Skocz do zawartości

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Super w tskim razie dziekuje za konkrety. Jeszcze jeden maly szczegół, na ile mniej wiecej kompletów starcza maly zestaw, da sie to jakoś określić?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jezeli chodzi o poj.200ml to na bardzo brudna tapicerke (jasną) to mozna nawet cały wyczaskac jak sie czlowiek przyloży....jezeli nie ma tragedii i czarna skora to mysle że spokojnie dwa auta sie obleci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super w tskim razie dziekuje za konkrety. Jeszcze jeden maly szczegół, na ile mniej wiecej kompletów starcza maly zestaw, da sie to jakoś określić?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jezeli chodzi o poj.200ml to na bardzo brudna tapicerke (jasną) to mozna nawet cały wyczaskac jak sie czlowiek przyloży....jezeli nie ma tragedii i czarna skora to mysle że spokojnie dwa auta sie obleci....

 

Zrobilem x5 cala porzadnie i zeszla moze z 1/3:D chyba kwestia jak bardzo wejdzie w pedzel;P nie uzywalem szczotki bo tapicerka dziurkowana i lubi wypijac...

 

 

Dzięki bardzo za info, na początek zatem zestaw w ramach prezentu pod choinkę a na sezon kupie duże butle i będziemy działać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Bede po raz pierwszy ogarniał swoja skóre i chcialem sie was zapytac , ktory z tyc srodków polecacie do czyszczenia skóry . Zaraz po nim do konserwacji nakładany bedzie poorboy's world natural look , specyfiki to :

 

1. SHINY GARAGE Care For Me Leather Cleaner

2. CarChem Leather Cleaner

3. TENZI Leder Clean GT

 

czytalem i szukalem , ale nie potrafiłem podjąć decyzji , ktory z nich jest najlepszy

 

tutaj moje fotele :

14032143566367563611.jpg

 

72506122661194396284.jpg

 

43089191155182313600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Neutralne ph znaczy bezpieczny są dwie wersje mocy zwykła i strong na początku uzylbym stronga jako że pierwsze czyszczenie

2. Nie znam nie używałem

3. Ph 11-13 jak najbardziej można użyć dobrze czyści ale widać że po użyciu tapicerka jest wysuszona wiadomo że będzie używana odżywka do impregnacji ale według mnie nie jest to cleaner do regularnego czyszczenia konserwowanych tapicerek tylko do zajechanych tapicerek jego przeznaczenie to mocno zabrudzone powierzchnie skórzane plusem jest korzystna cena

 

Fotele widać brudne ale decyzja należy do Ciebie

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ph 13 to ma apc nierozcieńczone. Jak mi się wylało na meblówkę to od razu wykończenie zaczęło się kleić.

 

Skóra ma ph koło 4,5 i odczyn kwaśny.

Podałem info producenta. Używałem na skórze nie na meblówce i nic takiego się nie stało. Ja wiem że tylko i wyłącznie colourlock jest najlepszy i nie ma konkurencji ale kolega o niego nie pytał udzieliłem odpowiedzi na zadane pytania

 

I dla sprostowania małe pojemności mają ph11 a bańka 5l jest bardziej skoncentrowana i ma ph13 tak bynajmniej producent podaje na opakowaniach

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłym SG też myślę doczyścisz nie są aż tak zajechane żeby kupować stronga. Jaki masz budżet w ogóle? Może zestaw colourlock Cię interesuje? Albo gliptone? Zorientuj się wedle budżetu :)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku myslalem nad okolo 40 zl.. , mam jeszcze pare innych rzeczy do kupienia dlatego zapytalem o produkty w tym przedziale , kupilem poorboysa poniewaz wszyscy go polecaja i postawilem na lepsze zabezpieczenie , ale jesli lepiej kupic cos drozszego to trzeba bedzie kupic . Ta skóra była jedynie kremowana , ale nie wiem czy czyszczona ( cleanerami ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droższego nie znaczy lepszego jeśli masz 40zł to kup sobie tego SG 500ml i stestujesz sobie później możesz zmienić na coś innego. Natural look owszem można położyć ale typowy impregnat do tapicerki skórzanej to nie jest a skoro masz ograniczony budżet będzie jak znalazł

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim saabie mam szarą skóre. Samochód z 2003 roku, ja go kupiłem w tym roku. Nie wiem czy wcześniej ktoś dbał o jego wnętrze. Ja chciałbym zacząć to robić i teraz chce to zrobić pierwszy raz. Skóra nie jest mocno brudna, ale mimo to, wypadałoby czymś przeczyścić, a następnie odżywić/zakonserwować drugim środkiem. Skłaniam się ku marce gliptone. Do odżywienia GT13, a do uprzedniego wyczyszczenia GT15 czy GT12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Ja wiem że tylko i wyłącznie colourlock jest najlepszy i nie ma konkurencji ale kolega o niego nie pytał udzieliłem odpowiedzi na zadane pytania

 

I dla sprostowania małe pojemności mają ph11 a bańka 5l jest bardziej skoncentrowana i ma ph13 tak bynajmniej producent podaje na opakowaniach

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

Polecasz stężenia PH, które niszczą na dłuższa metę wykończenie. Jest przecież wiele produktów, które się do skóry nadają.

 

Po czyszczeniu TENZI Leder Clean GT czym najlepiej zabezpieczyć taką skórę i żeby uniknąć takich sytuacji jak na fotce:

 

Użyj czegoś co zabezpieczy eko-skórę przed pękaniem. Do eko skóry można używać środków bardziej zasadowych. Ph - 11-13 sprawdza się w tym wypadku.

Środek do eko- skóry z naszej oferty:

 

Pu Protector

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki zestaw sprawdzi się do skóry samochodowej?

 

http://www.meblokomfort.pl/Zestaw_Leath ... 0ml-7.html

 

Oprócz tego mam jeszcze zestaw Autoglym, ale że ten powyższy dorwałem ostatnio bardzo niedrogo stąd moje pytanie.

 

Który lepszy?

A może w ogóle się nie nadaje i odpuścić?

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie - jezdze teraz Mercedesem W201 (190tka) mojego przyszlego tescia, ktora ma fotele ze starej, mercedesowskiej skory. Auto ma 27 lat, skora prawdopodobnie wiecej bo byla przekladana a chyba jest z pierwszej serii, chyba nigdy nie widziala kosmetykow do skory.

 

Chcialem zakupic cos, raczej nie za drogiego zeby sporobowac ja nieco odswiezyc. Auto ma isc do remontu na wiosne i wlasciciel mysli o malowaniu skor, ale jako ze kocham to auto odszczurzac (bo to byl przez lata wol roboczy) to chcialem zobaczyc jaki efekt moze przyniesc zwyczajne porzadne wyczyszczenie.

 

Myslalem o Leather cleaner z shiny garage, ew moze cos meguiarsa? Jak pisalem, raczej nie chce inwestowac za duzo bo w reszcie aut jakimi sie zajmuje skor raczej nie ma.

 

A nie, w C5 sa fotele polskorzane ale narazie nie wymagaja opieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może mi ktoś powiedzieć czy taki zestawik będzie dobry do skóry czerwonej oraz jakby brązowej też ?

 

http://sklep.swissvax-detailing.pl/index.php/interior/skora/leather-cleaner.html

 

https://mrcleaner.pl/skora-alkantara/zymol-treat-for-leather-odzywka-do-skory-nie-zawierajaca-rozpuszczalnikow-250-ml?gclid=CjwKEAiA79zDBRCgyf2FgeiY-CESJABzr0BMnooQwXDaWfAnAEsNvWtXY2KWJMo5SBa2UJGdsZW94hoCe73w_wcB

 

Dodam że auto raczej przez 4 lata nie miało czyszczonej skóry :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - jezdze teraz Mercedesem W201 (190tka) mojego przyszlego tescia, ktora ma fotele ze starej, mercedesowskiej skory. Auto ma 27 lat, skora prawdopodobnie wiecej bo byla przekladana a chyba jest z pierwszej serii, chyba nigdy nie widziala kosmetykow do skory.

 

Chcialem zakupic cos, raczej nie za drogiego zeby sporobowac ja nieco odswiezyc. Auto ma isc do remontu na wiosne i wlasciciel mysli o malowaniu skor, ale jako ze kocham to auto odszczurzac (bo to byl przez lata wol roboczy) to chcialem zobaczyc jaki efekt moze przyniesc zwyczajne porzadne wyczyszczenie.

 

Myslalem o Leather cleaner z shiny garage, ew moze cos meguiarsa? Jak pisalem, raczej nie chce inwestowac za duzo bo w reszcie aut jakimi sie zajmuje skor raczej nie ma.

 

A nie, w C5 sa fotele polskorzane ale narazie nie wymagaja opieki.

Możesz kupić np autoglym leather cleaner i odżywkę zymol conditioner albo zestaw gliptone powinieneś być zadowolony shiny też może być ale rozważ to cenowo kosmetyki do skóry nie należą do najtańszych i raczej tutaj brak kompromisu ja bym zaryzykował 100zł a myślę że właściciel po zabiegu zrezygnuję z malowania no chyba że na skórze są dziury, spękania, zagniecenia, przetarcia, wyblakniecia to inna sprawa dobrze jak byś zamieścił jakieś foto wtedy łatwiej będzie coś doradzić...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

Dodane po 4 minutach 2 sekundach:

Może mi ktoś powiedzieć czy taki zestawik będzie dobry do skóry czerwonej oraz jakby brązowej też ?

 

http://sklep.swissvax-detailing.pl/index.php/interior/skora/leather-cleaner.html

 

https://mrcleaner.pl/skora-alkantara/zymol-treat-for-leather-odzywka-do-skory-nie-zawierajaca-rozpuszczalnikow-250-ml?gclid=CjwKEAiA79zDBRCgyf2FgeiY-CESJABzr0BMnooQwXDaWfAnAEsNvWtXY2KWJMo5SBa2UJGdsZW94hoCe73w_wcB

 

Dodam że auto raczej przez 4 lata nie miało czyszczonej skóry :/

Zestaw ok przecież to wysoka półka ale nie wiem czy cleaner sobie poradzi jeśli jest mocno brudna bądź zabieg czyszczenia będzie trzeba powtórzyć np dwukrotnie jeśli cleaner będzie delikatny a tapicerka zasyfiona...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy taki zestawik będzie dobry do skóry czerwonej oraz jakby brązowej też ?

 

http://sklep.swissvax-detailing.pl/index.php/interior/skora/leather-cleaner.html

 

https://mrcleaner.pl/skora-alkantara/zymol-treat-for-leather-odzywka-do-skory-nie-zawierajaca-rozpuszczalnikow-250-ml?gclid=CjwKEAiA79zDBRCgyf2FgeiY-CESJABzr0BMnooQwXDaWfAnAEsNvWtXY2KWJMo5SBa2UJGdsZW94hoCe73w_wcB

 

Dodam że auto raczej przez 4 lata nie miało czyszczonej skóry :/

Zestaw ok przecież to wysoka półka ale nie wiem czy cleaner sobie poradzi jeśli jest mocno brudna bądź zabieg czyszczenia będzie trzeba powtórzyć np dwukrotnie jeśli cleaner będzie delikatny a tapicerka zasyfiona...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.