Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio myję na BP vis a vis biurowców telekomunikacji na Smorawińskiego. Można spokojnie sobie umyć i jeszcze nigdy nikt z obsługi nie zwrócił mi uwagi, że myję ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późną jesienią na koncertowej pojechałem spłukać auto z ptasich kupsk. A że ciśnienie w dyszy było mocne, to postanowiłem najpierw je trochę rozmoczyć a później dopiero spłukać auto. No i gdy już kończyłem moczyć te kupy, przyszedł właśnie ten grubsz, wyższy koleś z czarnymi włosami i mnie opieprzył że mu wodę tracę, że musi jakieś wiadra uzupełniać a miało na całą noc wystarczyć itp. Nie wiem o co konkretnie chodziło.

 

Dobrze że jak w lecie myłem furę na 2 wiadra i glinkowałem w ostatnim boksie, to nie przyjechał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późną jesienią na koncertowej pojechałem spłukać auto z ptasich kupsk. A że ciśnienie w dyszy było mocne, to postanowiłem najpierw je trochę rozmoczyć a później dopiero spłukać auto. No i gdy już kończyłem moczyć te kupy, przyszedł właśnie ten grubsz, wyższy koleś z czarnymi włosami i mnie opieprzył że mu wodę tracę, że musi jakieś wiadra uzupełniać a miało na całą noc wystarczyć itp. Nie wiem o co konkretnie chodziło.

:D

 

Płacisz to tracisz, co mu do tego, jakiś nonsens :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega maclaz nie wrzucił złotówek, lecz na sępa te kupy zmywał ;) Jego słowa to sugerują:

A że ciśnienie w dyszy było mocne, to postanowiłem najpierw je trochę rozmoczyć a później dopiero spłukać auto.

Zimową porą z pistoletów cały czas leci woda, ale ona nie służy do zmywania kup, lecz do tego, żeby dysze nie zamarzły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega maclaz nie wrzucił złotówek, lecz na sępa te kupy zmywał ;) Jego słowa to sugerują:
A że ciśnienie w dyszy było mocne, to postanowiłem najpierw je trochę rozmoczyć a później dopiero spłukać auto.

Zimową porą z pistoletów cały czas leci woda, ale ona nie służy do zmywania kup, lecz do tego, żeby dysze nie zamarzły...

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Na koncertowej jest promocja po 22 1zł = 1 min :)

 

Dodane po 5 minutach 21 sekundach:

Panowie, gdzie można oddać auto z idealną powierzchnią i powłoką ceramiczną Gyeona na bezpieczne mycie ręczne w Lublinie ? :)

Polecam ten zakładzik:

http://jkstudio-lublin.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, oddam AutoBrite Direct do Alcantary za free :) W obecnym aucie mam już skórę i nie chce, żeby sobie leżało bez potrzeby, więc jeśli ktoś by potrzebował niech się odezwie na PW :) Użyty tylko raz właściwie, jeszcze jest 3/4 butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chyba najwyższa pora rozruszać nieco wątek ;)

Proponuję spotkanie w stylu old-school czyli czwartek godzina 19 myjka na piętrze przy Luxmedzie ul. Koncertowa.

Tak aby każdy na spokojnie zarezerwował sobie termin, proponuję spotkać się 21.07.

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.