Jump to content

[Lublin] Spotkania regionalne

Big

Recommended Posts

Hehehe skąd wiedziałeś? Od połowy kwietnia będę wynajmował tą częśc tzn te 3 stanowiska. Będzei myjka parowa :evil: , auto kosmetyka, konserwacja podwozia i stanowisko warsztatowe na wynajem na godziny to z kanałem. Za tydzień będę troszke odświeżał lokal tzn malowanie ścian w środku także jak ktoś chętny to zapraszam :D AAA jakby co malowanie ścian to też event :mrgreen:

Znajomy miał tam serwis, głównie car-audio i elektronika, ale Automobil klub chciał to sprzedawać i póki nie wyszła afera z blaszakiem to zdążyli przenieść firmę. W sumie to bardzo dobre miejsce.

OT: A po malowaniu glinka? :D

OT: A po malowaniu glinka? :D

Nie, polerką ściany na błysk :-]

Gibon, fajny lokal w fajnym miejscu.. Jak dopiero rozkręcasz biznes to pomyślimy nad jakąś reklamą na lubelskich forach motoryzacyjnych :] A co do malowania ścian, ja mogę przywieźć pizze i cole jak sie zmęczysz bo co do prac remontowych to jestem :thumbdown:

Co do spotkania to myślę że 90% w kwietniu będzie. Lokal niestety na długo do wynajęcia nie będzie bo ktoś chce jego wykupic i coś innego postawic ale moją jedyną inwestycją będzie troche farby do ścian także jakoś się wyjdzie a stałych klientów mam nadzieję zdobędzie ( no i będzie gdzie posiedziec :-] )

PAnowie no to co z tym spotkaniem? Ja jestem gotowy. Miejsce też mamy (u kumpla w firmie detailingowej) tylko czas ustalić datę i chętnych.

No to co ?

Słuchajcie romaziwałem z kumplem i jest mała zmiana. Czy pasowało by wam 26.03.2010 r. (piątek) w godzinach popołudniowych?

No i jest pomysł żeby każdy wiął jakieś sowje kosmetyki kumpel załatwi jakąc maske czy błotnik i popróbujemy swoich sił i różnych kosmetyków :)

Słuchajcie romaziwałem z kumplem i jest mała zmiana. Czy pasowało by wam 26.03.2010 r. (piątek) w godzinach popołudniowych?

No i jest pomysł żeby każdy wiął jakieś sowje kosmetyki kumpel załatwi jakąc maske czy błotnik i popróbujemy swoich sił i różnych kosmetyków :)

Bardzo dobry pomysł :)

Darorock, czyli rozumiem że nas dwóch juz jest chetnych na spota w terminie 26.03.2010 godz. powiedzmy 17:00 :)

Czyli 1. Big

2. Darorock

Kto nastepny?

1. Big

2. Darorock

3. OsTrY

No i jest pomysł żeby każdy wiął jakieś sowje kosmetyki kumpel załatwi jakąc maske czy błotnik i popróbujemy swoich sił i różnych kosmetyków

wezmę ze sobą polerkę z klasy low budget czyli power up :D właśnie zamówiłem na allegro ;)

Może być ciekawie :)

Miejsce też mamy (u kumpla w firmie detailingowej)

Big podaj jakieś bardziej dokładne namiary, adres czy coś no chyba, że robimy zbiórkę w jednym miejscu i razem jedziemy na miejsce docelowe.

OsTrY, już podaję : Firma PRIMUS ul. Turystyczna 9 (teren dawnych zakładów mięsnych). Jadąc od centrum miasta skręca się z Turystycznej w prawo w pierwszą bramę prowadzacą na teren dawnych zakładów mięsnych. Nastepnie jedzie sie ok. 300 m po czym przy wulkanizacji/myjni skreca się w lewo i tam, za ok. 50 m, znajduje się ta firma (nad bramą wjazdową będzie baner reklamowy "Primus Car-Detailing").

Big, dzięki za info.

Ja w każdym razie i chyba też Darorock będziemy na 100%

Firma PRIMUS

uu z tego co widziałem na stronie Megsa, Primus jest oficjalnym dystrybutorem :] Jak mnie najdzie jakiś nieoczekiwany przypływ gotówki to już wiem gdzie się zaopatrzyć co by nie kupować przez neta :)

Ja w każdym razie i chyba też Darorock będziemy na 100%
No to super :)
uu z tego co widziałem na stronie Megsa, Primus jest oficjalnym dystrybutorem

Ano jest :) jeśli chcecie to na miejscu można dokonać zakupów :)

Już tam dziś kumpla na mycie auta wydelegowałem :D

w sumie nie byłem ale jeśli myjnie ma Twój kolega to w temacie raczej tak samo jak i Ty siedzi :)

Czyli widzimy się jutro (piątek, 26.03) o 17.00 na Turystycznej 9 w siedzibie firmy Primus? Jeśli nie będzie problemu, to zabiorę znajomego, który co prawda na forum nie jest zapisany, ale na punkcie maszyn i dbania o nie, ma strasznego fioła.

Do zobaczenia!