Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

(piątek, 26.03) o 17.00 na Turystycznej 9 w siedzibie firmy Primus

Będe :] Musicie pokazać jak operować polerką bo póki co w moich rękach żyje ona własnym zyciem :lol:

Darorock, 16:50 umówmy się pod LE przy flagach na końcu parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dokładnie, spotykamy się dziś - 26.03.2010 r. o godz. 17:00 na ul. Turystycznej 9 w firmie "Primus" car-detailing znajdującej się na terenie dawnych zakładów mięsnych.

Dojazd - jadąc ul. Turystyczną skręcmy w pierwszą bramę prowadzacą na teren dawnych zakładów mięsnych. Następnie jedziemy prosto ok. 200m, po czym tuż za budynkiem myjni/wulkanizaji skęcamy w lewo i po przejchaniu ok. 20 m jesteśmy na miejscu :) - Nad wejściem do firmy jest baner reklamowy "Primus" car-detailing.

Czekamy na wszystkich chętnych !! Takze jesli macie kumpli czy kumpelki które mają fioła na punkcie car-detilingu to zapraszamy na spotkanie !!

Drzwi do terningu polerki są przygotowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super spotkanie! Kogo nie było niech żałuje :] Wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć a przede wszystkim poznać ciekawych ludzi. Do następnego! :)

 

Big, wrzuć fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj moja luba ma mnie dosyć, bo pysk mi się nie zamyka o tym co widziałem :shock:Big: będę musiał wykorzystać chyba Twój patent na obłaskawienie, a swoją drogą moja też ma punto I, ale ledwo zipiące.

 

Przede wszystkim wielkie uznanie dla Biga i jego znajomego, Maćka, za zorganizowanie eventu, świetny pokaz i cierpliwość w odpowiadaniu na każde jedno pytanie takiego dyletanta jak ja :P Ogromne dzięki za możliwość sprawdzenia własnymi rękami kosmetyków Megsa, efekt był niesamowity! Także przy najbliższej okazji i jakiejś wolnej gotówce na pewno jeszcze nieraz Maćka odwiedzimy.

 

Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję jakoś się odwdzięczyć z Ostrym w bliskiej przyszłości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

Cieszę się że Wam sie odobało :) Staraliśmy się z Maćkiem zeby było fajnie i ciekawie. Na drugi raz musimy tylko skołować lepsze blachy do testowania, bo sami widieliście, że te drzwi które mielismy wczoraj były mocno pokancerowane.

Big: będę musiał wykorzystać chyba Twój patent na obłaskawienie, a swoją drogą moja też ma punto I, ale ledwo zipiące.

Myślę, że skoro na moją żonę podziałało to i na Twoją mamę też da radę :)

Co do zdjęć to muszę poprosić Maćka żeby mi je przesłał i je tu wrzucę.

Miło bylo poznać fajnych ludzi tak samo zakreconych na punkcie detailingu jak my. Fajnie że przyjechaliście :) Może następnym razem bedzie nas wiecej.

Pozdrawim i do nastepnego spotkanka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dałeś po bandzie... ja o swojej partnerce pisałem...

Upss, a ja byłem przekonany, że o mamie :oops: chyba za bardzo sie zmeczyłem czyszczeniem felg i czytanie ze zrozumeiniem mi nie idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęć to muszę poprosić Maćka żeby mi je przesłał i je tu wrzucę

no czekamy czekamy :]

 

na marginesie: ja coś czuje, że w poniedziałek podjadę i zaopatrzę się w Carnauba Wax :]

 

k***a od wczoraj wsiąkłem w ten temat totalnie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czekamy czekamy :]

Zjem obiad i wrzucę zdjecie z czyszczenia felg.

na marginesie: ja coś czuje, że w poniedziałek podjadę i zaopatrzę się w Carnauba Wax :]

 

k***a od wczoraj wsiąkłem w ten temat totalnie

Oj wiem, detailing to wciąga jak choroba :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja jestem z Lublina, kurde nie mogłem teraz być, a szkoda bo bym pewnie się wiele dowiedział jako laik :x Jeśli będzie następne spotkanie to, jeśli można, już się piszę :D Może do tego czasu coś więcej się nauczę z detailingu :)

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie następne spotkanie to, jeśli można, już się piszę

Pewnie że można !! Im nas wiecej tym lepiej :)

A nastepne spotkanko na pewno będzie. Pewnie nawet jakoś w kwietniu się spotkamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No to konkrety kiedy się zbieramy? Może piątek albo czwartek? W środe będe miał pacjenta Eclipse a czwartek czane RAV4. Jeśli będzie taka potrzeba to moge jakiś stary element do poćwiczenia skombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.