Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie jest odkurzacz piorący ( tak jak Kylo pisze na bocznej Witosa, wjazd np od ronda przy makro, zaraz za wjazdem chyba do Carfua). Z tym że ja nigdy nie widziałem by działał :lol:

 

Do tej pory korzystałem z niego 3-4 razy w poprzednich dwóch sezonach i działał, ale na początku maja straciłem 10 zł, bo wrzuciłem 2x5zł i okazało się, że nie działał :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że koledzy też z Lublina są to może doradzą początkującemu ......na której myjce bezobsługowej mogę spokojnie myć auto na dwa wiadra :ad: bez narażania się na jakieś :acute: ekscesy z ewentualną ochroną/obsługą.

 

Wydaje mi się, że na Witosa (dojazd od ronda przy makro, drogą przy estakadzie do carrefoura) powinieneś mieć nocą spokój, nie ma tam budki obsługi, a myjka myje solidnie + masz samodzielnie pranie tapicerki i dyszę neutralizującą zapachy.

 

Podobnie może być przy tesco i na ul. Zagłoby "V8", ale nie wiem jak z jakością ich działania, Ostry nie był z V8 zadowolony (słabo myjące, niewygodne proste lance).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie może być przy tesco

 

przy tesco odradzam, cisnienia praktycznie brak, proszek jest jak sie trafi a jak nie to wali sama woda o pseudo wosku mozna zapomniec (ostatnio wosk widzialem tam w zeszlym roku...) nie mowiac juz ze automat do rozmieniania kasy zjada pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myję na nałęczowskiej przy hanesco i zawsze biorę ze sobą wiaderko. Na miejscu nalewam szamponu, a potem z bańki 5l wody do wiaderka i na spokojnie myję auto, potem felgi i nadkola. Nikt się nie przyczepił jeszcze. Używam tylko ich wody do spłukania przed myciem i po bo te proszki nie wydaję mi się żeby były dobre dla wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak muszę płukać auto to robię to w gali, całkiem w porzadku myjnia ale chemia chyba też dość mocna... brudne auto dość miałem i zrobiłem pełne mycie z proszkiem i wosk dość znacznie się osłabił :| za tydzień nowy położę ;)

a myjnia na hanesco ma meeega słabe ciśnienie i czas super szybko leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dzięki wielkie :good: a nie wiesz na trasie niczego nie ma po drodze?

 

kolego jak wyjedziesz już z lublina w stronę ryk to jakies 25km za lublinem przejedziesz miejscowość markuszów i na wylocie z tej miejscowości masz po prawo stacje paliw "paliwa orlen", tam niedawno postawiona myjnia bezdotykowa:P pozdro dla mazdowicza:) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.