Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Szperam po necie i nie mogę znaleźć konkretów - iphone 7 (bez +) - jakie on ma opcje szybkiego ładowania ? Przyjmuje 2.4 czy mniej ?  Muszę jakąś ładowarkę dokupić i jakiś kabel i nie bardzo wiem czy inwestować w 2.4 czy nie ma sensu bo telefon tyle nie przyjmie. Oczywiście nie mówię o oryginalnych akcesoriach tylko na przykład o Baseus'ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Strus sam ostatnio zmieniłem z androida na IOS-a i z tego co wiem to @Pajko ma iphona 7 moze on cos sie wypowie z tym szybkim łądowaniem

Ja natomiast kupiłem inny model i z tego co sie dowiedziałem to ładowarka od ipada 12w (w MediaMarkt 80 zł) plus kabel z zestawu ładuje baterie +-1h15min wiec juz jest przyjemnie  🙂. na dniach taka bede miał to sprawdze 

 

natomiast z Bassus-a polecaja kable o ładowarkach sa podzielone opinie jednym działa innym nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szperam po necie i nie mogę znaleźć konkretów - iphone 7 (bez +) - jakie on ma opcje szybkiego ładowania ? Przyjmuje 2.4 czy mniej ?  Muszę jakąś ładowarkę dokupić i jakiś kabel i nie bardzo wiem czy inwestować w 2.4 czy nie ma sensu bo telefon tyle nie przyjmie. Oczywiście nie mówię o oryginalnych akcesoriach tylko na przykład o Baseus'ie

Od 3 lat ładuje iphona 6s ładowarka z iPada, ori telefonowa leży w pudełku od nowości. Robiłem tak od zawsze.
Teraz zakupiłem ładowarkę tp-linka na biurko (5x usb, 40w, 5a łącznie, max 2,4A na jeden port max - polecam, 45zl okolo).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kupilem ladowarke do ipada ta 12w plus kabel z zestawu tel od 5% do 100% naladowal w 1h10min wiec polecam taki zestaw. Ładuje szybciej od ładowarki  która byla w pudelku o jakies 2h 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potrzebuje kupić jakąś kartę SIM.

Jaką opcja będzie najrozsądniejsza do używania za granicą ?

Czeka mnie wiele miesięcy rozmów telefonicznych na linii Finlandia-Polska.

Czy ma to w ogóle prawo działać przy regularnych doladowaniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupić jakąś kartę SIM. Jaką opcja będzie najrozsądniejsza do używania za granicą ?

Czeka mnie wiele miesięcy rozmów telefonicznych na linii Finlandia-Polska.

Czy ma to w ogóle prawo działać przy regularnych doladowaniach ?

 

Nie lepiej lokalnie kupic karte z netem i whatsupp albo facetime czy google hangout?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention] problem w tym że telefony były by po architektach, wykonawcach, urzadech, bzdetach, geologów bla bla bla Whatsapp dobry ale w celach towarzyskich

Mhm, kumam.

Ja mam w play darmowy roaming w ramach ue. Wydaje mi sie ze w Twoim wypadku to najlepsza opcja. Tylko ze to jest abo, a nie prepaid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś podpowie jak wrzucić kontakty z pliku CSV na smartfona ? mam problem generalnie z połączeniem Nokii 4,2 przez PC Suite, zarówno przez kabel jak i bluetooth. Wyskakuje błąd uwierzytelnienia tel mimo wpisywania poprawnego kodu. Zrzuciłem kontakty ze starego tel do pliku CSV i dalej mam problem. Cudowałem z Gmailem, wrzuciłem kontakty na poczte i z poczty na tel ale nie moge wykonywac połaczeń, gdyż nr telefonu jest wpisany w rubryce "dodatkowe informacje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może ktoś pomoże w jakiej sieci najbardziej się opłaca teraz wziąć abonament? Mają być darmowe rozmowy do wszystkich + smsy i z 10Gb internetu. Bez telefonu

 No i oczywiście żeby nie bylo problemu z zasięgiem😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.