Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

kolego chotek, ja mam do puław rzut beretem, więc spotkać się można, tyle że ja rownież amator w sprawach detailingu, a moje auto po ostatnich przygodach to obraz nędzy i rozpaczy, akurat nadaje się do działu mało śmieszne:/ a swoją drogą fajne działasz kolego tym aparatem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm i teraz mowimy o sobocie-niedzieli (przed 1-3 maja czy po)? Czy o dniach 1-3 maja?

 

U mnie nie zanosi sie na zaden wyjazd na tygodniu. Natomiast z weekendami jest roznie.

 

kamil8700, i wlasnie dlatego trzebaby sie spotkac i cos podzialac by zaczac wychodzic z tego amatorstwa - chyba w tym celu odwiedzilismy forum?!

 

Jeszcze nie wiem kiedy bedzie spot/zlot grillowy grupy lubelskiej V40.pl

 

Ogolnie to jestem na tak, czekam na propozycje terminow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chotek pewnie, że spotkać się można ;) u mnie jakiś wyjazd na pewno będzie, ale spontaniczny bo nie wiem jakie dni w maju bedę miał wolne :/ wieksze prawdopodobieństwo że będę mógł się spotkać tak od 3 do 6 maja, ale to termin ruchomy na pewno się zgadamy na jakiś dzień, tym bardziej że wielu nas napewno nie będzie :P

 

kolego borowa skoro tak to możemy spróbować w tych dniach, aby nas więcej przybyło :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitara :)

 

quadrifoglio, podaj jakies adresy sklepow internetowych w tych firmach w ktorych mozesz zrobic zakupy na miejscu. Zerkne sobie ceny i pomysle czy jakiejs drobnicy nie chce :) Bo faktycznie zamawiac cos wartosci do 100zl i placic 20pln za wysylke to srednia przyjemnosc :)

 

No to ja do weekendu naszykuje sprzet, wyczyszcze obiektywy etc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba furkę trochę podmyć jak mają być zdjęcia hehe
jest bezdotykowa w pulawach :lol:

 

choc w sumie ja wyjscia nie bede mial i bede musial z niej skorzystać ;P

 

to jaki w koncu termin?

 

[ Dodano: 18 Kwiecień 2012, 09:43 ]

ok cos tam przejrzałem ten sklep, nie jest zle. Na wylocie na Pulawy ten sklep jest wiec czasem bedzie mozna podjechac :)

 

Na start zapewne bede chcial APC i recznik do osuszania :) ale poki co to nie szaleje z kasa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, EXCEDE znajdziecie wśród partnerów i nie ma problemu jak będę wracał mogę zajechać. W Rzeszowie mogę podjechać do Rascallu tylko że oni nie mają żadnego sklepu online ale ceny podobne jak u partnerów forum.

chotek napisz jakie to APC i ręcznik jak się zdecydujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.