Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na Turystycznej firma, która się zajmuje detailingiem. Prowadzi ją jeden kolega z forum. Wiosną chłopaki mieli tam spota, szkoda że jeszcze wtedy nie byłem na forum. Big może opowiedzieć coś więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma nazywa się Primus i mieści się na Turystycznej 9 na terenie dawnych zakładów miejskich. A co do spota to rozmawiałem niedawno z właścicielem i twierdzi że jak się zrobi pogoda (czyli pewnie na wiosnę) to można akcję u niego powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzmudzior, o samej firmie nie wiem nic, ale na forum była kiedyś dyskusja, w której określono tę technologię jako... hmmm... nie do końca zgodną z obietnicami. 6 lat ochrony dla lakieru... Za ułamek ceny tejże usługi kupisz zestaw środków, które stosowane regularnie, nawet ręcznie, dadzą Ci taki sam lub lepszy wygląd i porównywalną ochronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiędzy 1000 a 2200 zł,

 

o kurde ale rozstrzal cenowy... a czym uzasadniali az tak duze roznice miedzy cena minimum a maximum? uzalezniali to czym przyjedziesz? micra czy tirem z naczepa? :D

Właśnie nie napisali, a podałem im dokładnie auto i jego stan :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na Turystycznej firma, która się zajmuje detailingiem. Prowadzi ją jeden kolega z forum. Wiosną chłopaki mieli tam spota, szkoda że jeszcze wtedy nie byłem na forum. Big może opowiedzieć coś więcej. :)

 

Było fajnie :] Big załatwił maskę od Octavii i sobie trenowaliśmy różnymi pastami, padami, i polerkami :] Dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć a Maciek z Primus'a zna się na rzeczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Andres, w sumie większość z nas dopiero się uczy tego fachu. ;) Teraz raczej trudno o jakieś spotkanie przy autach, bo nawet nie bardzo jest gdzie robić. Temperatury znów spadają i nawet umyć porządnie nie ma gdzie. Trzeba czekać do wiosny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.