Skocz do zawartości

Gama kosmetyków Auto Glym


tdi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 529
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Testery rozdane.

 

W związku z kolejnym długim łyk-endem wysyłka nastąpi w poniedziałek. Wszystko przygotowane.

A biorąc pod uwagę wszechobecne oszczędniości odbędzie się to przez Pocztę listem ekonopmicznym.

Tak więc prośba aby po dotarciu przesyłki dać znać. Sprawdzimy czy listonosze to " fajne chłopaki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada do aplikacji CGP

Na umytą szybę

Bez resztek żywic, soków z drzew czy rozwalonych owadów oraz ptasich gówien.

Na padzie fibrowym lub bawełnianym gałganie.

Podzielić sobie szybę na połowę i na początku kolistymi ruchami a na koniec wzdłużnie.

Nie żałować siły

Po wypracowaniu preparatu poczekać jak wyschnie i reszę spolerować

Przednią szybę radzę zrobić powtórnie po kilku dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm , to w nowym CGP chyba zmieniła się aplikacja , pamiętam jak kiedyś pisałeś o nakładaniu starego CGP i tam na pytanie jednego z kolegów , że CGP pyli , wspomniałeś o jakiś dodatkach kredy i by nie dopuścić do wyschnięcia preparatu . Przyznam się że zastosowałem tą " technikę " i szyby miałem eleganckie . Ale teraz jest inaczej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm , to w nowym CGP chyba zmieniła się aplikacja , pamiętam jak kiedyś pisałeś o nakładaniu starego CGP i tam na pytanie jednego z kolegów , że CGP pyli , wspomniałeś o jakiś dodatkach kredy i by nie dopuścić do wyschnięcia preparatu . Przyznam się że zastosowałem tą " technikę " i szyby miałem eleganckie . Ale teraz jest inaczej ...

 

Może poprzedn ipost nie napisałem zrozumiale Sorry.

Nic się nie zmienia w aplikacji Piszę do "wypracowania" czyli praktycznie do zaniku. Ale jak wiadomo zawsze coś zostanie. I to coś trzeba przepolerować czystą mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Praktyka. Próbujcie a znajdziecie najlepsze rozwiązanie.

Jeśli będziecie "pomazywać"i potem to co wyschnie wycierać ściereczką to może mniej się napracujecie ale kurzu będzie więcej i efekt słabszy. Gąbkowy pad właśnie pozwala pomazać szybę.Bawełniany gałganek umożliwai użycie większej siły oraz pozwoli na stosowanie mniejszej iliści preparatu, W ten sposób lepiej dociera się naloty z odparowanego deszczu, działanie jest berdzej ekonomiczne i nie ma tyle kurzu jak przy zwykłym smarowaniu. Sprawdzcie sami na swoich autkach. ,

 

 

Napisałem fibrowy - miałem na myśli fibrowy na gąbce a właściwie dzininę bawełnia100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory, jeśli chodzi o zewnętrzną stronę szyby, aplikowałem CGP maszynowo na padzie filcowym. I teraz pytanie... czy to błąd?? Wychodzi bardziej ekonomicznie niż ręcznie, lepsze wypracowanie, a i ze spolerowaniem nie ma najmniejszych problemów. Z tym, że używałem CGP w starej wersji. Teraz, dzięki Tobie Marek, mam nową i zastanawiam się co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Praktyka. Próbujcie a znajdziecie najlepsze rozwiązanie.

Jeśli będziecie "pomazywać"i potem to co wyschnie wycierać ściereczką to może mniej się napracujecie ale kurzu będzie więcej i efekt słabszy. Gąbkowy pad właśnie pozwala pomazać szybę.Bawełniany gałganek umożliwai użycie większej siły oraz pozwoli na stosowanie mniejszej iliści preparatu, W ten sposób lepiej dociera się naloty z odparowanego deszczu, działanie jest berdzej ekonomiczne i nie ma tyle kurzu jak przy zwykłym smarowaniu. Sprawdzcie sami na swoich autkach. ,

 

 

Napisałem fibrowy - miałem na myśli fibrowy na gąbce a właściwie dzininę bawełnia100%

 

mam takie pytanie czy zalapalem sie na probke CGP? i druga sprawa gdzie sie zapodzial watek gdzie szukales chetnych do testow preparatow do skory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu dezyzji ADMINA sprawa testów zostaje wyciszona. Myślę , że jest to kwestia kilku dni. Chodzi o to, że procesy komercyjne nie mogą mieć miejsca na Forum ogólnym tylko w działach do tego przeznaczonych. Tak więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

W miarę czasu i możliwości próbki do testów będą rozsyłane od wszystkich zapisanych.

Opisana wcześniej sprawa testów produktów do skóry, Interior i innych jest aktualna ale musimy cierpliwie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu dezyzji ADMINA sprawa testów zostaje wyciszona. Myślę , że jest to kwestia kilku dni. Chodzi o to, że procesy komercyjne nie mogą mieć miejsca na Forum ogólnym tylko w działach do tego przeznaczonych. Tak więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

W miarę czasu i możliwości próbki do testów będą rozsyłane od wszystkich zapisanych.

Opisana wcześniej sprawa testów produktów do skóry, Interior i innych jest aktualna ale musimy cierpliwie czekać.

 

na ta probke CGP bardzo bym liczyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.