Skocz do zawartości

Seat Toledo II, szary techno metalik


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Smar miedziany to zbawienia dla kół i śrub. Jakbyś miał focusa i stalowe koła lub astrę 1 to wiedziałbyś o co chodzi. Bez smaru to przy wymianie kół beż 10kr młotka nie podchodź a tak bajka. Ja we wszystkich moich pracach w których ściągam koła piasty i śruby smaruję ww smarem. POLECAM!!!

p.s. poleca sprzedawca/serwisant ogumienia z 11-letnim stażem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smar miedziany to zbawienia dla kół i śrub. Jakbyś miał focusa i stalowe koła lub astrę 1 to wiedziałbyś o co chodzi.

 

Oj muszę potwierdzić :D

Właśnie przy astrze nauczyłem się, że smar miedz. to konieczność :lol:

Ściąganie kół (felgi stalowe), po zimie:

- pierwsze trzy - jakąś poszły :D

- została ostatnia: trzaskałem i nic, większy młot - też nic.

- lekko przykręcone śruby + hamowanie/przyspieszanie - nic nie pomogło...

 

Poddaję się - jadę na zaprzyjaźniony warsztat...

"Eeee Panie, odpowiedni młot i będzie gitara" :D

Majster wali... i nic :shock:

W końcu - rozpierak hydrauliczny i... wreszcie koło puściło! A jak wystrzeliło, to przeleciało przez cały warsztat :-]

 

 

Od tego czasu, w każdym kolejnym aucie stosowałem już (i stosuję nadal) zestaw: szczotka druciana + samar :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzieki. Moim starym kompaktem takie foty nie wychodza .... obrabiasz je jeszcze ? czy robisz foty w trybie auto i potem fruu na forum ?

 

Pytam bo widze ze ludzie robia fajne fotki... mi niestety takie nie wychodza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domelos, poćwicz trochę. Wiadomo, że są aparaty którymi nic nie da się zrobić, ale nowsze małpy posiadają choć jeden tryb półautomatyczny (a nie automatyczny), który Ci się przyda ;)

 

Mi się zapiekły śruby w Mercedesie doputy nie zacząłem ich dokręcać z momentem ~100Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Moim starym kompaktem takie foty nie wychodza .... obrabiasz je jeszcze ? czy robisz foty w trybie auto i potem fruu na forum ?

 

aparat głównie w trybie auto, czasami bez lampy błyskowej ;) zdjęcia nie są obrabiane, jedynie zmniejszone w programie mihov image resizer.

 

dziękuję za miłe komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota :) Super wypucowałaś :)

Poprawiam bo po uwadze Grubego. I jesteś pierwszą kobieta co widzę żeby tak myła samochód w każdym zakamarku :) a mówią że kobiety nie znają sie na motoryzacji :) ale mamy wyjątki oby więcej takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak steżenie dajes VP APC we wnętrzu?

 

stężenie 1:10 ;)

 

Mam zapytanie czy torba ktora masz w bagazniku to torba na olej z Norauto czy jakas inna?

 

kupiona w norauto, ale tak jak pisze memo można ją kupić w prawie każdym supermarkecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.