Skocz do zawartości

Seat Toledo II, szary techno metalik


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko pięknie i ładnie, tylko po co picować opony, które gumiarz i tak pewnie ciskał o glebę i smarował pastą

 

spokojnie były zakładane bardzo ostrożnie na felgę, i delikatnie stawiane :D wszystko w mojej obecności w ASO już wiedzą co i jak ;)

 

Fajne miejsce pracy! Jeszcze mi powiedz, że masz tak blisko domu..

 

hmm jeśli chodzi o mycie samych opon i tam gdzie stoi stojak to mój balkon :lol:

a całe felgi u znajomych w piwnicy myte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Liam napisał/a:

Wszystko pięknie i ładnie, tylko po co picować opony, które gumiarz i tak pewnie ciskał o glebę i smarował pastą

 

 

spokojnie były zakładane bardzo ostrożnie na felgę, i delikatnie stawiane :D wszystko w mojej obecności w ASO już wiedzą co i jak ;)

 

Dla mnie również totalny bezsens, przecież jak nakładali opony na felgi to smarowali pastą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie powinny być przygotowane koła do sezonowania .

 

:good:;)

 

Ja to się zastanawiam tylko nowe opony i odrazu myć?

 

no niestety ja jeszcze nie widziałam nowych opon na tyle czystych, aby nałożyć na nie od razu dressing, zawsze wolę je przemyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quwa za nic na świecie nigdy mi się nie chce kół poczyścić do sezonowania...

Zawsze wiszą brudasy i dopiero przed założeniem je picuję. I to zazwyczaj alusy na lato bo zimówki olewam...

Justyna po raz kolejny brawa. A ze tak spytam na którym pietrze mieszkasz i kto wnosił te koła na balkon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Opony zimowe do Tolka zakupione jakiś czas temu (

Widzę, że oszczędziłaś sobie zakupowych nerwów w październiku kiedy to opony drożeją w jakimś szalonym tempie ;)

 

A ja się kurcze cieszyłem, że jak mam założone nowe opony to są czyste i mogę je bez mycia wysmarować dresingiem :kox: Przejechałem paluchem, nie był czarny więc uznałem że jest OK.

Podziwiam Twoje dążenie do perfekcji w każdym szczególe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ornari, Domel ;):)

 

Justyna po raz kolejny brawa. A ze tak spytam na którym pietrze mieszkasz i kto wnosił te koła na balkon :)

 

mieszkam na pierwszym piętrze :D a koła wnoszę i znoszę zawsze sama po dwie sztuki. ;) chyba, że nie mam czasu to zanoszę pod windę i zabieram wszystkie cztery. :D

 

rychu dzięki ;) tak opony kupiłam wcześniej, bo wolałam mieć to już z głowy, a i cena była dobra :)

 

neclocus, :D dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nabyłaś takie pokrowce na koła ?

 

pokrowce te czarne z czerwoną taśmą i oznaczeniem jaka opona się w nich znajduje kupiłam w feuvert. Są też dostepne w norauto.

 

Stojak kupiony w lidlu dwa lata temu. Ostatnio też były dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostatnio widziałem tego hiszpana na parkingu jak stał myślałem że Justyna kupiła takiego samego tylko że nowego taki czysty :D:D

A jak zamarzł to jak IGLO szklane :D:D:D

 

Czy brud tego auta się nie trzyma? Czy może ma z ptakami jakiś układ :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem tego hiszpana na parkingu jak stał myślałem że Justyna kupiła takiego samego tylko że nowego taki czysty

 

:D

 

A jak zamarzł to jak IGLO szklane

 

:D mnie się to podoba wygląda fajnie a jeszcze jak kropelki zamarzną to już jak diamenty :lol:

 

Czy brud tego auta się nie trzyma? Czy może ma z ptakami jakiś układ

 

no patrz jakoś nie chce się ubrudzić no :D:D:D a i ptaszki o dziwo narazie faktycznie go omijają :lol:

 

ale spoko już go wczoraj troszke ubrudziłam, myślę, że jeszcze przez tydzień się pobrudzi a potem mycie i może nałożę duragloss 111 :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, Powiedziałem 1 dzień podróż do pracy w pracy a potem do domu i nie poznasz toledo, wtedy będzie pole do popisu :D:D

Wszystko nadkola, lakier łącznie z silnikiem :D:D Przemyśl to tylko 10h a jak może zmienić forum KA :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZyBA, niestety za bardzo bym się za nim stęskniła, a i tak tylko ja nim jeżdżę i nie wiem czy On by chciał :D bo woli damskie rączki :lol: no może jest jeszcze jedna osóbka, która nim jeździ ale tylko na krótkim odcinku i juz się dobrze znają ;)

 

SZyBA, nie mędrkuj się tylko sam ogarnij Pandę żeby Ci moderacja mogła temat odblokować

 

dokładnie ogarnął byś Pandę :P

 

Może trzeba postawić pande obok toledo żeby czyste było ciekawe czy to wystarczy

 

musisz spróbować aby się przekonać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.