Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie widzę. Dobrze by było jakiś ciepły lokal skombinowac i pacjenta. Myślałem u ojca w firmie ale wszytsko zastawione autami. Największy problemem będzie jakiś garaż bo jakieś auto pewnie by się szybko znalazło :) Działasz w branży auto detailingu czy robisz to dla przyjemności? Myślę że jak coś się konkretnie ogarnie to chętni by się szybko znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działasz w branży auto detailingu czy robisz to dla przyjemności?

robie to dla przyjemnosci :) Ale mój kumpel ma pierwszą w Lublinie car-detailingowa firmę więc mógłbym z nim pogadac czy u niego nie można by się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak da rade Big to pogadaj z koleszką. Mi tam każdy termin pasuje może poza sobotą i pątkiem. Każdy coś weźmie swojego, tylko jakieś auto ciekawe nam potrzeba. Może bym merca s klase skombinował rocznik ok 88 w bardzo ładnym stanie tylko kawał auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibon86, więc rozmawiałem z kuplem i jak najbardziej zgodził się na pomysł, zeby spotkanie odbyło się u niego w firmie. Teraz pozostaje nam ustalić termin spotkania i chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. to miejsce juz mamy (u mojego kumpla w firmie car-detailingowej na ul. Turtystycznej) i czekamy do marca. Wtedy ustalimy jakis konkretny termin :)

Cieszę się, że cos się nareszcie ruszyło w sprawie spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a będzie jakaś furka nad którą będziecie pracować? Z chęcią bym zobaczył jak wygląda polerka w praktyce bo troszkę się obawiam przed tym moim pierwszym razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OsTrY, z autem chyba nie będzie problemów, zależy kiedy mielibyśmy się spotkać, ja mogę wziąć jedno z moich, opel nigdy jeszcze nie był polerowany a ma już 7 lat i masę rysek, jeśli oczywiście dam radę dojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do terminu to na bank koniec kwietnia, początek maja. Bedę miał swój lokal na 4 auta w samym centrum także będzie można się regularnie spotykac. Dodam że do dyspozycji będzie ,,kontrowersyjna'' myjnia parowa, kanał, podnośnik i dużo sprężonego powietrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.