Jump to content

Jakiego koloru będzie moje następne auto?

dkk

Recommended Posts

Większość z nas będzie kiedyś zmieni samochód na nowy, jakie kolory preferujecie, jakie wybierzecie na następne auto?

Teraz mam srebrny, ale marzy mi się auto w kolorze czarny uni (dla dużego auta) lub bleu racing (mniejsze auto).

• Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Administrator

Ja wiem , ze nie chce srebrnego.jak zacząłem zabawę z detailingiem to w garażu stały dwa srebrne auta.czarny lub granatowy to moje marzenie!

Miałem biały, czerwony uni, niebieski i piaskowo - złoty.

Obecnie poruszam się srebrnym i czarnym.

Jeśli dane było by mi tak wysoko mierzyć ;) to kolejne autko chciał bym mieć w kolorze opalizującego brązu (paleta Porsche) lub "ciemną śliwkę" w połączeniu z jasnym skórzaną tapicerką (na wzór nowej Mazdy 6).

Z obecnie dostępnych na rynku kolorów te dwie kombinacje mnie powalają :)

Pozdrawiam

SpeedR

czaję się na Ibizkę w tej nowej budzie i wychodzi, że będzie pomarańczowa/zielona/czarna... Te seatowskie kolorki całkiem całkiem przyjemne i ciepłe są i nie mogę się zdecydować.Czarny też kusi bo wiadomo:)

Niestety/stety silnik dużo łatwiej wybrać:)

Kolejny kolor czarny oczywiście ;)

Ewentualnie jakiś ładny odcień niebieskiego.

W ostateczności jakiś ciemny grafit.

Broń Boże srebrny i jego pochodne (latte, groszkowy itp.) - dla mnie wygląda bezpłciowo ,a i woskowanie nie daje frajdy ;)

P.S.

Mozna by zrobić ankietę a temacie ;)

Gdybyśmy zadali takie pytania kobietom vs. mężczyznom to byście się przerazili jakie sa rozbierzności.

Dlatego zawsze powtarzam aby zakupu auta nie konsultować za bardzo z żoną :D

Czarny mam i jest piekny po detailingu ale upierdliwy na codzien.

Zloty mialem i byl przyjemny na codzien ale po detailingu nie odwdzieczal sie za poswiecona mu prace.

Nastepne auto mogloby byc czerwone (najlepiej Ferrari :D ). Jeszcze bialy/biala perla wchodzilaby w gre ale boje sie ze moze byc tak, jak przy srebrnym - malo widoczne efekty woskowania etc.

Ja bym chcial granatowy. Ewentualnie obojetnie jakis ciemny z wyjatkiem zieleni i bordo ;) Chociaz na lakier zielono-czarny (pod sloncem uwidacznia sie jeszcze lekka nutka sliwki) ktory mam w W202 tez jest calkiem ciekawy :)

To zależy też, co to byłby za model oczywiście, ale głównie to mi głowę zawraca albo ciemny bordowy mettalic albo charakterystyczny czarny kameleon z palety BMW, które w pełnym słońcu na obłościach pokazuje przepiękny złoty odcień brązu.

Choć i tak na widok bieli połączonej z czarnymi felgami na chromowanych rantach ręce mi o(d)padają :mrgreen:

Teraz mam granatowy i uwielbiam go oglądać w słońcu, a następny hmm... dużo kolorów mi się podoba i bardziej uzależniał bym od auta np. takie Subaru Impreza tylko w żywym niebieskim :D