Skocz do zawartości

Silverline z Amazon.co.uk


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie jak Wam się udało zakupić ten sprzęcik kartą debetową z mBanku ?

Mi cały czas wywala bład "Card number is not correct" a używam wspomnianego "delfina" czyli VISY ELECTRON.

 

 

Wielkie dzięki honciv, zrobiłem to samo co Ty i już mi wszystko działa.

VISA.JPG.c23c1dc32ecd332bc58fc04d480206b5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hi,

ja płaciłem zwykłą kartą Visa z Delfinem, i zakup się udał, ale przed zakupami zagranicznymi musiałem zadzwonić do mBanku i uruchomili mi ta funkcję,po zalogowaniu, pojawia się dodatkowa funkcja w karcie płatniczej, i tam zwiększam sobie limit do płatności zagranicznych

 

Pzdr Tomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą złożyłem zamówienie na Amazonie na Silverline'a. Do zapłacenia jest 40,21 funciaków. Przy dzisiejszym średnim kursie daje to jakieś 184pln. Zobaczymy ile ściągną z konta. Doręczenie wyliczone na 5 sierpnia.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja praktyczna dla wszystkich chcących zamówić sprzęt na Amazonie i płacących kartą visa Electron mBanku (ta z delfinkiem).

Nie jest konieczne kontaktowanie się z mLinią celem ustalenia limitu transakcji internetowych. Wystarczy zalogować się na konto w banku i po lewej stronie z paska menu wybrać karty. Potem wejść we właściwą (czyli pewnie jedyną przypisaną do tego konta) i w zakładce transakcje internetowe ustalić limit. Co ważne należy ustalić jednocześnie limit jednorazowy i miesięczny (ten drugi nie może być mniejszy od pierwszego, bo wywali nam błąd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak to jest z płatnościami na amazon? posiadając zwykłe konto bankowe nie da się zapłacić?

 

edit:

doczytałem i wiem że się nie da :/

może jest ktoś z mińska i mógłby mi zamówić? Jaką kartę mógłbym wyrobić, bez opłat żadnych aby tylko dokonać zakupu? PayPal nie przyjmują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
przypomniałem sobie że brat ma izzykonto w mBanku. Czy amazon obsługuje takie konto?

Obsługuje, tylko musisz mieć wyrobioną wirtualną kartę VISA do tego konta.

 

Też otrzymałem już polerkę, widzę, że nieźle się kręci już od 1 biegu i wychodzi na to że bieg 2,5-3 to chyba maksimum co można używać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio do mnie przyszła polerką ;) martwiłem się o problemy z zmianą obrotów ale u mnie działa to super, nic się nie zacina, może już to poprawili ;) ogólnie ok, wszystko działa, tylko trochę naklejkę silverline krzywo nakleili :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko trochę naklejkę silverline krzywo nakleili :mrgreen:

 

U mnie też była krzywo, ale nagrzałem lekko suszarką żony i poprawiłem. Teraz jest :good:

 

A'propos hałasu to po pierwszej 10-cio godzinnej robocie rozkręciłem głowicę, nałożyłem smar na koła zębate (bo smaru tam ful tylko wszystko po kątach) i jakby trochę ciszej. Zobaczymy jak długo... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem tej polerki i znalazłem to w najlepszej cenie

http://www.amazon.co.uk/Silverline-Silverstorm-129659-Sander-Polisher/dp/B0021L95WA/ref=sr_1_1?s=diy&ie=UTF8&qid=1316454038&sr=1-1

ktos pisał ze kupił za około 40f z presyłka

a tu chyba jeszcze 25f za przesyłke dochodzi

nie czaje tej strony

pomozecie mi znalezc w lepszej cenie?? czy to na okazje poprostu trzeba czekac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.