Skocz do zawartości

Nowe woski FIREBALL


FIREBALL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Są już dostępne w sprzedaży nowe woski FIREBALL!

232380716_WOSKInawww.png.000143d7eefe387c42cdaed51f128206.png

GRAPHEN, CANDY SHERBET, BRASIL WAX, ALIEN BLOOD I MILK CREAM

Wprowadziliśmy do oferty 5 nowych wosków. Każdy zapewnia showcarowy efekt wizualny i jest prosty w aplikacji. Zamknięte w przeźroczystych, akrylowych pojemniczkach z magnetycznym zamknięciem. Przygotowaliśmy tabelę, aby porównać ich właściwości:

Table_1.png.ff052f412971e43167eb6e8661d5752a.png

Planujecie przetestować któryś z nich?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, Fireball napisał:

Planujecie przetestować któryś z nich?

Opis "Candy Sherbet" wygląda jak wosk "idealny" 😄

Wszystko 5 gwiazdek 😄 (akurat śliskość to dla mnie żaden parametr 😉 )

Trzeba sprawdzić. Są w sklepie już ? 🙂

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
4 godziny temu, Fireball napisał:

@menior I jak wrażenia? 😄

 

Szczerze 😁 aplikacja bajka,fajne hydro i trwałość jak deklarowana,jesli mi czegos brak to look,jak na produkt z dużą zawartoscia carnauby liczylem na lepsze podbicie,a przynajmniej sa konkurencyjne produkty ktore robia to lepiej 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2021 o 08:08, Fireball napisał:

... showcarowy efekt...

A co to za potwór słowny ... ?

W dniu 21.07.2021 o 08:08, Fireball napisał:

Panujecie przetestować któryś z nich?

Jak dostanę próbkę gratis, to ewentualnie mogę spróbować. Płacić 450pln za kota w worku, ... podziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
11 godzin temu, Saczi napisał:

Jak dostanę próbkę gratis, to ewentualnie mogę spróbować. Płacić 450pln za kota w worku, ... podziękuję.

Była możliwość otrzymania próbki wosku GRAPHEN WAX przy okazji zakupów w sklepie MOTOGO. Niestety aktualnie akcja jest zawieszona, bo na sklepie jest wiele innych promocji z okazji Black Friday.

20 godzin temu, menior napisał:

Szczerze 😁 aplikacja bajka,fajne hydro i trwałość jak deklarowana,jesli mi czegos brak to look,jak na produkt z dużą zawartoscia carnauby liczylem na lepsze podbicie,a przynajmniej sa konkurencyjne produkty ktore robia to lepiej 

A testowałeś PIROUETTE? Rewelacyjny połysk i szklistość 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Fireball napisał:

Była możliwość otrzymania próbki wosku GRAPHEN WAX przy okazji zakupów w sklepie MOTOGO. Niestety aktualnie akcja jest zawieszona, bo na sklepie jest wiele innych promocji z okazji Black Friday.

A testowałeś PIROUETTE? Rewelacyjny połysk i szklistość 🙂 

Nie,jeszcze nie choc znajomi pare sztuk brali(nie zdali mi jeszcze relacji) wybralem Carnaube wax bo wole produkty idace w efekt tzw.wet looku niz polysku no i w waszym Carnauba wax troche mi tego brakuje,bardziej sprawdzil sie jako uzupelnienie wosku twardego 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 26.11.2021 o 18:16, damiano2007 napisał:

@Fireball jest możliwość w MotoGo dokupienia tego sampla? Otrzymania go przy okazji zakupów innych przedmiotów marki fireball? 

@michal_motogo 

Przy okazji zakupu innych produktów FIREBALL jak najbardziej. Najlepiej zgłosić to bezpośrednio w sklepie przy okazji składania następnego zamówienia 🙂

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 11:22, Fireball napisał:

Przy okazji zakupu innych produktów FIREBALL jak najbardziej. Najlepiej zgłosić to bezpośrednio w sklepie przy okazji składania następnego zamówienia 🙂

Kupione! Zgłoszone! 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor

Rewelacyjna okazja, dla osób, które chciałby przetestować nowe woski FIREBALL. W tym miesiącu w sklepie MOTOGO nagrodą za opinię miesiąca jest limitowany zestaw wosków GRAPHENE i MILK CREAM o wartości 700zł! ❤️🔥

Wystarczy napisać wartościową opinię na temat dowolnego produktu w sklepie MOTOGO. Tutaj znajdziecie szczegóły akcji:
https://sklep.motogo.pl/opinia-miesiaca

272872678_1375408709544004_2082002744622807084_n.jpg.15b6b54c336f538f1f9289201c8c5db0.jpg

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.