu, powiedzialoby: ladne, podoba mi sie?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubz, mój jest w stanie do renowacji, na dniach mam oddać do czyszczenia ;)

 

Dokładnie taki:

http://allegro.pl/atlantic-worldmaster- ... 54303.html

 

Mam też Seabase'a na co dzień takiego takiego:

 

http://www.zegarki-atlantic.com/64455-4 ... antic.html

 

W domu gdzieś jeszcze leży stary Citizen automatyczny. Chodzi ale nie pasuje mi z wyglądu i ma pęknięte szkło ;/

 

No i na koniec stara, dobra kieszonkowa Molnija.

 

W wolnej chwili porobię zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kurka nie mam z czym tutaj wyskakiwać jak Wy macie Certiny itd...

Ja mam takie coś i sobie chwalę, jest tu wszystko co potrzebuję, podświetlenie, alarm datownik, no ale trzeba go ręcznie przestawiać :/ jest mocny, trwały i świetnie wygląda, no i kosztował niecałe 500zł lata temu...

Więcej za zegarek bym nie dał, ale w pełni rozumiem osoby, które stać na porządny zegar :good:

446745d1307045632-help-assistance-appreciated-identifying-timex-expedition-chrono-t48891.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: a zeby byc bardziej w temacie, to moj aktualny ideal to Certina DS1 Limited

 

Tak mi sie spodobal ze dzisiaj polazilem troche za nim, podzwonilem i generalnie Limited jest juz nieosiagalny :(

 

P.S.

Dzisiaj mialem taki nastroj ze jakby go znalazl to chyba bym go kupil... chociaz kasa na zawieszenie odlozona no ale do lata jeszcze kupa czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.