Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Może pomożecie co lepiej wybrać LG G3 czy SAMSUNG Galaxy S4?

 

Jeżeli ci nie przeszkadza wielkość telefonu to tutaj wybór moim zdaniem jest prosty - czyli LG3. Ma szybszy procesor, wyższą rozdzielczość, nowszego androida no i po prostu jest nowszym modelem. Z reguły LG3 jest porównywany z NOTE 4 więc na pewno technologicznie jest wyższym modelem niż S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we wrześniu kupiłem Huawei G6 i szczerze nie żałuje wyboru, dla mnie telefon idealny, a nie oszalałem do tego stopnia, aby za Samsunga, LG czy HTC dać ponad 1800 złotych :-). Przy następnej zmianie tez zamierzam zajrzeć do niszowej konkurencji, niż przepłacać za markowe produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki używany telefon na andku do 300/400zl? Myślałem o jakims LG L70, F70 albo czymś podobnym. Możecie coś doradzic?

 

Ja poszedłbym w nową motorolę E ..czysty android 4,44 z pewną aktualizacją do 5.0 + trzymanie baterii + dobre spasowanie elementów+ brak zwisów i lag systemu ale minusem jest aparat (to nie jest lumia) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przed świętami doszedł zte v5 Redbull wersja x9180 czyli 2GB ram i 5" IPS oraz dual simm żeby nie nosić dwóch smartfonow. Na wstępie zainstalowałem CM11 i póki co jestem bardzo zadowolony, nie wspominając ile ten telefon kosztował na polskie ;-)

 

Wysłane z mojego X9180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przed świętami doszedł zte v5 Redbull wersja x9180 czyli 2GB ram i 5" IPS oraz dual simm żeby nie nosić dwóch smartfonow. Na wstępie zainstalowałem CM11 i póki co jestem bardzo zadowolony, nie wspominając ile ten telefon kosztował na polskie ;-)

 

Wysłane z mojego X9180

Też się przyglądałem temu modelowi. Kupowałeś bezpośrednio za granicą czy od pośrednika w Polsce? Jak spasowanie obudowy i trwałość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio w ChRL. W porównaniu do Samsunga S1 którego męczyłem kilka lat to spasowanie jest bardzo dobre ale poki co to ja go tylko raz otwarlem żeby usunąć zabezpieczenie z baterii i wsadzić simmy także nie ma prawa trzeszczeć. Dostałem od chińczyka case i folie czyli wszystko co potrzebne na start :-)

 

Wysłane z mojego X9180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a pomoże ktoś na problem z brakiem pamięci wewnętrznej na zainstalowanie dodatkowych aplikacji? System Android.

 

Clean Master-em zwolnisz trochę pamięci i przeniesiesz część programów na kartę pamięci.

 

Też mam u siebie ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a pomoże ktoś na problem z brakiem pamięci wewnętrznej na zainstalowanie dodatkowych aplikacji? System Android.

 

Clean Master-em zwolnisz trochę pamięci i przeniesiesz część programów na kartę pamięci.

 

Też mam u siebie ten problem

Dzięki. Trochę pomogło. Może jeszcze ktoś? Coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kkobus1 do innych modyfkacji to już jest root potrzebny, ale jeżeli to ogarniasz to mozna podmienić pamięć karty zewnetrznej z pamiecia wewnetrzną, czyli telefon sadzi że karta sd jest do instalowania aplikacji, ale takie numery to sie robiło za czasów androida 2.3 a nie obecnego 4.4, bo lizak to póki co dla nielicznych jest dostepny. Można również wydzielić partycje na karcie sd i sformatowac ją pod system plików i podpiąć pod wewnętrzna,kiedys cos takiego robiłem w Andku 2.1 chyba z pomoca przyszedł link2sd, ale nigdzie nie napisales jaki wersja andka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudek_t: każdy telefon można "zapchać" szybko. W zależności kto do czego go używa. Problemy z pamięcią miałem za czasów HTC Wildfire S. Teraz są troszkę większe karty pamięci & pamięć wbudowana w telefony. Może kolega ma starszy model telefonu?

 

Swoją drogą, ktoś kiedyś powiedział: "640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używał Nokii 1020? Jakieś spostrzeżenia? Generalnie szukam telefonu max do 5" ale raczej coś koło 4.5-4.7" :) Raczej coś z dobrym aparatem, coś koło 1000zł. Wymagań raczej specjalnych nie mam co do systemu, pamięci itd :) Jedynie ten telefon zwrócił moją uwagę, ale może ktoś coś innego ma jeszcze to poczytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używał Nokii 1020? Jakieś spostrzeżenia? Generalnie szukam telefonu max do 5" ale raczej coś koło 4.5-4.7" :) Raczej coś z dobrym aparatem, coś koło 1000zł. Wymagań raczej specjalnych nie mam co do systemu, pamięci itd :) Jedynie ten telefon zwrócił moją uwagę, ale może ktoś coś innego ma jeszcze to poczytam :)

 

Dołóż trochę i bierz LG G2. Co prawda ekran 5.2 ale telefon gabarytowo tylko ciut większy od Galaxy s3. dużo dobrego w sieci piszą też o Asus zenfone 5. Ja postawiłem na LG i jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używał Nokii 1020? Jakieś spostrzeżenia? Generalnie szukam telefonu max do 5" ale raczej coś koło 4.5-4.7" :) Raczej coś z dobrym aparatem, coś koło 1000zł. Wymagań raczej specjalnych nie mam co do systemu, pamięci itd :) Jedynie ten telefon zwrócił moją uwagę, ale może ktoś coś innego ma jeszcze to poczytam :)

 

Używam od roku jako telefonu służbowego, nie znam telefonu z lepszym aparatem foto niż Lumia 1020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ktoś używał Nokii 1020? Jakieś spostrzeżenia? Generalnie szukam telefonu max do 5" ale raczej coś koło 4.5-4.7" :) Raczej coś z dobrym aparatem, coś koło 1000zł. Wymagań raczej specjalnych nie mam co do systemu, pamięci itd :) Jedynie ten telefon zwrócił moją uwagę, ale może ktoś coś innego ma jeszcze to poczytam :)

 

Uderzaj w Sony Xperie Z1 Compact ;) Swietny telefon. Za ta cene ma chyba najlepsze "bebechy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.