Skocz do zawartości

Lampy UNILITE


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Dla mnie nowa marka na rynku polskim.

Dziś na evencie w @Gloss Factory miałem przyjemność zapoznać się z tymi lampami. Jakość i możliwości w stosunku do ceny - jak dla mnie - rewelacja.

Macie z nimi doświadczenie już ?



2021-10-16-11-44-31.jpg


2021-10-16-11-47-38.jpg


2021-10-16-11-47-40.jpg


2021-10-16-11-53-15.jpg


2021-10-16-11-57-28.jpg


2021-10-16-12-13-50.jpg


https://streamable.com/geucqm

 

Cennik lamp powinien pojawić się w @Gloss Factory na dniach.

Kto z was już ma i używa ? Pytam bo święta już wkrótce i czas prezentów 😄

Te mi się spodobały:

Mini: https://unilite.pl/product/cri-600r/
Maxi: https://unilite.pl/product/cri-1250r/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Domel napisał:

Mam tą lampkę chyba od prawie półtora roku (kupiona w jakiejś promocji) - jako jedną z dwóch podstawowych lampek inspekcyjnych. Uważam, że stosunek cena/jakość/możliwości wypada świetnie. Dodatkowa dioda UV przydaje się przy wyszukiwaniu mazów/miejsc z niedotartym woskiem/powłoką. Na razie działa bezproblemowo. Mając do wyboru tą lampkę, lub droższego Scangripa Sunmatcha, wybrałbym chyba Unilite'a.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, Eidos71 napisał:

Mam tą lampkę chyba od prawie półtora roku (kupiona w jakiejś promocji) - jako jedną z dwóch podstawowych lampek inspekcyjnych. Uważam, że stosunek cena/jakość/możliwości wypada świetnie. Dodatkowa dioda UV przydaje się przy wyszukiwaniu mazów/miejsc z niedotartym woskiem/powłoką. Na razie działa bezproblemowo. Mając do wyboru tą lampkę, lub droższego Scangripa Sunmatcha, wybrałbym chyba Unilite'a.

No ja właśnie się nimi bawiłem dziś i żadna "elektronika" nie zrobiła na mnie takiego dobrego wrażenia od dawna jak te latarki. Plastik rewelacja - bardzo dobre odlewy, solidne magnesy neodymowe, maja w sobie powerbank, diody i światło regulowane. Ciekawy design. Wygląda to dla mnie "wow" w tej cenie.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie się nimi bawiłem dziś i żadna "elektronika" nie zrobiła na mnie takiego dobrego wrażenia od dawna jak te latarki. Plastik rewelacja - bardzo dobre odlewy, solidne magnesy neodymowe, maja w sobie powerbank, diody i światło regulowane. Ciekawy design. Wygląda to dla mnie "wow" w tej cenie.
A miałeś może w rękach kiedyś Mactronica i byłbyś w stanie porównać?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2021 o 13:40, Domel napisał:

Macie z nimi doświadczenie już ?

 

Mam od przeszło roku model 1250. Kupiona jako następca chińskiej inspekcji. Co mogę przez ten czas o niej powiedzieć?

+ Jakość wykonania i jakość użytych materiałów, jak już wcześniej zauważono, na bardzo dobrym poziomie.

+ Długość pracy na baterii

+ 3 barwy światła

+ światło punktowe - idealne do inspekcji

+- moc świecenia głównej lampy. Tutaj, moim zdaniem, robiąc inspekcję na full mocy jest trochę za jasno ale na szczęście można ją regulować.

- szkoda, że barwa ciepła idzie tylko po obwodzie źródła światła

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, xadamx napisał:

Mam od przeszło roku model 1250. Kupiona jako następca chińskiej inspekcji. Co mogę przez ten czas o niej powiedzieć?

+ Jakość wykonania i jakość użytych materiałów, jak już wcześniej zauważono, na bardzo dobrym poziomie.

+ Długość pracy na baterii

+ 3 barwy światła

+ światło punktowe - idealne do inspekcji

+- moc świecenia głównej lampy. Tutaj, moim zdaniem, robiąc inspekcję na full mocy jest trochę za jasno ale na szczęście można ją regulować.

- szkoda, że barwa ciepła idzie tylko po obwodzie źródła światła

- scangrip ma jakby regulowany uchwyt / stojak. Tego mocno brak w Unilite 

15 godzin temu, xadamx napisał:

 

Bardzo trafne podsumowanie jeszcze dodam od siebie w porównaniu do scangripa który przy lampie Unilite wydaje się być zabawka 😁 jeden dosyć spory minus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cieszę się, że nasze produkty przypadły wam do gustu.

Macie może jeszcze jakieś uwagi lub sugestie? Chętnie ich wysłuchamy.

Jeśli ktoś z wam miałby chwilę to chciałbym poprosić o szerszą recenzję 😄 Oczywiście odwdzięczymy się jakimś fajnym kodem rabatowym lub upominkiem.

 

A na resztę z kodem UNILITE10 czeka 10% rabatu na naszej stornie https://unilite.pl/

 

Pozdrawiam Jakub Niedziela
Specjalista ds. marketingu Unilite 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jakub - Unilite napisał(a):

Cieszę się, że nasze produkty przypadły wam do gustu.

Macie może jeszcze jakieś uwagi lub sugestie? Chętnie ich wysłuchamy.

Jeśli ktoś z wam miałby chwilę to chciałbym poprosić o szerszą recenzję 😄 Oczywiście odwdzięczymy się jakimś fajnym kodem rabatowym lub upominkiem.

 

A na resztę z kodem UNILITE10 czeka 10% rabatu na naszej stornie https://unilite.pl/

 

Pozdrawiam Jakub Niedziela
Specjalista ds. marketingu Unilite 

Moja sugestia to partnerstwo na Forum. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 godzin temu, Jakub - Unilite napisał(a):

Macie może jeszcze jakieś uwagi lub sugestie? Chętnie ich wysłuchamy.

Witamy na forum. Mam nadzieję, że temat partnerstwa zostanie sfinalizowany 🙂

Ja uwag nie mam 😉 Mam CRI-1250R i jestem zachwycony. Jakość wykonania + rzeczywiste możliwości = prima sort. CRI-1650R jeszcze planuję w nowym roku 🙂

btw. A są w sprzedaży BEANIE LIGHT ?

Czyli czapeczka? 😄

 

@V1RU$ coś dla nas na pole 😄

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jakub - Unilite napisał(a):

Macie może jeszcze jakieś uwagi lub sugestie? Chętnie ich wysłuchamy.

Na pewno dla mnie osobiście wkurzający jest system ściemniania i rozjaśniania. Lepiej sprawdziłoby się pokrętło, tak jak np. jest w lampie Leny (i innych klonach).

Zmiana barwy wówczas mogłaby się odbywać osobnym przyciskiem lub tym pokrętłem, po kliknięciu w nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Domel napisał(a):

Witamy na forum. Mam nadzieję, że temat partnerstwa zostanie sfinalizowany 🙂

Ja uwag nie mam 😉 Mam CRI-1250R i jestem zachwycony. Jakość wykonania + rzeczywiste możliwości = prima sort. CRI-1650R jeszcze planuję w nowym roku 🙂

btw. A są w sprzedaży BEANIE LIGHT ?

Czyli czapeczka? 😄

 

@V1RU$ coś dla nas na pole 😄

 

A no są czapeczki w sprzedaży 😄

Z tego co widzę nie mamy ich obecnie na magazynie, więc czas dostawy mógłby być trochę dłuższy. 

https://unilite.pl/produkt/blt-1/

1 godzinę temu, xadamx napisał(a):

Na pewno dla mnie osobiście wkurzający jest system ściemniania i rozjaśniania. Lepiej sprawdziłoby się pokrętło, tak jak np. jest w lampie Leny (i innych klonach).

Zmiana barwy wówczas mogłaby się odbywać osobnym przyciskiem lub tym pokrętłem, po kliknięciu w nie.

Dzięki za uwagę, przekażę ją do odpowiedniego działu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2022 o 12:35, xadamx napisał(a):

Na pewno dla mnie osobiście wkurzający jest system ściemniania i rozjaśniania. Lepiej sprawdziłoby się pokrętło, tak jak np. jest w lampie Leny (i innych klonach).

Zmiana barwy wówczas mogłaby się odbywać osobnym przyciskiem lub tym pokrętłem, po kliknięciu w nie.

 

W dniu 30.12.2022 o 14:19, Jakub - Unilite napisał(a):

Dzięki za uwagę, przekażę ją do odpowiedniego działu 

Podpisuje się pod tym - jeśli byłaby możliwość takiej właśnie regulacji jeszcze bardziej 'płynnej' to latarka 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.