Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe skąd wiedziałeś? Od połowy kwietnia będę wynajmował tą częśc tzn te 3 stanowiska. Będzei myjka parowa :evil: , auto kosmetyka, konserwacja podwozia i stanowisko warsztatowe na wynajem na godziny to z kanałem. Za tydzień będę troszke odświeżał lokal tzn malowanie ścian w środku także jak ktoś chętny to zapraszam :D AAA jakby co malowanie ścian to też event :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy miał tam serwis, głównie car-audio i elektronika, ale Automobil klub chciał to sprzedawać i póki nie wyszła afera z blaszakiem to zdążyli przenieść firmę. W sumie to bardzo dobre miejsce.

 

OT: A po malowaniu glinka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: A po malowaniu glinka? :D

Nie, polerką ściany na błysk :-]

 

Gibon, fajny lokal w fajnym miejscu.. Jak dopiero rozkręcasz biznes to pomyślimy nad jakąś reklamą na lubelskich forach motoryzacyjnych :] A co do malowania ścian, ja mogę przywieźć pizze i cole jak sie zmęczysz bo co do prac remontowych to jestem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania to myślę że 90% w kwietniu będzie. Lokal niestety na długo do wynajęcia nie będzie bo ktoś chce jego wykupic i coś innego postawic ale moją jedyną inwestycją będzie troche farby do ścian także jakoś się wyjdzie a stałych klientów mam nadzieję zdobędzie ( no i będzie gdzie posiedziec :-] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie romaziwałem z kumplem i jest mała zmiana. Czy pasowało by wam 26.03.2010 r. (piątek) w godzinach popołudniowych?

No i jest pomysł żeby każdy wiął jakieś sowje kosmetyki kumpel załatwi jakąc maske czy błotnik i popróbujemy swoich sił i różnych kosmetyków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie romaziwałem z kumplem i jest mała zmiana. Czy pasowało by wam 26.03.2010 r. (piątek) w godzinach popołudniowych?

No i jest pomysł żeby każdy wiął jakieś sowje kosmetyki kumpel załatwi jakąc maske czy błotnik i popróbujemy swoich sił i różnych kosmetyków :)

 

Bardzo dobry pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Big

2. Darorock

3. OsTrY

No i jest pomysł żeby każdy wiął jakieś sowje kosmetyki kumpel załatwi jakąc maske czy błotnik i popróbujemy swoich sił i różnych kosmetyków

wezmę ze sobą polerkę z klasy low budget czyli power up :D właśnie zamówiłem na allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie :)

 

Miejsce też mamy (u kumpla w firmie detailingowej)

Big podaj jakieś bardziej dokładne namiary, adres czy coś no chyba, że robimy zbiórkę w jednym miejscu i razem jedziemy na miejsce docelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OsTrY, już podaję : Firma PRIMUS ul. Turystyczna 9 (teren dawnych zakładów mięsnych). Jadąc od centrum miasta skręca się z Turystycznej w prawo w pierwszą bramę prowadzacą na teren dawnych zakładów mięsnych. Nastepnie jedzie sie ok. 300 m po czym przy wulkanizacji/myjni skreca się w lewo i tam, za ok. 50 m, znajduje się ta firma (nad bramą wjazdową będzie baner reklamowy "Primus Car-Detailing").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big, dzięki za info.

Ja w każdym razie i chyba też Darorock będziemy na 100%

 

Firma PRIMUS

uu z tego co widziałem na stronie Megsa, Primus jest oficjalnym dystrybutorem :] Jak mnie najdzie jakiś nieoczekiwany przypływ gotówki to już wiem gdzie się zaopatrzyć co by nie kupować przez neta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdym razie i chyba też Darorock będziemy na 100%
No to super :)
uu z tego co widziałem na stronie Megsa, Primus jest oficjalnym dystrybutorem

Ano jest :) jeśli chcecie to na miejscu można dokonać zakupów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzimy się jutro (piątek, 26.03) o 17.00 na Turystycznej 9 w siedzibie firmy Primus? Jeśli nie będzie problemu, to zabiorę znajomego, który co prawda na forum nie jest zapisany, ale na punkcie maszyn i dbania o nie, ma strasznego fioła.

 

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.