Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

troszkę mi się zapomniało ale już nadrabiam ;)

 

bardzo dziękuję Wioli i Pawłowi za szybkie ogarnięcie wysyłki ostatniego zamówienia, no i oczywiście za gratisik. paczunia baaaaardzo szybko doszła :-] a na dzień dzisiejszy również bardzo dziękuję za super ekspresowe ogarnięcie mojego baaaardzo skromnego zamówienia :mrgreen: i wysyłkę. jutro powinna już być w moich łapkach :kox:

 

ja zwykle wielki pozytyw :good::good::good::good::good:

 

do następnego razu!

 

[ps]Paweł, jak tam handel ziemniorami z kipy t3 na bazarze? :lol: przepraszam musiałem, nie mogłem się powstrzymać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
bardzo dziękuję Wioli i Pawłowi za szybkie ogarnięcie wysyłki

 

 

Aaaa i my dziękujemy :D Jak zwykle było wesoło :D

 

[ps]Paweł, jak tam handel ziemniorami z kipy t3 na bazarze? :lol: przepraszam musiałem, nie mogłem się powstrzymać :kox:

 

Dobrze, że ja nie wiem o co chodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem! jak zwykle, miło i przyjemnie :) Dzięki!

Przy okazji zobaczyłem kropelkowania na dwóch różnyc woskach i jak zwykle pogawożylismy troszkę ;)

 

Czasem można nawet spotkać Asystentkę ,sekretarkę w jednym :-] i to tylko przy szczególnych okazjach , ugoszczą ciastkiem i miła rozmową.. :D Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Baniek, ale ono było gotowe już dzisiaj po południu :) Czeka w sklepie w Grodzisku Maz. ul. 1 Maja 4a. Daj znać o której masz ochotę podjechać. Generalnie sklep jest do 18, ale dzisiaj rodzicie byli dłużej w sklepie, nie wiem jak jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się krzaczy... Coś mi CHROME nawala :/ Podejrzewałem, że będzie już gotowe ale nie miałem czasu nawet zadzwonić. Ja już kilka razy u Was byłem, tylko tym razem mój "pierwszy raz" przez internet;-) Jak jestem u Was w sklepie to nie mogę się na nic zdecydować, chciałbym wszystko dotknąć i obejrzeć :D Dlatego, dziś na spokojnie w domu wybrałem to co potrzebuje i żebym znów o niczym nie zapomniał. Na pewno w sklepie się jeszcze na coś skuszę :D W piątek pewnie popołudniu podjadę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Pawła :good: pomimo bardzo skromnego zamówienia (chyba najmniejszego w historii tego sklepu bo raptem na kwotę 12zł) paczka została nadana już następnego dnia dzięki czemu dotarła do mnie bardzo szybko. szczerze mówiąc to nie spodziewałem się że przy tak niskiej kwocie zamówienia zostanę potraktowany na równi z tymi grubszymi rybami :kox: bardzo miło mnie tym zaskoczyłeś. BRAWO :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Czasem można nawet spotkać Asystentkę ,sekretarkę w jednym :-] i to tylko przy szczególnych okazjach , ugoszczą ciastkiem i miła rozmową.. :D Polecam

 

Raz dwa trzy Asystentka patrzy :mrgreen: ! Kurcze fajne te mini spoty na Jelonkach :) ale wiem wiem... przeszkadzałam trochę w męskich pogaduchach o masowaniu i takich tam :D

 

nie spodziewałem się że przy tak niskiej kwocie zamówienia zostanę potraktowany na równi z tymi grubszymi rybami :kox:

 

Ooo nie nie nie mój drogi klient jest klientowi równy i zawsze się staramy jak najszybciej zrealizować każde zamówienie :)

 

aczkolwiek nie obyło się bez małych przygód (wylewka i zwrot do nadawcy, taki life)

 

No niestety i to są przypadki, na które nie mamy wpływu :x Dobrze, że już wszystko dojechało całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.