Skocz do zawartości

Silverline z Amazon.co.uk


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

michałoś, nie widze tu funkcji pomogł ale dzieki wielkie

powiedz jeszcze czy wziac to z pierwszego linku czy

to

bo jesli dobrze widze to dwa funty roznicy tak??

 

jeszcze co do płatnosci karta

INTELIGO VISA ELEKTRON

moge bez problemu zapłacic??

to jest bankomatowo płatnicza

wydana przez PKO

czy cos musze uruchamiac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy

to

bo jesli dobrze widze to dwa funty roznicy tak??

 

generalnie z opisu wynika, że model ten sam. W tym linku masz jeszcze dodatkowe tarcze. Najważniejsze jest to, że tu sprzedawcą jest HRH HILL Ltd. więc pewnie i dojdzie koszt przesyłki do PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloguj się na Inteligo i w szczegółach karty płatniczej masz pozycje "Transakcje internetowe" a przy niej kwotę i do tej kwoty możesz płatności wykonywać.

 

Nigdy z tego w Inteligo nie korzystałem, ale tak "na chłopski rozum"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanko mam - czy do nalozenia przed woskowaniem SRP czy Swirl X wystarczy tarcza z gabka miekka? Taka jak na alledrogo sa po 10-13 zl.

Ja używam gąbki polerskiej ABW czarna - miekka, kupiona w showcarshine za 15.90 i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na swoją polerkę od zamówienia czekałem 3 dni. Nikt nie chciał mi uwierzyć, że to paczka z zagranicy ;) Dostałem sprawny egzemplarz. Paczka dobrze opakowana. W środku futro, BP pod futro i szczotki na zapas. Polecam ją każdemu, jak dla mnie świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gdzie mogę sie dowiedzieć jakie pady do niej bedą pasowały? Szukam padów do FG500 i SF4000 ale nie wiem które będą dobre pod tą polerkę, może ktoś mogłby mnie oświecić?

 

Litości kolego, coś 4,3 sekundy zajmuje znalezienie tego na forum. Możesz kupić np dedykowane pady menzerny, systemu 3m lub jakie tylko sobie wymarzysz byle w zestawie był cutting, polish i finisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wielkość rzepu czy nie bedzie za mały lub za duży. I który byłby optymalny do tego. A jeżeli chodzi o szukajke to wcale nie tak łątwo jest znaleźć odpowiedz na to na co szukamy, a ja do leniwych nie należę. Zawsze lepszą pomocą jest podanie linku do tematu wałkowanego już wcześniej, bo nie zawsze temat postu pokrywa sie z odpowiedziami w nim zawartymi i na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak musisz kupić BP bo dołączony raczej Ci się nie przyda, chyba że pady 180mm kupisz. Kup BP 125 do tego gąbki 130 lub 150, trzy podstawowe rodzaje Ci wymieniłem - producent dowolny.

 

Link pierwszy lepszy...

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=5715&highlight=menzerna+pady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.