Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

stężenie może i trochę mniejsze, ale:

 

- z pianownicy PA oblecę auto ze 4 razy dookoła zanim by się to zrobiło z glorii i o wiele dokładniej łącznie z podwoziem

- nie muszę się męczyć, aby pompować zbiorniczek w glorii

- na zabezpieczonym aucie stężenie piany praktycznie nie ma znaczenia, bo i tak wszystko z niego spływa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021 Glorią podpięta pod koło zapasowe?:)

 

To wg. was jakie stężenie MagiFoam jest odpowiednie przy połączeniu NILFISK C110.4-5 + Pianownica PA i na ile wystarczy taki zbiorniczek od PA?

 

Myślicie, że jest szansa domyć brudek na moim czarnym aucie za pomoca MagiFoam, pianownicy PA + NILFISK C110.4-5 ?? Chciałbym uniknąć docierania rękawicą z mikrofibry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio pisałem że moja pianownica nie robi już takiej piany jak wcześniej, myślałem że powodem było zatkane sitko jednak gdy rozebrałem pianownice to sitko było w bardzo dobrym stanie. Mimo to przegotowałem sitko w occie i problem nadal jest. Jednak zauważyłem że pianownica pobiera bardzo wolno środek z pojemnika, regulacje mam odkręconą tak jak zawsze na max pobór środka z pojemnika a żeby opróżnić choćby pół zbiornika zajmuje sporo czasu i zdążę oblecieć auto z 5 razy w koło z dużą dokładnością. Miał ktoś taki problem że pianownica brała jak by za mało środka z pojemnika ? Co z tym robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj pierwszy raz testowałem pianownicę P.A. z pianą BAYS WASH w proporcjach 100ml + 900ml cieplej wody. regulacja prawie na "-" i wg mnie piana za długo nie trzymała się na aucie. Zamówiłem jeszcze Autobrite MagiFoam oraz Shiny Garage Fruit Snow. Którą jeszcze warto przetestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Szary93 Miałem podobny przypadek już 2 razy , mycie w occie itp. zabiegi, sitko z wyglądu jak nowe, ale ... piany nie było tylko śmietana. Po wymianie na nowe od razu idealnie. z moich obserwacji zauważyłem że często sitko zapycha się podczas użycia magi rozcieńczonej z ciepłą wodą :o (przynajmniej w moich 2 przypadkach tak było w krótkim odstępie czasu. Odkąd rozcieńczam w letniej/zimnej wodzie problem od roku nie wrócił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.