Skocz do zawartości

Kraków - miejsce do samodzielnego mycia


Blik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Polecam myjnię na Prądnickiej, na stacji paliw, chyba R8? Nigdy nie miałem problemów jak wpadałem z wiadrami, tylko zawsze grzecznie pytałem czy można umyć i nigdy nie robili problemów.

 

Również jeżdżę na ta myjnie ze swoimi specyfikami oraz wiadrem i nie robią problemów, zazwyczaj jade wieczorem gdy mniejszy ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, pozwolę sobie trochę odkopać temat.

Czy jest jakieś miejsce gdzie można za opłatą mniejszą/większą spokojnie umyć auto? 
Jakiś warsztat na godziny, zaprzyjaźniona myjka?

 

Już nie mówię, że na wiosnę człowiek będzie szukał lokalu na dłużej aby one step ogarnąć 😞

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Myjnia w Batowicach Innwash okolo 10-15min od centrum Krakowa, bardzo fajne miejsce. 15 stanowisk do mycia z czego 7 z aktywna piana (neutral) na zewnatrz i reszta pod dachem ale ze szczota. Pisalem na FB o reczne umycie auta i dostałem zielone swiatelko jesli nie bedzie ruchu i nie bedzie to nikomu przeszkadzało. Dodatkowo przy kazdym stanowisku z odkurzaczem jest nieplatny pistolet z powietrzem takze mozna sobie wydmuchac szczelinki lub tez pomoc przy odkurzaniu wewnatrz samochodu.

Kiedyś można by zrobic tam spota, ktos chętny?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podbiję temat raz jeszcze, jakieś sprawdzone myjnie gdzie można poświęcić chociaż pół h samochodowi, umyć z wiadra i nikt nie będzie człowieka gonił ? Na Orlenach przeganiają przeważnie, wszędzie zakazy mycia ręcznego, nie pomaga tłumaczenie że biodegradowalna w 100% chemia i nie ma kolejki.  Najlepiej okolice Borek/Ruczaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.03.2017 o 17:32, druhh napisał:

 

Również jeżdżę na ta myjnie ze swoimi specyfikami oraz wiadrem i nie robią problemów, zazwyczaj jade wieczorem gdy mniejszy ruch.

Również polecam tą myjnię przy Prądnickiej.

Alternatywnie, często korzystam też z myjni przy Kauflandzie na Bratysławskiej - kilka razy nawet zdarzyło się że z pianownicą i 2 wiadrami do mycia ręcznego mnie pracownicy myjni widzieli i nic nie mówili, więc problemów raczej nie robią. 

Ale najlepiej korzystać w porach mniej uczęszczanych - ja np myję albo w piątek koło 22 albo w sobotę / niedzielę przed 7:00.

W dniu 10.06.2019 o 09:58, Soli napisał:

Podbiję temat raz jeszcze, jakieś sprawdzone myjnie gdzie można poświęcić chociaż pół h samochodowi, umyć z wiadra i nikt nie będzie człowieka gonił ? Na Orlenach przeganiają przeważnie, wszędzie zakazy mycia ręcznego, nie pomaga tłumaczenie że biodegradowalna w 100% chemia i nie ma kolejki.  Najlepiej okolice Borek/Ruczaj 

Myjnia przy stacji R8 Prądnicka lub koło Kauflandu na Bratysławskiej - z doświadczenia wiem że problemów nie robią - korzystałem dziesiątki razy, włącznie z myciem na 2 wiadra.

Ze 2 razy korzystałem też z myjni za placem Imbramowskim przy ul. Grażyny - też nie było problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kauflanda mnie nigdy nie przegonili ale od teraz nr jeden dla mnie to ta żółta myjnia na batowicach. Jestem tam co drugi dzień  mniej więcej w godzinach wieczornych zawsze wolne stanowiska nigdy nie stałem tam w kolejce a już nie wspomnę o tym ile razy wracałem z pod domu bo zapomniałem karty z maszyny wyciągnąć 😂

jak niewieście jak trafić wpiszcie sobie w google Maps Auto myjnia InnWash

do tego w środku można zakupić chemię od Pro Elitte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, 397 napisał:

Kauflanda mnie nigdy nie przegonili ale od teraz nr jeden dla mnie to ta żółta myjnia na batowicach. Jestem tam co drugi dzień  mniej więcej w godzinach wieczornych zawsze wolne stanowiska nigdy nie stałem tam w kolejce a już nie wspomnę o tym ile razy wracałem z pod domu bo zapomniałem karty z maszyny wyciągnąć 😂

jak niewieście jak trafić wpiszcie sobie w google Maps Auto myjnia InnWash

do tego w środku można zakupić chemię od Pro Elitte

To jakiś hangar? Stasznie dużo miejsca tam jest.

A jak z płatnościami? To są standardowe automaty bezdotykowe czy jak?

Można ręcznie myć na 2 wiadra? Nie przeganiają? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z zewnątrz jest chyba 10 stanowisk 2 ostatnie są napewno z piana i obsługa karty która można zakupić u gościa j nie martwić się o drobne. Co drugi dzień przyjeżdżam z wiaderkiem i pucuje furke i jeszcze nikt mi nie zwrócił uwagi. Obsługa czepia się tylko tego jak ktoś kompresorem chce oszuszyc całe auto z tafla wody.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też poszukuję miejsca na południu Krakowa, może ktoś zna jakieś miejsce gdzie można wynająć stanowisko z karcherem na godziny, najlepiej zadaszone? Na Orlenie przy stokrotce (ul. Komuny paryskiej) jeszcze nigdy nie zdażyło mi się żeby mnie wygonili za mycie na dwa wiadra, ale jeśli jest kilka samochodów w kolejce to raczej słabo blokować stanowisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

@jarekrk  innwash myjnia- Karola Wojtyły 4 Batowice 

kaufland -bochaterow września 

Autodbalnia -okulickiego 

bp - bora komorowskiego 

 

Korzystam głównie z tych 4. nigdy nie miałem problemów,a myje auto co drugi dzień. Moja ulubiona to innwash bo mają  stanowiska z pianownicą i kompresory do wydmuchiwaniu wody z zakamarków i chyba z 16 stanowisk.

edit. Umknęła mi gdzieś ta linijka z południem Krakowa sorry za ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje ponownie czy znalazł ktoś myjkę gdzie można spokojnie na południu Krakowa z wiaderkami podjechać? Nawet ta 21-22 w tygodniu nie jest straszna
 
albert383 czy ten orlen jest bardzo uczęszczany?

Kolego ubiegłes mnie:D tez miałem właśnie pytać o jakaś miejscówkę na południu a konkretniej okolice Ruczaju ? Ktoś coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam obok myjni w Batowicach na Karola Wojtyły, z reguły jest tam pusto, dodatkowo zawsze można wyjechać na "dziki" parking obok, aby dokończyć swojego dzieła, to z codziennych obserwacji tego miejsca, niestety albo i stety nie korzystałem bo nie muszę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam obok myjni w Batowicach na Karola Wojtyły, z reguły jest tam pusto, dodatkowo zawsze można wyjechać na "dziki" parking obok, aby dokończyć swojego dzieła, to z codziennych obserwacji tego miejsca, niestety albo i stety nie korzystałem bo nie muszę

Niestety ale to drugi koniec Krakowa:( coś bliżej Ruczaju?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.