Skocz do zawartości

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam bardzo Mothers Wax Leather Wash w piance. Srodek jest bardzo wydajny - 1/3 butelki wystarczylo mi na wszystkie fotele w audi oraz kierownice w a6 c7.

Co wazne dla mnie - srodek ma bardzo przyjemny,cytrusowy,lekki zapach.

Jest takze stosunkowo tani - ja placilem ok 10e/40zl za butelke.

Do pracy uzylem szczoteczki kiwi do butow skorzanych - w sumie nie rozni sie niczym od dedykowanych do skory samochodowej.

Ponizej pare fotek,50/50 oraz efekt koncowy.

 

9d669e5bb9525c9amed.jpg

b1a238fa9d651686med.jpg

b86c3f6cf521e036med.jpg

b7081caf3328c005med.jpg

7cef747f08aec25dmed.jpg

a31ad141bba8250fmed.jpg

f8da3092e10fdc33med.jpg

Rzeczywiście efekt dobry. A po tym zabezpieczyłeś czymś skóre?

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście efekt dobry. A po tym zabezpieczyłeś czymś skóre?

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

Nie zabezpieczalem.

Z tego co czytam,nie jest to konieczne,ba,nawet niektorzy odradzaja.

Ale pomysle o gyeon leather coat albo odzywka Mothers wax z tej samej serii,co pianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Belgii, zamawialem stad :

https://www.wlcarcare.be/mothers-wax-le ... ner-240-ml

A jest tam też opcja wysyłki do Niemiec? Jesli tak to jaki koszt? Widze ze ten produkt raczej niedostepny na polskim rynku

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, ostatnio za pomocą Gliptone gt11 i gt12 przywróciłem mojej ciemnej skórzanej tapicerce drugie życie. Mam natomiast inne pytanie, raz w miesiącu staram się samochód ogarnąć w środku, natomiast nie mam pojęcia co robić wtedy ze skórzana tapicerka, przecież nie będę co miesiąc nakładał GT11, traktuje ja bardziej jako konieczność po cleanerze. Jaki preparat polecacie do szybkiego odświeżenia nie mycia a odświeżenia w przerwach między ponownym praniem i nawilżaniem tapicerki?. Czy Meguiras leather conditioner się nada?, urzekł mnie tym ze jest w sprayu. A może po prostu mikrofibra z woda załatwi sprawę i niepotrzebnie sobie głowę zawracam?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas używałem Gliptone i kupiłem Meguiras leather conditioner do odświeżania ale niestety mi tak średnio podchodzi. Coś tam domywa ale skóra zostaje dość ślizga...

Po którym gliptone zostaje śliska? Już po Gt15 zostaje czysty mat nawet na dawno nie czyszczonych skórach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytam dobrze chodziło mu o Megsa nie gliptone

Że megs conditioner"nie domywa"? Przecież co ma odżywka domywać? Albo chodziło o gliptone, tylko źle zdanie zbudował albo w ogóle coś niezrozumiałego :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytam dobrze chodziło mu o Megsa nie gliptone

Że megs conditioner"nie domywa"? Przecież co ma odżywka domywać? Albo chodziło o gliptone, tylko źle zdanie zbudował albo w ogóle coś niezrozumiałego :o

Raczej Ty nie zrozumiałeś zarzut nie dotyczył tego że nie domywa tylko że skóra jest śliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytam dobrze chodziło mu o Megsa nie gliptone

Że megs conditioner"nie domywa"? Przecież co ma odżywka domywać? Albo chodziło o gliptone, tylko źle zdanie zbudował albo w ogóle coś niezrozumiałego :o

Raczej Ty nie zrozumiałeś zarzut nie dotyczył tego że nie domywa tylko że skóra jest śliska

No raczej coś niezrozumiałego, bo napisał "Coś tam domywa", więc conditioner coś tam domywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba coś wyjaśnić:

 

Z gliptone byłem bardzo zadowolony i będę marce wierny, bo zapach który zostawia odżywka jest idealny.

 

Spróbowałem Megsa Cleaner&Conditioner i nie jestem zadowolony bo skóra zostaje ślizga. Mój błąd bo kolega pisałem tylko o odżywce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Zacząłem czyści skórę. Sprawdziłem działanie produktów a niewidocznych miejscach, zagłowek wszystko ok boczki tez ok ale w jednym miejscu z przodu w trakcie aplikacji środka do skór zaczęło się robić czare nie dało się to oddczysić. Co się później okazało ze w tym miejscu wcześniejszy właściciel naprawiał w jakiś sposób fotel. W jaki nie wiadomo.

Jest jakiś sposób na zlikwidowanie tego?

 

60907d1c592aead0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie odnośnie bieżącego czyszczenia skór jasnych/kremowych w samochodzie. Jestem po czyszczeniu zestawem Colourlock Strong. Zabezpieczone środkiem Leder Versiegelung oraz Leder Protector Środek pielęgnujący. Czy do bieżącego czyszczenia (raz w miesiącu) środek Colourlock Soft? Czy coś innego? z Softem będzie taka sama zabawa jak z Strongiem, a chciałbym coś w stylu QD - prysnij, przetrzyj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2017 o 23:08, bols86 napisał:

Cześć, ostatnio za pomocą Gliptone gt11 i gt12 przywróciłem mojej ciemnej skórzanej tapicerce drugie życie. Mam natomiast inne pytanie, raz w miesiącu staram się samochód ogarnąć w środku, natomiast nie mam pojęcia co robić wtedy ze skórzana tapicerka, przecież nie będę co miesiąc nakładał GT11, traktuje ja bardziej jako konieczność po cleanerze. Jaki preparat polecacie do szybkiego odświeżenia nie mycia a odświeżenia w przerwach między ponownym praniem i nawilżaniem tapicerki?. Czy Meguiras leather conditioner się nada?, urzekł mnie tym ze jest w sprayu. A może po prostu mikrofibra z woda załatwi sprawę i niepotrzebnie sobie głowę zawracam?.

A ja ponawiam pytanie kolegi, bo zamiast udzielić odpowiedzi to było wykłócanie się który ma rację. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.