Skocz do zawartości

Kraków - miejsce do samodzielnego mycia


Blik

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie fajnie, miejsce do pracy spoko, jedyne co mi nie pasuje to przede wszystkim cena 25zł za jakieś 45 minut mycia to chyba troszkę za dużo, no i to że ja tam mam kawałek drogi ;)

Aż zadzwoniłem do kolegi i z jego relacji wziął 20zł i mycia trwały po godzinie,jako że wtedy coś się przez telefon nie dogadaliście,a w między czasie był klient(w sensie podjechać do przodu) :dontknow:

Aczkolwiek ja wiem,że miało być mycie za 25zł i masz na to godzinę+potem po innej stawce roboty z cyklu woskowanie itp.

Argumentuje tym,że tyle kosztuje normalne mycie u Niego,a samochód ogarniają w 20minut,więc sami musicie zrozumieć :dontknow:

Tak to wygląda mniej więcej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik,

Aż zadzwoniłem do kolegi i z jego relacji wziął 20zł i mycia trwały po godzinie,jako że wtedy coś się przez telefon nie dogadaliście,a w między czasie był klient(w sensie podjechać do przodu)

tak dokładnie było, na zegarek nie patrzyłem ;)

 

Mi chodzi tylko o to, że nie jest to dla mnie opłacalne jechać 10kilometrów w taką pogodę, wydać 25zł i wrócić tak samo brudnym samochodem ;)

 

Tak jak napisałem, miejsce jest ok, kozak myjka, pianownica, ciepło w środku, można siedzieć i spokojnie myć samochód.

Chciałeś, żebym napisał jak było więc piszę co mi pasuje, a co nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubik,
Aż zadzwoniłem do kolegi i z jego relacji wziął 20zł i mycia trwały po godzinie,jako że wtedy coś się przez telefon nie dogadaliście,a w między czasie był klient(w sensie podjechać do przodu)

tak dokładnie było, na zegarek nie patrzyłem ;)

 

Mi chodzi tylko o to, że nie jest to dla mnie opłacalne jechać 10kilometrów w taką pogodę, wydać 25zł i wrócić tak samo brudnym samochodem ;)

 

Tak jak napisałem, miejsce jest ok, kozak myjka, pianownica, ciepło w środku, można siedzieć i spokojnie myć samochód.

Chciałeś, żebym napisał jak było więc piszę co mi pasuje, a co nie ;)

Pewnie pewnie,o to mi chodziło ;)

Tylko wyszło,że miało być 20zł i 1h, nagle się zrobiło 45minut i 25zł i tylko chciałem wyprostować ;)

Wy przekażecie mi, ja przekażę dalej i może się dojdzie do sensownego rozwiązania :good:

A pogoda no niestety :thumbdown:

Opcja kiedy jest sucho,bo inaczej to rzeczywiście :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Witam wszystkich Krakusów :)

Czy w naszym pięknym mieście znalazłaby się dobra duszyczka, która poświęciłaby mi wolne popołudnie (albo czwartek z racji, że wolny? :) ) i poinstruowała w pracach nad moją nową dziecinką BMW E23 rocznik '80? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

ona nie ma wyjścia musi mnie znosić :P. a już przeżyła 5 saabów pod domem i nie jeden wieczorny grill po myciach, polerkrach, i naprawach. :P także żaden problem a wiadomo co 2 albo banda głów to nie jedna i dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć przy myciu samochodu haha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.