Skocz do zawartości

Forumowicze vs Sklepy;-)


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

CAR CRAZY, dzieki za odpowiedz - megsowe mam liczylem poprostu na jakies inne - dystrybutorzy tez tu jacys sa moze jeszcze ktos sie odezwie, i tak jak juz pisalem naprawde dziwie sie firma choc wiem ze uderzaja do innego typu klientow ale taka wlepka to napewno tez jakas reklama ( np branza odziezowa zasypuje klienta tym i czasem dobrze, nie chcesz nie kleisz jak masz gdzie to moze akurat ktos zwroci uwage i sie zainteresuje)tym bardziej dziwie sie takim firma mniej znanym bo np na zlotach to wszyscy megs i megs ;) jak ze stjarny qd mialem to kazdy myslal co to jest

mx_nowicki, :good: dzieki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prosiłem kilku już partnerów forum ale bez odzewu :?:?:oops::oops:

 

To może oficjalnie tutaj mam taką prośbę:

 

Potrzebuję od przedstawicieli firm kosmetycznych (tzn. szanowni partnerzy forum) o możliwość zakupu lub wersje elektroniczne loga, plakatów itp producentów kosmetyków detailingowych w celu ozdobienia mego skromnego garażu ;)

 

Za info, pomoc itp będę bardzo wdzięczny. DZIĘKUJE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy partnerzy forum myślą o wprowadzeniu do swojej oferty padów wykańczających takich jak:

 

Lake Country CCS Niebieski, Czerwony

CCSPads01.jpg

 

oraz złoty Constant Pressure

 

flat6_gold.jpg

 

 

Interesują mnie najbardziej pady z gąbki bardzo delikatnej, bez właściwości tnących.

 

Ewentualnie jest szansa na sprowadzenie na zamówienie ?

 

Będę wdzięczny za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

senz, W tej chwili mam czerwone ale 10cm oraz

 

CCS Super Soft Gold Jewelling Pad z tym że 16cm :

 

"The CCS Super Soft Gold Jewelling Pad is made of Lake Country's softest foam. Use the gold pad to apply a very fine polish or glaze as the final step of the polishing process. Jewelling is the term coined for this step because it intensifies gloss and reflectivity, like a jewel. The gold foam pad also works well for wax and sealant application."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pilna prośba:

Proszę o kontakt tutaj bądź na PW sprzedawców (i nie tylko), którzy dziś lub jutro będą przejeżdżać przez Kielce lub okolice. Potrzebuję kupić Menzernę FG500 250ml- dałem ciała i nie spojrzałem ile jej mam. Teraz może mi zabraknąć na samochód, a kupując w sklepie w najlepszym wypadku przyjdzie do mnie w poniedziałek. Mieszkam w centrum Gór Świętokrzyskich, może ktoś z Was akurat sobie robi weekendowy wypad w te strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, Niestety, koszt takiej usługi to równowartość FG500 :P

Rosemeyer, Taka przyjemność też tania nie jest (30zł).

Po rozmowie z Wiolą MX na upartego można puścić paczkomatem, ale nie ma pewności że jutro będzie u mnie.

 

No nic, czekam . Może ktoś się zgłosi ;)

 

EDIT:

Zaryzykowałem z paczkomatem, zobaczymy czy będę miał farta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.