Skocz do zawartości

Gama kosmetyków Auto Glym


tdi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 529
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wodnistą :) bardzo rzadką

 

Dziękuję! Znajomy ma do odsprzedania 100 ml. Chcę wypróbować ten specyfik ale właśnie ta wodnista konsystencja mnie zastanowiła

miałem kiedyś próbkę, aplikacja banalna, 45min. odczekalem i spolerowalem, ochrona w moim przypadku to 2m-ce, polecam spróbować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi, bo SRP mam. A na inne woski czy selanty? Np. na Triplle czy EX-a?

Każdy dysrybutor marki odpowie że na np SRP dajemy EGP; Inne pewnie też napisze że" nasze Produkty są sobie dedykowane ". Zresztą nie ma co sę dziwić trudno zachwalać produkt konkurenta.

A w większości przypadków pewnie można stosować coś z AG na coś np z PB. Jeśli się pogryzą to już ryzyko testującego.

Generalie warto stosować produkty dedykowane , Ryzyko wtopy mniejsze,

Sprawa wcale nie jest taka banalna. Przykład z podwórka AG- sam producent nie proponuje stosować EGP po UDS. Nie mówią dlaczego więc jakiś problem może powstać.

 

Wracając do EGP jak znajomy ma 100ml to bierz starczy na dwa auta Kładzie się bezproblemowo i jesze lepiej poleruje, A trwałość zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie, czemu nie mogą być testy wrzucane w miejscu testów? Inne firmy/sprzedawcy/dystrybutorzy jakoś dają produkty do testów i jak byk jest napisane, że test jest sponsorowany przez tą i tą instytucję i jakoś wszystko wisi i ma się dobrze. Chyba, że chodzi o to, że dystrybutorzy/sprzedawcy mają coś tam kłaść na forum i wtedy mogą też mieć testy swoich produktów w testach. Pan Marek się na fioletowo nie świeci, może w tym problem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
kamilgt, a stosowałeś 1z Glaspolish żeby jakoś porównać?

 

Uzywalem obu przy jednym z aut i nie pamietam o co chodzilo, ale w 1z cos brakowalo, czy bylo nie tak i zostalem przy Glass Polishu od AG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakikwap napisał/a: kamilgt, a stosowałeś 1z Glaspolish żeby jakoś porównać?

 

 

 

Uzywalem obu przy jednym z aut i nie pamietam o co chodzilo, ale w 1z cos brakowalo, czy bylo nie tak i zostalem przy Glass Polishu od AG.

No to zobacze i jak bo AG sie skończył o Paweł mi podrzucił 1z. A u MXNowicki zawsze dobry staff więc raczej będzie okej, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkPol napisał/a:

Ile czasu trzeba odczekać po położeniu SRP żeby położyć EGP?

 

Nie trzeba czekać: http://www.autoglymprofes...QuestionID=3862

W samej rzeczy- szczególnie jak temperatury są dość wysokie.

Zanim EGP zostanie położony to polimery z SRP utwardzą się. Ale też nie należy robić wyścigów. I oczywiście zachować tę samą kolejność aplikacji SRP i EGP na elementach karoserii (ale to oczywista oczywistość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkPol, jak położysz EGP to zanim spolerujesz trzeba odczekać ok 40 minut, żeby utwardził się.

 

Przed zimą kładłem EGP na SRP zgodnie z zaleceniami. Niestety wytrzymał mi ok 3 może 4 tygodni. Fakt, że lustro i błysk na aucie mega. Z drugiej strony uwidoczniły się rysy (auto myte papierem ściernym ;) )

 

Marek, jak wygląda trwałość EGP z Twojego doświadczenia zimą i latem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Marek, jak wygląda trwałość EGP z Twojego doświadczenia zimą i latem?

Jak wszystko co kładzione jesienią wytrzymuje krócej. Ale ma plus- jest tańszy od wosku i łatwiejszy w aplikacji.

Oczywiście jeśli idzie o porównanie z AH HD Wax to właściwie EGP jest w niższej lidze (a może o dwie) więc nie ma co się dziwić ,że krócej leży. Późną jesienią (końcówka listopada) proponuję na dobrze położone SRP dać w odstępie tygodnia 2x EGP. Do b.wczesnej wiosny powinno wytrzymać. Taka procedura powtórzona na początku marca pozwoli wg mnie dotrwać do wakacji. Czyli jeszcze raz to samo i mamy znowu jesień. ;)

Czyli zima max 2-3-miesiące, lato 4- 4,5 miesięca. Poza tym liczy się ile jeździmy, w jakich warunkach i jak garażujemy.

 

 

Generalnie można również zadawać wszelkie pytania, pisać o swoich problemach tudzież oglądać OKAZJE w dziale DYSTRYBUTOR autogloss.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam!

Jest to wątek o produktach AG więc mam pytanie(szukałem odpowiedzi ale jednoznacznej nie znalazłem) jakiego rodzaju produktem jest AG Ultra Deep Shine i jak go nakładać (maszynowo, ręcznie, padem, mikrofibrą)? W różnych sklepach różnie się go określa? Wosk, glaze.... No właśnie. Może moje pytanie jest banalne ale chciałbym po prostu wiedzieć. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.