Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

DawPi, jak to co- ten zegarek co ja kupiłem:)

600 z przesyłką, automat, fajnie wygląda;p

 

A tak serio, to może powiedz czego szukasz? Ja ten budżet obadałem z każdej strony szukając tego zegara :D

 

Kwarc czy automat

Mały czy duży

Elegancki czy sportowo-elegancki

pasek czy bransoleta

Wtedy można pokazywac inne fajne;)

 

_4116_4_1320096145.JPG

2426-5602059.jpg

 

IMG_8573.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

dzinkins

BREITLING the best :good:

Na żywo robią takie wrażenie, że czasami trzeba rękę chować do kieszeni żeby łapy nie ucięli :D

 

TAG Carrera na zdjęciach robi wrażenie ale jak zobaczyłem na żywo to się zawiodłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze i ja sie dolacze do tematu...

Poszukuje zegarka na prezent (czasu jeszcze sporo), ma byc automat (koniecznie), wielkosc srednio-duzy (zakladajac skale 1-10 to w okolicach 7-8 wielkosc), styl sporotowo-elegancki jednak z wieksza przewaga elegenacji, bransoleta wskazana jednak nie koniecznie (niemniej latwiej dokupic pasek niz pasujaca wizualnie bransolete), odpadaja barnsoleto-paski z silikonu i tym podobne. Cena ~1500zl.

Ah i jeszcze bardzo istotna rzecz, mianowicie koperta. Zegarek ma byc automatem ale koperta ma byc tak zbudowana aby mozna bylo tam cos wygrawerowac (w sumie nie jakis poemat ale na kilka wyrazow miejsce by sie zdalo - wiec odpadaja w pelni "szklone" koperty.

 

P.S.

Firmy tyupu Casio raczej odpadaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sq8shq, coś w tym stylu? Jedne z paskiem, jeden z bransoletą. Ogólnie polecam stronkę, mają fajną wyszukiwarkę. Dużo opcji - w tym wielkość koperty, i duużo innych.

 

http://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/590 ... 4301605700

 

http://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/500 ... 3371294261

 

ps. ogarniają tam również grawerowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
I nie wiem jak koledzy, ale jakoś nie wyobrażam sobie wydać więcej niż 200 na zegarek casio:)

 

Casio może się różnie kojarzyć.. Jednak warto zagłębić się w funkcje serii Edifice Wave Ceptor.

Ja nie wyobrażam sobie:

- ręcznej zmiany dnia miesiąca (tu: W pełni automatyczny kalendarz uwzględniający lata przestępne)

- przestawiania i sprawdzania czy mam dokładny czas (tu: Synchronizacja zegarka falami radiowymi z wzorcem zegara atomowego z nadajników umieszczonych w Europie, Azji i USA)

- przestawiania godziny w czasie podróży (tu: Wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie)

 

I jeszcze kilka innych istotnych funkcji:

- Zasilanie zegarka poprzez wbudowane panele słoneczne

- Alarm dzienny

- Stoper z dokładnością do 1/100 sekundy, zakres pomiaru do 24 minut

- Koperta i bransoleta z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

 

Zależy kto, czego oczekuje. Wg mnie wymieniona funkcjonalność godna zastanowienia. Dlatego polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.