Skocz do zawartości

Czym czyścicie i wycieracie szyby ?


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dużo ludzi skarży się na jakieś smugi po Glass Cleanerze ja osobiście czegoś takiego nie doświadczyłem ale trzeba suchą stroną fibry wykończyć

Kończę litrową butelkę glass cleanera i również nie miałem takich problemów. Wydaje mi się że źródłem tego może być mała zawartość alkoholu w składzie.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odstawiłem wszystkie gotowe płyny w kąt.Miałem ciągłe problemy z parowaniem szyb,wymieniałem filtry,testowałem różne sposoby ,środki i ciągle mgła i syf na szybach.Ostatnio sprzątając gruntownie auto po zimie użyłem ipę 40/60 i rewelacja ,już ponad 2 tygodnie i szyby czyste ,zero mgły itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Po latach testów wieloma produktami - stwierdzam, że jeśli jest coś co potrafi wyczyścić szyby w mamorydwanie to jest to produkt najlepszy na rynku.

Totalnie bez maz, szybko odparowuje. Zwykły, nie zwykły środek ze sklepu nie dla idiotów - POLECAM. Jestem zachwycony.

2017-03-25_11.39.35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z domyciem przedniej szyby. Moja przednia szyba jest trochę wypiaskowana od kamyków, wczoraj próbowałem ją domyć kochem po wymyciu próbowalem wytrzeć je fibrą ale zostały straszne mazy, dojechałem IPĄ i nadal to samo. Problem tyczy się tylko przedniej szyby czy ktoś ma pomysł co zrobić by pozbyć się efektu smug? Mam niby GlassPolisha od AutoGlym,którego można by użyć przed kochem ale nienawidzę tego środka bo syfi wszystko dookoła.

 

Zasięgnąłem trochę internetów i na YT gość z USA czyści swoje szyby apc z magic spongem potem płyn do szyb i do sucha ale jakoś nie przekonuje mnie to że będzie to skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glasspolish wyczysci Ci slicznie chemicznie szybke wiec jak masz tam jakies mazy to zapewne cos syfoastego z drog. Az tak nie syfi jesli uzyjesz go odpowiednio malo:-) jest bardzo wydajny. Tylko pamietaj ze wejdzie Ci w odpryski i bedziesz musial go wymyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio na próbę płyn do szyb z Good Stuff i chyba znalazłem swój ideał, domywa o wiele lepiej i bez smug niż np. adbl. :good:

Jak względem Uniqua testowałeś może :) ? szukam też czegoś nowego jak skończę bańke 5l ADBL.. testowałem SCG i był naprawde dobry miałem tez kiedyś GoodStuff ale nie pamiętam jak działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

82 strony tematu. Czytałeś ?

 

Pewnie nie ..

 

Zastanawiam się na bardzo dobrym płynem do mycia szyb i mikrofibra do tego, jaki produkt polecicie?

 

Glass Magic , Good Stuff bardzo fajne Glass cleanery :) Fibrę polecam ADBL Goofer Towel :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

82 strony tematu. Czytałeś ?

 

Pewnie nie ..

 

Zastanawiam się na bardzo dobrym płynem do mycia szyb i mikrofibra do tego, jaki produkt polecicie?

 

Glass Magic , Good Stuff bardzo fajne Glass cleanery :) Fibrę polecam ADBL Goofer Towel :good:

 

 

Glass magic jakiej firmy?

Chodzi mi.o.plulyn, który sprawi kryształ.

Nielsen blue Window dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[ref=#ff3366]Ojciec Dyrektor[/ref], Miałem SG , Good Stuff , Detailers Magic , Time to Shine , Tenzi . Według mnie najlepiej radzą sobie Good Stuff i Detailers Magic który posiada świetny zapach mandarynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.