Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po dokładnym wyczyszczeniu glinką auta nałożyłem PB Professional Polish, tak jak polecaliście, czyli kilka kropel na aplikator mikrofibrowy, wcieranie ruchem okrężnym i kilkakrotne przetarcie przód-tył do uzyskania jednorodnej mgiełki, po kilku minutach wypolerowałem mikrofibrą do sucha, wszystko bez żadnych problemów, przejechałem też reflektory i lampy tylne. Z plastików też schodzi bez problemu. Zastanawiam się tylko, czy następnym razem nie nakładać tego jeszcze mniej. Na całego Golfa V zużyłem maksymalnie 30 ml. :good:

 

Nie wiem skąd informacje, że ten środek trudno się nakłada. :idea:

 

P.S. Czy mogę nim przejechać szyby od zewnątrz, łącznie z przednią, chodzi mi głównie o usunięcie osadu po twardej wodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

R222 Paintwork Cleanser ktoś używał i ma jakieś zdanie o tym Clineże :o

 

Zostawia coś po sobie czy to raczej czysty cliner i czy faktycznie nie ma

właściwości ściernych (dach mam oklejony folią)...

ogólnie szukam dobrego clinera pod sealant.

 

Pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

mam takie pytanie jaki zastosować Cleaner pod wosk MEGUIARS TECH WAX 2.0 (ten w płynie)

dodam ze najpierw nakładałem tak:

MEGUIARS SWIRLX

MEGUIARS DEEP CRYSTAL POLISH

MEGUIARS TECH WAX 2.0

posiadam jescze ten wosk

MEGUIARS Deep Crystal Carnauba Wax moje pytanie czy ten wosk można jakoś wykorzystać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
a czy już ktoś używał środków z tej firmy?

http://showcarshine.pl/436-car-lack-68- ... fibra.html

 

wydaje mi się że cenowo chyba ok ciekawe jak się nimi pracuje?

Bardzo dobry produkt AIO. Nakładasz cienką warstwę i po utwardzeniu (ok.30-40 min) wycierasz mikrofibrą. Aplikacja dziecinnie prosta. Bardzo przyjemnie się z nim pracuje. Na fibrze zostają szare ślady. Podobno tak działa w nim cleaner...

Nie zauważyłem żeby wypełniał ryski. Na gładkich tworzywach nie zostawia białych śladów, na chropowatych zostawia :D

Jak się utwardzi/połączy z lakierem, zostaje na nim na wieki :P Im dłużej czekasz przed starciem, tym warstwa jest trwalsza.

Na polerowanych felgach zapychał mi krążki ścierne o gradacji 1500 :kox:

Tyle ode mnie. Może ktoś jeszcze podzieli mój entuzjazm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jako wczoraj pod coli dałem znów PB PP i jest to ostra męczarnia.. postanowiłem poszukać nowego clinera. Fajnie jak by dał jeszcze coś prócz czystej powierzchni..

 

Co powiecie o srp/vanila hand galze (bo to chyba prawie identyczne środki) pod coli476?

na DW ubóstwiają srp, alee u nas na forum krąży lekka legenda że srp skraca okrutnie żywotność coli :) (może jeszcze pod srp trzeba dać cliner żeby sie trzyma, ale to bez sensu wtedy)

 

ps. stosował już ktoś vanila hand glaze? bo zastanawiam sie nad srp/vhg/bh (ale tutaj też podobno skraca on żywotność coli:/). Chyba że macie jakieś inne jeszcze pomysły. Myślałem o zymolu, i swiss'ie ale to za wysoka półka cenowa.

 

ps.2 słyszał ktoś coś o Prima Amigo cleaner glaze?

 

kurde czytam dw i oni strasznie polecają srp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.