Skocz do zawartości

Seat Toledo II, szary techno metalik


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

ciężko coś z siebie wydusić, rewelacja to małe słowo :shock: ta praca pokazuje mi najlepiej jak długa droga jeszcze przede mną :oops:

 

 

 

ps: znów ktoś dał na wykop i efekt na forum:

 

"Najwięcej użytkowników 494 było obecnych Dzisiaj 20:11"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedno "ale" - Po co malowałaś zaciski skoro i tak ich nie widać ?, chyba że planujesz jakieś fele wrzucić ,

 

zamierzam kupić alufelgi jak tylko uzbieram pieniążki ;) a pomalowałam teraz bo nie lubię jak coś brzydko wygląda i tyle

 

Ps. dziękuję wszystkim za miłe komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile pracy włożyłaś w auto jest dla mnie szokiem - myślałem że to ja lubię się "spuszczać" przy sprzątaniu auta.

To jest jakiś szok.

Ale jedno mi sie nie spodobało - oklejenie tarcz było mało dokładne i pomalowałaś ranty tarcz. Pewnie że dla jakości hamowania nie ma to znaczenia, oraz pod kołami stalowymi nie widać tego, ale jakoś tak nie do końca super to wyszło.

Za to auto posprzątane jest tak, ze trzeba papcie zakładać :)

Pozdrawiam i gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno mi sie nie spodobało - oklejenie tarcz było mało dokładne i pomalowałaś ranty tarcz. Pewnie że dla jakości hamowania nie ma to znaczenia, oraz pod kołami stalowymi nie widać tego, ale jakoś tak nie do końca super to wyszło.

 

te nierówności zostały starte przez klocki hamulcowe i teraz jest idealne kółeczko ;) jak będę myła auto jeszcze przy korekcie to zrobię fotkę sam zobaczysz

 

Ps. Ja bym się bał smarować śruby do kół

 

ten smar to inaczej pasta miedziowa, zapobiega zapiekaniu się śrub. Od 6 lat są tak smarowane śruby w poldku i nigdy się nie odkręciły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja zobaczyłem dopiero teraz bo wczoraj komp nie wytrzymał takiej ilości zdjęć i odwiedzających :)

 

Ale na prawdę warto było poczekać i obejrzeć taką super relację.

Podziwiam Twój zapał do tak dokładnego mycia elementów które szybko tracą blask bo ja jakoś nie mam serca do nadkoli :D wolę lakier i wnętrze :-]

 

Czekam na więcej i życzę dobrej pogody żeby prace mogły przebiegać bezstresowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super tylko że jeden deszcz wszsytko popsuje, tak to jest z nadkolami.

 

Ps. Ja bym się bał smarować śruby do kół :o

 

A ja balbym sie nie robic tego..

SMAR miedziany jest do tego idealny, nie ma problemu z zapiekaniem oraz ze sciaganiem felgi.. jest wrecz zalecany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.