Skocz do zawartości

Seat Toledo II, szary techno metalik


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Up z Toledo? czy o czymś nie wiemy...? :|:)

Chyba już czas zasugerować Wodzowi zwołanie sztabu kryzysowego... :-]:D;)

 

i jedno i drugie :evil:

 

uż sprawdzam kalendarzyk i ustalam walne zgromadzenie 8-)

 

 

Oj dzieje się dzieje...... :D :D :D :D :D

 

ustalaj ustalaj ;):D

 

Ciary po plecach mnie przeszły............. co będzie ???? :o Jakaś podpowiedź?? ;)

 

hmmm marka auta to też seat :D ale jeszcze nie wiem czy się uda, bo nie jest to zależne ode mnie

 

Nadkola były wymontowane ostatnio, więc myślę że i tak zostaną poprawione po zimie, a na dodatek będzie jeszcze demontaż lamp :DI pozostaje tylko pytanie co nie zostanie zdemontowane do czyszczenia w toledo???

Czekam na tą relację ;)

 

blisko blisko :kox::D

 

Ja tam wiem co będzie dłubane... 8-) i również czekam na relację, relację zapewne w oczach kilku zawodników robioną typowo pod konkurs a nie po to aby zrobić i mieć z tego fun :D ale co tam :) Justyna do dzieła :|

 

nie chodzi mi o konkurs bo zawsze chciałam doprowadzić swoje auto do stanu " jak z salonu" a może nawet lepiej i mam nadzieje, że mi się to uda. Zanim znalazłam forum już wcześniej fotografowałam swoje prace przy aucie a dokładnie przy jego podwoziu, bo z biegiem czasu przyjemnie się to ogląda :);)

 

Gratki chyba najbardziej zadbanego seata na forum, przejzalem temat od poczatku bo wyplynal, ciagle stanowi wzorzec dla innych :good:

 

dzięki ;)

 

noo ciekawe tylko skąd Ty o tym wiesz :o asystowałeś?

 

:D

 

A tak na serio to działaj Justynka ;)

 

Wiolu spokojnie to tylko te wieczorne rozmowy u Was :kox:

 

Pavlik, do konkursu i tak się nie załapie :P

 

chyba, że będzie nowy temat :kox::D:D:D a tak na poważnie to i tak nie wiadomo jak wszystko wypali. Plany są, ale co będzie to czas pokaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi tu śmierdzi rozkręceniem osprzętu silnika i pucu pucu krok po kroku :-]:kox:

 

herusek14, Nawoskowane tłoki, wałki rozrządu, dressing na pasku rozrządu, EX-P na napinaczach... :-]

 

może nie aż tak hardkorowo, ale przy silniku też będą prace o ile czasu i chęci wystarczy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.