Skocz do zawartości

Kraków - miejsce do samodzielnego mycia


Blik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy i jak z tym myciem w Krakowie? W najbliższym czasie muszę umyć swojego ręcznie w Krakowie i nie bardzo jest gdzie. Nie próbowałem jeszcze podjechać na polecaną Prądnicką, może ktoś w międzyczasie zorientował się gdzie jeszcze można? Wystarczy mi w sumie dostęp do węża z wodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Koledzy, a w okolicach czyżyn są jakiekolwiek myjnie bezdotykowe? Mieszkam i pracuje od niedawna w tych stronach i to jest po prostu dramat bo nie spotkałem nic w swoim zasięgu. Jest na lotosie (przy al. Pokoju) ale taka "szczotkowa". Na mapach Google też mi pokazało parę miejsc ale wszystko daleko :-/ poza tym obstawiam, że i tak nie wszystkie miejsca są tam oznaczone. Proszę pomóżcie bo już skorupa się na aucie robi :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkasz w nowym geccie, Avia? Pozdrawiam że starego 2go Pułku. Myjnie masz koło Tomexu, na kocmyrzowskiej pomiędzy rondem kocmyrzowskim a czyzynskim jadąc w stronę tego drugiego, lepszą ale z cieciem przy Kauflandzie, niedaleko. To najbliżej, do tego jest jeszcze na Ujastku jakbyś był okolicy kombinatu.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]397[/ref], [ref]kempus[/ref], dzięki koledzy za pomoc :)

Choć jak dla mnie to i tak jest daleko wg mnie ;/

Mieszkałem wcześniej w małej miejscowości gdzie miałem w zasadzie 3 myjki i to w zasięgu 1km dlatego teraz tak wybrzydzam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.