Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm. no niewiem, jeszcze będe próbował na niebieskim Metaliku to zobaczymy jak to będzie. :?:

 

viewtopic.php?t=3683&start=2970

 

Zobacz sobie tutaj jak powinien kropelkować dobrze położony Colli. U Ciebie rzeczywiście wygląda to słabiutko, tak z reguły wyglądają krople gdy wosk jest już na wymarciu.

Jak nakładałeś wosk, od razu po myciu czy robiłeś wszystko zgodnie ze sztuką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk nowy kupiony także wątpie żeby był na wymarciu :/

 

no przed nawoskowaniem robiłem ręcznie polerkę Fareclą G3 i nabłyszczałem mleczkiem BOLL'em B300 i na to wosk poszedł ale nie odtłuszczałem itd. bo nie miałem tego IPA Cleanera :o

 

A tak poza tematem można po polerowaniu reflektorów nawoskować je takim właśnie Colli'm ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

660988 przed nawoskowaniem robiłem ręcznie polerkę Fareclą G3 i nabłyszczałem mleczkiem BOLL'em B300 i na to wosk poszedł ale nie odtłuszczałem itd. bo nie miałem tego IPA Cleanera

Podejrzewam że to jest wina słabego kropelkowania. Poza tym nie ma IPA Cleanera, jest IPA i Cleaner jako dwa różne produkty. Tylko Tenzi wymyślił sobie nazwę własną jako IPA Cleaner. Przed Woskiem powinieneś przetrzeć lakier samą IPĄ, zmywaczem sylikonowym dostępnym w każdym lakierniczym albo np. K2 Klinet (u mnie jest w Castoramie). Wymyłoby to resztki pasty ale wosk lepiej by się trzymał i kropelkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk nowy kupiony także wątpie żeby był na wymarciu :/

 

Pisząc wosk na wymarciu miałem na myśli, wosk po kilku miesiącach od położenia, kiedy na lakierze lezą już tylko jego resztki.

 

Poczytaj: viewtopic.php?f=6&t=2601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.