Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się zmiana z S+ na ... no właśnie. Zastanawiam się nad LG G2 ktoś ma, może napisać krótką opinię - będę wdzięczny za kilka słów czy warto iść w tą stronę jak myślicie? :o

Jak najbardziej. Bardzo dobry telefon. Aprat robi niesamowite zdjęcia! Duży minus to brak slotu na kratę pamieci, a tej w telefonie nie ma za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej. Bardzo dobry telefon. Aprat robi niesamowite zdjęcia! Duży minus to brak slotu na kratę pamieci, a tej w telefonie nie ma za wiele.

 

dzięki za odp. skłaniam się ku 32GB, ale faktycznie ten brak slotu mnie nie pociesza. Jest jeszcze opcja G3 ale większy i cena sporo ponad 1k ;/ do tego ekran który bardziej drenuje baterię niż w G2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z g3 to mity ;) Mam w tej chwili LG G3 i jeszcze nie miałem smartfona z tak wydajną baterią. No ale coś w tym jest bo na forach są zdania podzielone. ja jestem szczęściarzem i na baterie nie narzekam wręcz przeciwnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak w temacie .

Dzieci znajomych nie utrzymały tableta w rękach i spadł na ziemie . Skutki takie ze został uszkodzony wyświetlacz . Tablet Goclever quantum 1010m .

Czy ktoś może polecić dobry serwis który się podejmie naprawy?

5c5a555abfc9.jpg 36addd71f983.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał podobną sytuację i u mnie w mieście powiedzieli mu w jakimś serwisie że naprawa będzie go kosztować bodajże 230 zł i dał sobie spokój bo sprzęt nowy kosztował go 360. Jak coś to zapytam go gdzie o to pytał i dam ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablet kosztował 500zł , wiec jak naprawa by wyszła około 200zł to jeszcze można naprawić . U mnie na mieście krzykneli 500zł .

Tablet nie ma nawet miesiąca , następna sprawa to żeby przy dzieciach nie brać ubezpieczenia dodatkowego na sprzet to jakies nieporozumienie :?

Wujek gogle wyszukał trochę serwisów więc trochę zapytań o naprawę/wycenę wysłałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Napisz bezpośrednio do dystrybucji.

Córce spadł tel vertis overmax. W nieautoryzowanych serwisach chcieli ok 200 zł za naprawę.

Przez przypadek trafiłem do serwisu overmax w Poznaniu/centrala. Szybke wymienili na poczekaniu a cena 100 zł brutto z fv.

W tabletkach Lenovo digitizery wymieniam sam. U Chińczyków ok 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie krótkie, kończy mi się umowa i chcę coś głównie do neta i podstawowe kryterium to aby bateria trzymała jak najdłużej.

Zainteresowały mnie finalnie dwa telefony, LG 3GS i Lumia 735, co lepsze?

Przesiadka z Xperi S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ona?

Nie ma jej w tym abo co chciałbym skorzystać, z innych np. Samsung galaxy grand prime, Sony xperia M2 aqua, HTC desire 610 (jest też 620 ale on jest za duży już)

Tyle z ciekawych, reszta to albo cenowo dużo więcej kosztują(fajne) albo po 1zł mega słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata ostatnio kupił 6stke, Z2 poszło na sprzedaż. Po 2 dniach dzwoni kupiec i mowi ze nie działa wejście na karty pamięci (nigdy nie wsadzaliśmy nic, bo tata i tak tylko dzwoni, nawet nie smsuje). Spoko, jest gwara, nowy właściciel odniósł do serwisu. Za kilka dni ekspertyza uszkodzenie mechaniczne, uwalono płyta główna i ślady mechanicznego rozbierania telefonu, a skutkiem anulowanie gwarancji. Kosztorys na 1100, wiec w sumie nie ma czego naprawiać.

 

Tata juz tupał zeby kupisz Z4 jak wyjdzie, ale mu przeszło. Nie dziwie sie.

Kurtyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się na konkretnych producentów obrażać bo ja miałem podobnie z nokią 2 lata temu, oddałem na serwis bo nagle ekran się zepsuł powychodziły paski różne, a serwis?

Ekspertyza zalany telefon musiał być cały uszkodzenie mechaniczne i anulowanie gwarancji, nokia do śmieci i kupienie nowego telefonu.

A takich historii jest setki, tak po prostu każdy producent robi już abyśmy kupowali nowe telefony częściej, i kwestia farta czy z kolejnym telefonem nam się tak przytrafi czy nie.

 

Sam byłem na nokie zły nigdy nokii, bla bla, ale właśnie takich samych historii dużo w necie znalazłem z każdym producentem i mi przeszło bo oni tak po prostu robią.

 

Teraz telefon albo się zepsuje albo nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakąś sprawdzoną apkę do optymalizacji zamulonego Androida?

Korzystam z Clean Master i przez 6 miesięcy użytkowania widzę poprawę, nie jakąś gigantyczną ale telefon nie zamula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Korzystam z Clean Master

 

Używałem i nie jestem zadowolony. Mój tel siedzi non stop w necie i pomimo,że nie przeglądam nic niebezpiecznego, nic nie ściągam to co chwilę się zamula.

Wiem. Te typy tak mają ale póki co nie ma mowy o wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, jaki telefon i system? Bo wszelkie CyanogenMody lubią mulić, wieszać i robić różne inne dziwne rzeczy. W końcu przejrzałem na oczy i do swojego S2 zaaplikowałem lekko dłubniętego 4.1.2 i chodzi jak dziki, tylko baterię lubi siorbnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.