Skocz do zawartości

Forumowicze vs Sklepy;-)


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

U nas również podobne warunki:

Wysylka przy wpłacie na konto o wartości powyżej 100 realizujemy kurierów, wysyłki o wartości min 60 zł realizujemy na nasz koszt paczkomatem, liczy się data złożenia zamowienia, promocja ta nie łączy się z innymi, a wartość zamowienia uwzględnia juz rabat.

No to widzę pewną niescisłość. Jesteście bowiem na stronie ,,Dzień darmowej dostawy'', a tam wyraźnie jest napisane:30 listopada 2011 roku wszystkie sklepy z poniższej listy zaoferują Klientom darmową dostawę zamówień (niezależnie od ich wartości, sposobu płatności czy metody wysyłki).

Czyli czyżby tylko użytkownicy forum byli traktowani innaczej, czyt. gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rufus295, oplaca Ci sie sprzedac atomizer za 1,5zl i wyslac go z pobraniem placac za wysylke 20?

Takie akcje, podobnie jak zakupy grupowe, w wielu przypadkach nie mają wcale generować zysku dla firmy X.

Albo jest dzień darmowej wysyłki, i deklaruje się na tej stronie, albo robimy dzień,,trochę darmowej wysyłki'' i reklamujemy się na forum. Ty wiesz że nie masz zupełnie darmowej wysyłki, a co osoba z poza forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien darmowej wysylki chyba ma w zalozeniu to ze ktos kto robi "normalne" zakupy nie placi za paczke a nie jest to dla tego kto zobi zakupy na 10 zeta i chce miec paczke za free

Czy jest dla Ciebie problemem wejść na stronę i przeczytać na czym to polega??

ps nie wkur....byś się jak byś pojechał o 24.00 w nocy, na ,,noc muzeów'' i okazało się że wejście jest płatne? Ja tak, bo nie lubię być robiony w balona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem sytuacje sklepow i zgadzam sie z tym bo nikt nie bedzie dokladal do interesu ale argumenty kolegi rufus295 tez sa sluszne bo dzien darmowej wysylki to DARMOWEJ a jak sie ustala inne zasady to nie można tego robić pod szyldem "dzien darmowej wysylki" bo szary obywatel wejdzie na strone akcji, przeczyta o co chodzi, potem wejdzie do sklepu, zobaczy ze sklep bieze udzial w akcji i bedzie przekonany ze bedzie mial wysylke za darmo a nie za 1 2 czy 5zl.

 

Rozumiem rozgraniczanie ze za darmo wysylka mniejszych zamowienia do paczkomatow a wiekszych pp choc regulamin mowi:

3. Sklep Internetowy, który został zakwalifikowany do Akcji DDD zobowiązuje się w okresie, o którym mowa w ust. 4 Rozdziału pt. „Informacje ogólne” powyżej:

a) nie podnosić cen sprzedawanych towarów o wartość przesyłki; oraz

b) zrealizować darmową przesyłkę niezależnie od:

- sposobu płatności (w tym za pobraniem),

- wielkości oraz ilości zamówionego towaru,

- formy dostawy (kurier, poczta, paczkomaty), oraz

- minimalnej kwoty zamówienia.

Reasumując, 30.XI w MX NOWICKI:

- paczkomaty pozostają za 1zł tak jak jest to teraz, niezależnie od wartości zamówienia :)

- powyżej 60zł darmowa wysyłka pocztą polską

- powyżej 100zł darmowa wysyłka kurierem

 

Wszystkie opcje dotyczą przedpłaty na konto.

np. tu nie widze darmowej wysyłki a paczkomaty przewaznie sa za 1zł wiec zadna promocja i napewno nie mozna tego podpinac pod akcje "dzien darmowej wysylki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktem jest , że promocja - darmowa wysyłka jest fajna sprawą , jednak patrząc obiektywnie to w dzisiejszych czasach cholernie ciężko jest utrzymać się na rynku chłopakom prowadzących kosmetyczny biznes , no bo ilu takich zapaleńców jest co często kupują kosmetyki samochodowe ? .

Ja tam dziada z siebie robić nie będę dla kilkunastu złotych , będę potrzebował to kupię czy jest wysyłka darmowa czy nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, nikt nikogo nie namawia do brania udzialu w akcji ale jak juz sklep sie pod akcja podpisuje to chyba ze swiadomoscia konsekwencji i po zapoznaniu sie z regulaminem. Rozumiem ze ty nie korzystasz z zadnych promocji np w tesco itd bo "nie bedziesz robil z siebie dziada" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak patrząc obiektywnie to w dzisiejszych czasach cholernie ciężko jest utrzymać się na rynku chłopakom prowadzących kosmetyczny biznes

 

Sądząc po numerach zamówień, nie jest najgorzej, i dobrze :good:

Domyślam się że auto masz młode i domyślam się również że nie dziadujesz na przywilejach wynikających z gwarancji :o . Dla mnie, zagrywki takie, są próbą złapania klienta, który później i tak zapłaci , bo nie będzie chciało mu się szarpać o te parę złoty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
no ok, nikt nikogo nie namawia do brania udzialu w akcji ale jak juz sklep sie pod akcja podpisuje to chyba ze swiadomoscia konsekwencji i po zapoznaniu sie z regulaminem. Rozumiem ze ty nie korzystasz z zadnych promocji np w tesco itd bo "nie bedziesz robil z siebie dziada" ??

 

No ok a co rozumiesz przez "podpinanie się pod akcję"? Bo cała akcja polega na udostępnieniu wysyłki za darmo przez sklep ale w zamian jest umieszczony na stronie tej akcji, która jest objęta patronatem medialnym itp itd. Widziałeś gdzieś sklep MX NOWICKI na tej stronie: http://www.dziendarmowejdostawy.pl/ ? Nikomu nie napisaliśmy, że u nas jest dzień darmowej dostawy. Po prostu zrobiliśmy promocję dla KA z tej okazji. Nic z tego nie mamy- żadnej dodatkowej promocji sklepu. Paczkomaty za złotówkę mamy od jakiegoś czasu i dlatego wiemy jakie ludzie potrafią składać zamówienia mając przesyłkę za darmo- niestety nie stać nas na dopłacanie do przesyłek.

 

Pozdrawiam

WIolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Wiolkę i widzę że niektórzy mają problem z logiką - są sklepy z kosmetykami które są w pełni oficjalnymi partnerami akcji - znajdziesz ich na stronie oficjalnej tego eventu, wśród nich w kategorii Motoryzacja są partnerzy z tego forum, są jednak też takie jak m.in właśnie MX Nowicki czy Showcarshine które tylko wykorzystują ten dzień na zorganizowanie własnej promocji związanej z wysyłką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze ty nie korzystasz z zadnych promocji np w tesco itd bo "nie bedziesz robil z siebie dziada" ??

 

dla mnie promocja to coś takiego , jak np. carbon za 200 zł :-]

 

ale już nie raz czytałem że koleś zamówił drobnicę , była wysyłka gratis i jeszcze marudzi o jakieś dodatkowe gratisy że nie dostał .

Po prostu nie chciałbym by sklepy przez takie akcje , nie popadały w finansowe kłopoty i utrzymały się na rynku , chce kupować w Polsce i chcę dać zarobić tym co płacą w tym kraju podatki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś wszedł na stronę zobaczyłbyś, że wysyłka jest za darmo przy wpłacie na konto, nie ma lepszych i gorszych,tych z forum i poza.

Jakoś nijak ma się to do tego:

U nas również podobne warunki:

Wysylka przy wpłacie na konto o wartości powyżej 100 realizujemy kurierów, wysyłki o wartości min 60 zł realizujemy na nasz koszt paczkomatem, liczy się data złożenia zamowienia, promocja ta nie łączy się z innymi, a wartość zamowienia uwzględnia juz rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas również podobne warunki:

Wysylka przy wpłacie na konto o wartości powyżej 100 realizujemy kurierów, wysyłki o wartości min 60 zł realizujemy na nasz koszt paczkomatem, liczy się data złożenia zamowienia, promocja ta nie łączy się z innymi, a wartość zamowienia uwzględnia juz rabat.

Jeżeli bierzecie udział w oficjalnej akcji i jesteście na stonie http://www.dziendarmowejdostawy.pl/ , to ten tekst jest zupełnie nie na miejscu.

Zresztą napisali już o tym przedmówcy.

 

Natomiast jeśli nie byłoby Was w akcji, to wtedy takie ,,podpięcie" się/ukłon w stonę Forumowiczów jak najbardziej.

 

Niestety, ale tak to obiektywnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, chciałem się dowiedzieć w jaki sposób mogę zostać partnerem forum? wątek moich produktów i usług pojawiał się już kilkakrotnie na forum. Chciałbym przedstawić swoją ofertę i rabaty jakie mogę zrobić dla użytkowników forum. Niebawem na mojej stronie zostanie uruchomiony sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do forumowych partnerow :)

Zbieram roznego rodzaju naklejki, a planem jest wyklejenie kilku elementow pod maska i kilku detali wew auta i potrzebuje tego troche jak i jak by byla jakas fajna z firmy kosmetykow ktore uzywam pojawila by sie na jednej z szyb kolo forumowej wlepki i tutaj moje pytanie czy ktorys z partnerow mial by wieksza ilosc takich wlepek i mogl by mi przesłac?? Oczywiscie koszty przesylki pokrywam:) chodzi mi o wlepki zew raczej a nie takie papierowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak ale tu o atomizerze ani słowa ;) A na innych stronach atomizer gratis tyle, że niedostępny w magazynie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

art'ek, Z tego co wiem to Partnerzy nie dostają za dużo lub w ogóle bonusów od dystrybutorów więc pewnie dlatego zero odzewu z naszej strony. A czy dystrubutorzy dostają od producentów to :dontknow::dontknow:

 

Mi zostało kilka naklejek meguiars tych małych prostokątnych.

 

Najprościej będzie samemu zrobić i wydrukować na jakiejś dobrej folii :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.